|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czytałeś chudy, Szwoch do Płocka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426 Likes: 2 |
@ssaczu dowalił do pieca. Miało być "czarnych",nie smolistych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To nie kupuj przez internet To jak z piciem u wielu osób, którzy na kolejny dzień narzekaja na kaca, a mimo to dalej piją. Ale kupić możesz stacjonarnie. A ten co pije nie ma alternatywy. Mieszkam w malym miescie bywa różnie to czego chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Czytałeś chudy, Szwoch do Płocka. nie czytałem jeszcze akagi i póki co odcinam się od świeżych newsów bo idą "kruche" dni dla wszystkich Arkowców w klubie gnój, Ojrzyńskiego odpalili przed czasem informując go poprzez media, kibice wkurwieni na zarząd jak za czasów złotego Ryśka, Marcjanika oddali za darmo do Empoli nie chcę już dalej wyliczać bo serce kołacze na samą myśl, jest niewesoło w Arce i wszystko wskazuje na to że ok. połowa skłądu spierdoli sama bądź zostanie odprawiona z kwitkiem tylko czekać na zaciąg z ukraińskiego towarzystwa sportowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Za Marcjanika podobno ok. 600 tys. zł ekwiwalent za wyszkolenie. Ale wiem wiem, co to ma za znaczenie.
Tak to jest, jak jakiś młody ma kaprys i tatuś mu kupuje klub.
Może w lato jakoś ogarną, ale faktycznie sytuacja niewesoła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
We wtorek odbyły się rozmowy Ekstraklasy z przedstawicielami Lecha i Legii w sprawie ewentualnego wręczenia legionistom pucharu i medali za mistrzostwo Polski na stadionie w Poznaniu. Podczas wymiany argumentów Legia zaproponowała.... rozegranie niedzielnego meczu w Warszawie! - Rozwiązałoby to "problem" ewentualnej ceremonii - poinformował Jarosław Jankowski z zarządu klubu.
Oczywiście, obiektywnie rzecz biorąc, ten wariant wydaje się być niemal niemożliwy do realizacji. Najprawdopodobniej wygrają względy bezpieczeństwa i jeżeli legioniści wywalczą tytuł, to nie medale i puchar nie będą wręczone na Bułgarskiej. Ostateczne decyzje jednak jeszcze nie zapadły.
ta moze niech Lech od razu walkowera odda paranoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Legia podchody robi pod Kurzawę... cóż
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521 Likes: 1
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,521 Likes: 1 |
Bardzo dobre podchody z naszej strony....jeszcze powrót Wieteski i...czyszczenie składu po mundialu wypad Pazdana i Jedzy Astiz aut i nowy sezon pytanie z kim i czym .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
cygany po gola strz/trac w sepsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
cygany po gola strz/trac w sepsi @2,500 450,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
cygany po gola strz/trac w sepsi @2,500 450,00 uffff 222222222222222222 strzelili w 10 tkę dwa gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz po powrocie zawodników i sztabu szkoleniowego do Warszawy.
Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426 Likes: 2 |
Pięknie atmosfera gęstnieje,a dopiero wtorek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Legia podchody robi pod Kurzawę... cóż No cóż. Rozmawiali już w przerwie zimowej. Coś tam uzgodnione zostało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
lol, wyglada na to, ze mistrzem Polski jest LEgia  ciekawe czy tez zdazyli ustalic wynik niedzielnego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz po powrocie zawodników i sztabu szkoleniowego do Warszawy.
Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii. Kolejna kompromitacja ekstraklasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
dlatego Kurzawa w niedziele byl jednym z najgorszych... Liga Mistrzów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Komisja przyznała licencję na rozgrywki Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 następującym klubom:
Arka Gdynia, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Cracovia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Sandecja Nowy Sącz, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin.
Przyznała licencję na rozgrywki UEFA na sezon 2018/2019 następującym klubom:
Arka Gdynia, Cracovia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin.
Nałożyła nadzory finansowe na następujące kluby:
Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Wisła Płock.
Nałożyła nadzory infrastrukturalne na:
Górnik Zabrze i Wisłę Kraków.
Nałożyła sankcję regulaminową na następujące kluby:
Wisła Płock 30 tysięcy złotych za naruszenie kryterium F.01 oraz F.03 Podręcznika Licencyjnego dla klubów Ekstraklasy na sezon 2018/2019.
Lechia Gdańsk ograniczenie kosztów personelu w sezonie licencyjnym w poszczególnych kwartałach do poziomów założonych w prognozie finansowej na sezon licencyjny 2018/2019 w ujęciu kwartalnym, a także ograniczenie wydatków na Nabycie WNiP zawodników (transfer) w sezonie licencyjnym w poszczególnych kwartałach do poziomów założonych w prognozie finansowej na sezon licencyjny 2018/2019 w ujęciu kwartalnym.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|