Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 48 1 2 12 13 14 15 16 47 48
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poczekaj na Biczyka, jest ogarnięty w tych sprawach.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by jackm
Pany, rady potrzebuje bo w tych internetach i sklepach to osiwiec idzie, chrzesniak ma komunie i xboksa sobie wymyslil, moze ktos doradzic cos za rozsadna cene? bo rozrzut jest straszny :-(

https://lowcygier.pl/sprzet-akcesor...kontroler-za-1099-zl-w-polskim-ms-store/

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
http://transfery.info/114226,pilne-szokujace-sceny-na-obiektach-sportingu-kibice-zaatakowali-pilkarzy-i-trenera

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami wink

I o to chodzi, komunia to nie urodziny i nie prezenty są najważniejsze wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Deszcz u mnie leje, wreszcie uff

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami wink

I o to chodzi, komunia to nie urodziny i nie prezenty są najważniejsze wink

i tutaj się z Tobą zgodzę
teraz to już jest przesada z tymi prezentami na komunię
za niedługo to bez nowego auta w prezencie się nie pokazuj

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami wink

I o to chodzi, komunia to nie urodziny i nie prezenty są najważniejsze wink

i tutaj się z Tobą zgodzę
teraz to już jest przesada z tymi prezentami na komunię
za niedługo to bez nowego auta w prezencie się nie pokazuj

Dokładnie, dramat tych ludzi.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by aker
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami wink
no ja też miałem kalkulator można było ściągać na klasówkach, tylko trzeba było w ustawieniach dzwięk wyłączyć

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by aker
kurła za moich czasów to się dostawała zegarek z kalkulatorem lub melodyjkami wink
no ja też miałem kalkulator można było ściągać na klasówkach, tylko trzeba było w ustawieniach dzwięk wyłączyć

a to miałeś wypasiony z pamięcią - zapewne Casio, jak maiłem taki bez firmowy szit z targu smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tronk
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca.

Posłuchaj o czym te dzieci rozmawiają jak idą na mszę po komunii.

Zapewniam Cię że nie o przeżyciach religijno-duchowych związanych z komunią.
Ale takie teraz czasy, a to nie jest temat na forum bukmacherskie. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316
Likes: 3
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca.

Posłuchaj o czym te dzieci rozmawiają jak idą na mszę po komunii.

Zapewniam Cię że nie o przeżyciach religijno-duchowych związanych z komunią.
Ale takie teraz czasy, a to nie jest temat na forum bukmacherskie. smile

a dlaczego nie ?
przecież tutaj piszemy o wszystkim więc taki temat to ferrari wśród tutejszych tematycznych maluchów smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
To przede wszystkim przezycie religijno duchowe, to co mi wpajano procentowało z upłewm lat, prezenty które dostałem już ich nie mam, a wartosci pozostały i pozostaną do końca.

Posłuchaj o czym te dzieci rozmawiają jak idą na mszę po komunii.

Zapewniam Cię że nie o przeżyciach religijno-duchowych związanych z komunią.
Ale takie teraz czasy, a to nie jest temat na forum bukmacherskie. smile

Też tak miałem bo było się dzieckiem, myslało się o prezentach, jedzeniu itd wtedy to dla rodziców jest przezycie religijno duchowe, przynajmniej dla moich napewno, z biegiem lat i dorostania rozumiało się coraz więcej. smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
W moim przypadku nie była to hipokryzja czy nacisk konformizmu ze strony rodziców, bo sami byli wierzący i sami przyjmowali komunie św. smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tronk
Też tak miałem bo było się dzieckiem, myslało się o prezentach, jedzeniu itd wtedy to dla rodziców jest przezycie religijno duchowe, przynajmniej dla moich napewno, z biegiem lat i dorostania rozumiało się coraz więcej. smile

Dla rodziców przeżycie ?

I po komunii rozmawiali o przeżyciach duchowych ?

A nie o tym ile wujek Karol dał w kopercie, albo za obcisłej kiecce cioci Adeli ?
smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
Też tak miałem bo było się dzieckiem, myslało się o prezentach, jedzeniu itd wtedy to dla rodziców jest przezycie religijno duchowe, przynajmniej dla moich napewno, z biegiem lat i dorostania rozumiało się coraz więcej. smile

Dla rodziców przeżycie ?

I po komunii rozmawiali o przeżyciach duchowych ?

A nie o tym ile wujek Karol dał w kopercie, albo za obcisłej kiecce cioci Adeli ?
smile

Romawiali o przezyciach duchowych bo to sakrament komuni sw a nie imieniny cioci Gieni, rozmawiali ile dał w koperte wujek Staszek, o tym że stryj zrobił boazerie, że wujek Władek kupił nowego Fergusona itd o wszystkim

Strona 14 z 48 1 2 12 13 14 15 16 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1