Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Tak , można .

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Aczkolwiek nie jest to oplacalne(przy koncie złotowkowym)

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
czy tez macie dziwnie wygladajaca strone skrilla po zalogowaniu sie?

Ja mam nowa wersje strony (nie widze nigdzie przycisku aby zmienic na stara wersje strony) i ta strona wyglada bardzo dziwnie , np. po kliknieciu w Ustawienia widze takie naglowki:

user_settings.personal_detail.tittle
user_settings.account.tittle
user_ ..

itd

Wersja dla klienta nie powinna tak wygladac , wyglada to bardziej jak jakas wersja dla programisty

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
U mnie wszystko wyglada tak samo jak wczoraj czyli tak jak powinno byc. Obok wyloguj jest tez opcja Poprzedni Skrill

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by pavlik
czy tez macie dziwnie wygladajaca strone skrilla po zalogowaniu sie?

Ja mam nowa wersje strony (nie widze nigdzie przycisku aby zmienic na stara wersje strony) i ta strona wyglada bardzo dziwnie , np. po kliknieciu w Ustawienia widze takie naglowki:

user_settings.personal_detail.tittle
user_settings.account.tittle
user_ ..

itd

Wersja dla klienta nie powinna tak wygladac , wyglada to bardziej jak jakas wersja dla programisty

U mnie też tak dzisiaj było. Przy trzeciej próbie było już ok.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Jak mozna przelac pieniadze z ecopayz [secure.ecopayz.com] na skrilla?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by torres
Jak mozna przelac pieniadze z ecopayz [secure.ecopayz.com] na skrilla?

raczej nie można,ale nie próbowałem.Może da się dopiąc kartę ecopayz [secure.ecopayz.com] do skrilla?wtedy by dało radę(ale nie probowałem,bo i po co? skrill dla Polakow może nie istnieć)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785
Likes: 12
Kartą ecopayz [secure.ecopayz.com] można wpłacac na Skrill. Nie miałem potrzeby sprawdzac jak to działa ,ale na pewno powinno

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Jaka jest oplata?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by torres
Jaka jest oplata?

zobacz w cennikach eco i skrilla,no i dolicz przewalutawnie,bo pewnie skrilla masz w zł

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
mozecie sie zalogowac do strony?

ja po nieudanej probie logowania i odswiezeniu strony strona mi sie nie laduje i widze :

"Odmowa dostępu do www.skrill.com [skrill.com] Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony.
HTTP ERROR 403"

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Normalnie się loguję.Zobacz na innej przeglądarce lub zresetuj

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
dziala Wam skrill?

skrill. com mi sie laduje normalnie ,ale jak klikam na zakladke "login" to mam to :

"Internal Server Error - Read
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request."

wyczyscilem cookie , probowalem 2 rozne przegladarki i caly czas to samo

Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
Skrill normalnie śmiga

Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
Originally Posted by coolee
Skrill normalnie śmiga


z polskiego ip?

mi nie dziala zarowno na kompie jak i telefonie

Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Oct 2017
Posty: 9
Polskie IP. Na telefonie też normalnie hula.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by pavlik
Originally Posted by coolee
Skrill normalnie śmiga


z polskiego ip?

mi nie dziala zarowno na kompie jak i telefonie

Prawdopodobnie korzystasz z VPN. Są bardzo wrażliwi na tym punkcie ostatnio.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by pavlik
dziala Wam skrill?

skrill. com mi sie laduje normalnie ,ale jak klikam na zakladke "login" to mam to :

"Internal Server Error - Read
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request."

wyczyscilem cookie , probowalem 2 rozne przegladarki i caly czas to samo


zmiana ip pomaga

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Originally Posted by laser
Originally Posted by pavlik
Originally Posted by coolee
Skrill normalnie śmiga


z polskiego ip?

mi nie dziala zarowno na kompie jak i telefonie

Prawdopodobnie korzystasz z VPN. Są bardzo wrażliwi na tym punkcie ostatnio.


skąd takie wnioski?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Z autopsji ...

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1