Jasne, że każdy był podjarany bo był lider gra była fajna. Ciekawe czy gdyby Cracovia była liderem strzelala 3 gole Legii Wisłę Lechowi i grała fajnie dla oka to byś pisał na chłodno... będziemy mieć max 5-6 miejsce. Emocje robiły swoje.
co to za promocja z samego rana w australii, 1.9 na Western Sydney ?? u siebie i z ostatnim zespolem, beda grac 10 na 11 od poczatku czy co, oszaleli z tymi kursami, biore dodatkowo 2-0 HT @11, to bedzie piekny poranek
biorąc pod uwagę naszą posrajlige to Górnik jest wyjątkowym zespołem, złożonym z młodych polaków i to im zapunktuje - finansowo jaki i wynikowo, wolałbym tracić pkt takim teamem niz składem naszych najlepszych zespolow na L
Wolałbyś...
Generalnie to nie jest kwestia jakim składem się punkty traci, ale jakim zdobywa.
Twoja teza będzie miała sens, jeżeli polska drużyna złożona z Polaków będzie miała wyniki. Na tę chwilę tak nie jest, także...
A ja wolę tytuły mojej drużyny, niż porażki w walce o nie, bez względu na jej skład narodowościowy.
Jasne, że każdy był podjarany bo był lider gra była fajna. Ciekawe czy gdyby Cracovia była liderem strzelala 3 gole Legii Wisłę Lechowi i grała fajnie dla oka to byś pisał na chłodno... będziemy mieć max 5-6 miejsce. Emocje robiły swoje.
Bierz przykład z ekipy Białystok. Tylko wyważone wpisy,dotyczące Jagiellonii.
Jasne, że każdy był podjarany bo był lider gra była fajna. Ciekawe czy gdyby Cracovia była liderem strzelala 3 gole Legii Wisłę Lechowi i grała fajnie dla oka to byś pisał na chłodno... będziemy mieć max 5-6 miejsce. Emocje robiły swoje.
juz juz znam sezony gdy bylismy beniaminkiem, skakania po ligach, juz nie te czasy zebym sie niezdrowo zbyt szybko podniecil ale za rok moze pojdzie Wam juz pucharowo ( choc watpie )
Jasne, że każdy był podjarany bo był lider gra była fajna. Ciekawe czy gdyby Cracovia była liderem strzelala 3 gole Legii Wisłę Lechowi i grała fajnie dla oka to byś pisał na chłodno... będziemy mieć max 5-6 miejsce. Emocje robiły swoje.
Bierz przykład z ekipy Białystok. Tylko wyważone wpisy,dotyczące Jagiellonii.
biorąc pod uwagę naszą posrajlige to Górnik jest wyjątkowym zespołem, złożonym z młodych polaków i to im zapunktuje - finansowo jaki i wynikowo, wolałbym tracić pkt takim teamem niz składem naszych najlepszych zespolow na L
Wolałbyś...
Generalnie to nie jest kwestia jakim składem się punkty traci, ale jakim zdobywa.
Twoja teza będzie miała sens, jeżeli polska drużyna złożona z Polaków będzie miała wyniki. Na tę chwilę tak nie jest, także...
A ja wolę tytuły mojej drużyny, niż porażki w walce o nie, bez względu na jej skład narodowościowy.
Czyli każdy z nas woli co woli.
Masz racje ze lepiej wygrywac Tylko pamietaj nie można mierzyć Legii i Lecha tą samą miarą
co to za promocja z samego rana w australii, 1.9 na Western Sydney ?? u siebie i z ostatnim zespolem, beda grac 10 na 11 od poczatku czy co, oszaleli z tymi kursami, biore dodatkowo 2-0 HT @11, to bedzie piekny poranek