|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Aczkolwiek nie jest to oplacalne(przy koncie złotowkowym)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
czy tez macie dziwnie wygladajaca strone skrilla po zalogowaniu sie?
Ja mam nowa wersje strony (nie widze nigdzie przycisku aby zmienic na stara wersje strony) i ta strona wyglada bardzo dziwnie , np. po kliknieciu w Ustawienia widze takie naglowki:
user_settings.personal_detail.tittle user_settings.account.tittle user_ ..
itd
Wersja dla klienta nie powinna tak wygladac , wyglada to bardziej jak jakas wersja dla programisty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,753 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,753 Likes: 12 |
U mnie wszystko wyglada tak samo jak wczoraj czyli tak jak powinno byc. Obok wyloguj jest tez opcja Poprzedni Skrill
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
czy tez macie dziwnie wygladajaca strone skrilla po zalogowaniu sie?
Ja mam nowa wersje strony (nie widze nigdzie przycisku aby zmienic na stara wersje strony) i ta strona wyglada bardzo dziwnie , np. po kliknieciu w Ustawienia widze takie naglowki:
user_settings.personal_detail.tittle user_settings.account.tittle user_ ..
itd
Wersja dla klienta nie powinna tak wygladac , wyglada to bardziej jak jakas wersja dla programisty U mnie też tak dzisiaj było. Przy trzeciej próbie było już ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Jak mozna przelac pieniadze z ecopayz [ secure.ecopayz.com] na skrilla?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
raczej nie można,ale nie próbowałem.Może da się dopiąc kartę ecopayz [ secure.ecopayz.com] do skrilla?wtedy by dało radę(ale nie probowałem,bo i po co? skrill dla Polakow może nie istnieć)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,753 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,753 Likes: 12 |
Kartą ecopayz [ secure.ecopayz.com] można wpłacac na Skrill. Nie miałem potrzeby sprawdzac jak to działa ,ale na pewno powinno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
zobacz w cennikach eco i skrilla,no i dolicz przewalutawnie,bo pewnie skrilla masz w zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
mozecie sie zalogowac do strony? ja po nieudanej probie logowania i odswiezeniu strony strona mi sie nie laduje i widze : "Odmowa dostępu do www.skrill.com [ skrill.com] Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony. HTTP ERROR 403"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Normalnie się loguję.Zobacz na innej przeglądarce lub zresetuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
dziala Wam skrill?
skrill. com mi sie laduje normalnie ,ale jak klikam na zakladke "login" to mam to :
"Internal Server Error - Read The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request."
wyczyscilem cookie , probowalem 2 rozne przegladarki i caly czas to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
z polskiego ip? mi nie dziala zarowno na kompie jak i telefonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9 |
Polskie IP. Na telefonie też normalnie hula.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
z polskiego ip? mi nie dziala zarowno na kompie jak i telefonie Prawdopodobnie korzystasz z VPN. Są bardzo wrażliwi na tym punkcie ostatnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
dziala Wam skrill?
skrill. com mi sie laduje normalnie ,ale jak klikam na zakladke "login" to mam to :
"Internal Server Error - Read The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request."
wyczyscilem cookie , probowalem 2 rozne przegladarki i caly czas to samo zmiana ip pomaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
z polskiego ip? mi nie dziala zarowno na kompie jak i telefonie Prawdopodobnie korzystasz z VPN. Są bardzo wrażliwi na tym punkcie ostatnio. skąd takie wnioski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka