|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Poczekaj na Biczyka, jest ogarnięty w tych sprawach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
http://transfery.info/114226,pilne-szokujace-sceny-na-obiektach-sportingu-kibice-zaatakowali-pilkarzy-i-trenera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami  I o to chodzi, komunia to nie urodziny i nie prezenty są najważniejsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Deszcz u mnie leje, wreszcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami  I o to chodzi, komunia to nie urodziny i nie prezenty są najważniejsze  i tutaj się z Tobą zgodzę teraz to już jest przesada z tymi prezentami na komunię za niedługo to bez nowego auta w prezencie się nie pokazuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami  I o to chodzi, komunia to nie urodziny i nie prezenty są najważniejsze  i tutaj się z Tobą zgodzę teraz to już jest przesada z tymi prezentami na komunię za niedługo to bez nowego auta w prezencie się nie pokazuj Dokładnie, dramat tych ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami  no ja też miałem kalkulator można było ściągać na klasówkach, tylko trzeba było w ustawieniach dzwięk wyłączyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami  no ja też miałem kalkulator można było ściągać na klasówkach, tylko trzeba było w ustawieniach dzwięk wyłączyć a to miałeś wypasiony z pamięcią - zapewne Casio, jak maiłem taki bez firmowy szit z targu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca. Posłuchaj o czym te dzieci rozmawiają jak idą na mszę po komunii. Zapewniam Cię że nie o przeżyciach religijno-duchowych związanych z komunią. Ale takie teraz czasy, a to nie jest temat na forum bukmacherskie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca. Posłuchaj o czym te dzieci rozmawiają jak idą na mszę po komunii. Zapewniam Cię że nie o przeżyciach religijno-duchowych związanych z komunią. Ale takie teraz czasy, a to nie jest temat na forum bukmacherskie.  a dlaczego nie ? przecież tutaj piszemy o wszystkim więc taki temat to ferrari wśród tutejszych tematycznych maluchów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca. Posłuchaj o czym te dzieci rozmawiają jak idą na mszę po komunii. Zapewniam Cię że nie o przeżyciach religijno-duchowych związanych z komunią. Ale takie teraz czasy, a to nie jest temat na forum bukmacherskie.  Też tak miałem bo było się dzieckiem, myslało się o prezentach, jedzeniu itd wtedy to dla rodziców jest przezycie religijno duchowe, przynajmniej dla moich napewno, z biegiem lat i dorostania rozumiało się coraz więcej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W moim przypadku nie była to hipokryzja czy nacisk konformizmu ze strony rodziców, bo sami byli wierzący i sami przyjmowali komunie św. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Też tak miałem bo było się dzieckiem, myslało się o prezentach, jedzeniu itd wtedy to dla rodziców jest przezycie religijno duchowe, przynajmniej dla moich napewno, z biegiem lat i dorostania rozumiało się coraz więcej.  Dla rodziców przeżycie ? I po komunii rozmawiali o przeżyciach duchowych ? A nie o tym ile wujek Karol dał w kopercie, albo za obcisłej kiecce cioci Adeli ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Też tak miałem bo było się dzieckiem, myslało się o prezentach, jedzeniu itd wtedy to dla rodziców jest przezycie religijno duchowe, przynajmniej dla moich napewno, z biegiem lat i dorostania rozumiało się coraz więcej.  Dla rodziców przeżycie ? I po komunii rozmawiali o przeżyciach duchowych ? A nie o tym ile wujek Karol dał w kopercie, albo za obcisłej kiecce cioci Adeli ?  Romawiali o przezyciach duchowych bo to sakrament komuni sw a nie imieniny cioci Gieni, rozmawiali ile dał w koperte wujek Staszek, o tym że stryj zrobił boazerie, że wujek Władek kupił nowego Fergusona itd o wszystkim
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|