Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 48 1 2 3 4 5 6 7 47 48
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
[Linked Image from kulturologia.ru]

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Czytałeś chudy, Szwoch do Płocka.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
@ssaczu dowalił do pieca. Miało być "czarnych",nie smolistych

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Lukasz111
To nie kupuj przez internet

To jak z piciem u wielu osób, którzy na kolejny dzień narzekaja na kaca, a mimo to dalej piją.

Ale kupić możesz stacjonarnie. A ten co pije nie ma alternatywy.

Mieszkam w malym miescie bywa różnie to czego chce.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by akagi
Czytałeś chudy, Szwoch do Płocka.

nie czytałem jeszcze akagi i póki co odcinam się od świeżych newsów bo idą "kruche" dni dla wszystkich Arkowców

w klubie gnój, Ojrzyńskiego odpalili przed czasem informując go poprzez media, kibice wkurwieni na zarząd jak za czasów złotego Ryśka, Marcjanika oddali za darmo do Empoli

nie chcę już dalej wyliczać bo serce kołacze na samą myśl, jest niewesoło w Arce i wszystko wskazuje na to że ok. połowa skłądu spierdoli sama bądź zostanie odprawiona z kwitkiem

tylko czekać na zaciąg z ukraińskiego towarzystwa sportowego

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Za Marcjanika podobno ok. 600 tys. zł ekwiwalent za wyszkolenie.
Ale wiem wiem, co to ma za znaczenie.

Tak to jest, jak jakiś młody ma kaprys i tatuś mu kupuje klub.

Może w lato jakoś ogarną, ale faktycznie sytuacja niewesoła.

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
We wtorek odbyły się rozmowy Ekstraklasy z przedstawicielami Lecha i Legii w sprawie ewentualnego wręczenia legionistom pucharu i medali za mistrzostwo Polski na stadionie w Poznaniu. Podczas wymiany argumentów Legia zaproponowała.... rozegranie niedzielnego meczu w Warszawie! - Rozwiązałoby to "problem" ewentualnej ceremonii - poinformował Jarosław Jankowski z zarządu klubu.

Oczywiście, obiektywnie rzecz biorąc, ten wariant wydaje się być niemal niemożliwy do realizacji. Najprawdopodobniej wygrają względy bezpieczeństwa i jeżeli legioniści wywalczą tytuł, to nie medale i puchar nie będą wręczone na Bułgarskiej. Ostateczne decyzje jednak jeszcze nie zapadły.


ta moze niech Lech od razu walkowera odda paranoja

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Legia podchody robi pod Kurzawę... cóż

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521
Likes: 1
Bardzo dobre podchody z naszej strony....jeszcze powrót Wieteski i...czyszczenie składu po mundialu wypad Pazdana i Jedzy Astiz aut i nowy sezon pytanie z kim i czym .....

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
cygany po gola strz/trac w sepsi

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
cygany po gola strz/trac w sepsi
@2,500

450,00

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
jest 2-0 czy VAR kur...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
cygany po gola strz/trac w sepsi
@2,500

450,00
uffff


222222222222222222


strzelili w 10 tkę dwa gole

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz po powrocie zawodników i sztabu szkoleniowego do Warszawy.

Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,449
Likes: 2
Pięknie atmosfera gęstnieje,a dopiero wtorek.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Ojro
Legia podchody robi pod Kurzawę... cóż
No cóż. Rozmawiali już w przerwie zimowej.
Coś tam uzgodnione zostało.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
lol, wyglada na to, ze mistrzem Polski jest LEgia grin

ciekawe czy tez zdazyli ustalic wynik niedzielnego meczu

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by akagi
Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz po powrocie zawodników i sztabu szkoleniowego do Warszawy.

Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii.
Kolejna kompromitacja ekstraklasy.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
dlatego Kurzawa w niedziele byl jednym z najgorszych... Liga Mistrzów

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Komisja przyznała licencję na rozgrywki Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 następującym klubom:



Arka Gdynia, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Cracovia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Sandecja Nowy Sącz, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin.



Przyznała licencję na rozgrywki UEFA na sezon 2018/2019 następującym klubom:



Arka Gdynia, Cracovia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin.



Nałożyła nadzory finansowe na następujące kluby:



Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Wisła Płock.



Nałożyła nadzory infrastrukturalne na:



Górnik Zabrze i Wisłę Kraków.



Nałożyła sankcję regulaminową na następujące kluby:



Wisła Płock 30 tysięcy złotych za naruszenie kryterium F.01 oraz F.03 Podręcznika Licencyjnego dla klubów Ekstraklasy na sezon 2018/2019.



Lechia Gdańsk ograniczenie kosztów personelu w sezonie licencyjnym w poszczególnych kwartałach do poziomów założonych w prognozie finansowej na sezon licencyjny 2018/2019 w ujęciu kwartalnym, a także ograniczenie wydatków na Nabycie WNiP zawodników (transfer) w sezonie licencyjnym w poszczególnych kwartałach do poziomów założonych w prognozie finansowej na sezon licencyjny 2018/2019 w ujęciu kwartalnym.

Strona 5 z 48 1 2 3 4 5 6 7 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,058 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1