Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#710092 06/11/2006 19:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
hej,

Chetnie poznam Wasze opinie na temat nowej platformy cyfrowej N.



http://www.n.pl/

pzdr

Bonus: Unibet
#710093 06/11/2006 19:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
mialem sobie to wziasc , ale gosc od tej telewizji mi odradzil , powiedzial ze obraz nie bedzie caly czas taki ladny i pozniej sie bedzie jeba*

#710094 06/11/2006 19:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
czemu obraz mialby nie byc za ladny??? czemu mialoby cos szwankowac??

#710095 06/11/2006 19:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
przeciez to cyfrowka i bity zawsze sa takie same, hmm dziwne

#710096 06/11/2006 19:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
czemu obraz mialby nie byc za ladny??? czemu mialoby cos szwankowac??

Bo gosc od tej telewizji mu powiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#710097 06/11/2006 19:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Quote
Quote
czemu obraz mialby nie byc za ladny??? czemu mialoby cos szwankowac??

Bo gosc od tej telewizji mu powiedzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
od TEJ ... znaczy od ktorej ????
od ojca dyrektora moze ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#710098 06/11/2006 20:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Mnie interesuje przede wszystkim jak wyglada ramowka programow sportowych i czy sa czesto powtorki, jak na beznadziejnym polsacie sport.

Moze ktos, kto ma "n" obiektywnie sie wypowie czy warto brac czy nie. Cena jest idealna, ale jak dlugo sie utrzyma cholera wie. W kazdym razie dosc kuszace.

A gosc, ktory twierdzil, ze obraz nie bedzie ladny, palil chyba cos mocnego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#710099 06/11/2006 20:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
robi wrażenie HD ?

#710100 06/11/2006 20:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
A gosc, ktory twierdzil, ze obraz nie bedzie ladny, palil chyba cos mocnego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

sie nałykał LSD a potem oglądał wszytsko w Haj Defynyszyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

c do oferty, wg. mnie watpie aby tylko przez jakiś czas była dobra jakoś, bez przesad, ceny owszem kuszące, mnie najbardziej ceikawi jak to jest z tymi programami z satelity hot bird ponoć około 200, a najważniejsze czy ejst tam Extreme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poza tym Style moda i muzyka oraz Sport i motoryzacja i wiecej do szczęscia mi niepotrzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> informacja i rozrywka gratis więc jest ok, ewentualnie mozna jeszcze wziąć kutura nuka swiat, ale raczej sobei odmówię ...więc mamy za 26pln miesięcznie calkiem niezły pakiecik, rozwazam tego kupno, ale czekam na te lepsze dekodery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#710101 06/11/2006 21:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
@gnacik

co wiesz o dekoderach? , wiecej informacji poprosze

pzdr

#710102 06/11/2006 22:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
masz wszytsko na stronie www.n.pl [n.pl] ..mniej wiecej chodzi o to, ze w tym drozszym masz wiecej opcji, mozesz sobie jakby 'wypozyczac' filmy oraz mozesz ogladajac film zrobic pauze i ogadac później, mozesz filmy ktore lecialy rano obejrzec wieczorem i takie tam inne bajery

#710103 06/11/2006 22:04
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
dostepne sa juz te dekodery z HDD czy obecnie jedynie "gole" mozna dostac?

#710104 06/11/2006 22:22
Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Dekoderów z HDD narazie nie ma, byćmoże będą w połowie listopada. Jeżeli chodzi o zawartość w HD to póki co za wiele nie ma - Discovery, mecze z ligi mistrzów oraz Luxe HD (który i tak jest FTA)

#710105 06/11/2006 22:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Witam. Też kiedyś sie zastanawiałem nad zakupem takiego sprzetu, ale jak narazie dla mnie jest więcej minusów niż plusów zakupu tej usługi.

- Konieczny dobry telewizor z malutkim napisem HD Ready a tego nie mam, by cieszyć sie znakomitą jakością obrazu. Oczywiście na zwykłym pójdzie ale to już będzie najnormalniejszy przekaz cyfrowy.

- Ludzie przedewszystkim potrzebują obejrzeć (jak wynika z wszystkich przeprowadzanych badań) sport live na najwyższym poziomie, dobry film, filmy przyrodnicze i filmy przyrodnicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

- częśc sportowa to tylko liga mistrzów i jeszcze nie ma do wyboru wszystkich spotkań. Oczywiscie jest Euro1,2 ale konieczne jest wkrótce dorzucenie jakiejś extra ligi bo fani sportu ciekawsze rzeczy znajdą gdzie indziej.

- kanały filmowe to prawdziwa 2 liga

- filmy przyrodnicze tu paczka Disocvery i duży plus, ciekwi mnie również bardzo program tvnLingua

- filmów przyrodniczych brak

- brak profesjonalnej obsługi, brak sprzetu to już jest wielki minus tej firmy. Żadne tłumaczenie "że wielki popyt" itp pierdoły. Jak coś sie zaczyna trzeba być przygotowanym na sprzedarz.

- dysk w odbiorniku nagrywający daną rzecz kiedy robimy sobie herbatke to już niemal standard.

Niestety rozdrobnienie naszych platform na tak małym rynku w/g mnie nie jest korzystne. Oczywiście cena idzie w dół ale jakość niestety też. Chciałbym mieć możliwość sterowania kamerką na wszystkich stadionach Premier League tak jak jest to chyba w GB (pisze chyba bo czytałem o tym jakiś rok temu i może sie coś zmieniło).

Pozdrawiam.

#710106 07/11/2006 13:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
eee cyfra+ najlepsza

#710107 07/11/2006 14:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
nic głośno ale najlepiej miec swoj dekoder , karte i sciagac klucze z netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#710108 07/11/2006 21:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
a wiecie moze gdzie moge znalezc liste programow ktore wchodza w ten FTA ? 200 kanałow niekodowanych z Hot Birda .

Dla mnie to idealna opcja na działeczke bo mała opłata aktywacyjna i zero abonamentu , chociaz pewnie pakiet sport bym wykupił :-)

#710109 07/11/2006 22:38
Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Lista kanałów - KLIK [yourfilehost.com]. FTA zaczynają się od 150. Ale i tak żeby odbierać cokolwiek trzeba wykupić przynajmniej dwa pakiety, więc minimalny abonament to 20 PLN.

#710110 08/11/2006 05:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
dla tych ktorzy maja dylemat na temat platformy nowej generacji polecam lekture:

http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=7927

pozdr

#710111 08/11/2006 06:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Lista kanałów - KLIK [yourfilehost.com]. FTA zaczynają się od 150. Ale i tak żeby odbierać cokolwiek trzeba wykupić przynajmniej dwa pakiety, więc minimalny abonament to 20 PLN.
dzieki ;-)

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1