Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
#715033 15/11/2006 16:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Gremlin wyluzuj juz z Ta polszczyzna, bo piszesz post pod postem i nic nie wnosisz do tematu. Nikt Ci tutaj nie pomoze wiec jak cos to pisz do supportu.
wlasnie pisalem i cisza! mysle ze od tego jest forum aby czerpac info a Ciebie niech to nie razi poprostu nie odpisuj! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#715034 15/11/2006 16:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
dziwne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja uwazalem ze jest to jeden z bardzo solidnych bukow- przynajmniej do dzis mialem dobre zdanie o nim - ale widze ze przyklad BiW idzie na calego!- moze cos sie szykuje o czym my nie wiemy???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#715035 15/11/2006 16:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Gremlin wyluzuj juz z Ta polszczyzna, bo piszesz post pod postem i nic nie wnosisz do tematu. Nikt Ci tutaj nie pomoze wiec jak cos to pisz do supportu.
a co tu chciales wnies do tematu??? wlasnie temu to sluzy - puk puk wiecej nie napisze bo i po co zastanow sie na na stepny raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#715036 15/11/2006 18:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
ladne dupki nadal cisza zraz im napisze zeby mi nie ksiegowali tylko odeslali !!!!!!

#715037 15/11/2006 22:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Nikt nie napisalal, ze Expekt zwracal do 50 zl za dokladny wynik meczu Polska- Belgia ... zreszta pewnie nikt tutaj nie wchodzil gdyz Pan Gremlin zali sie na caly swiat. Swoja droga, jezeli zalezy Ci na szybkiej wplacie i wyplacie z konta lub na konto, to omijaj tego buka szerokim lukiem.

Moim skromnymm zdaniem bardzo po 1,5 rocznej przerwie gry u niego moge powiedziec, ze idzie ku lepszemu. Oferta, konkursy, bonusy dla starych urzytkowników są bardzo ciekawe, co nie moge powiedziec np. o Gamebookers, bo jakos leci na leb ten buk. Jezeli poprawia wyplaty i wplaty to juz bedzie ok.

Nie zdziwil bym sie, gdybys Panie Gremlin dostal wplate w piatek lub poniedzialek i bedziesz sie tutaj zalil przez te wszystkie dni.

P.S. Masz racje, forum jest po to, zeby wymieniac swoje poglady, ale 5 Twoich postow pod rzad nie wnosilo zupelnie nic, wiec co tutaj za poglady poruszasz?

#715038 16/11/2006 02:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
Gremlin nie dygaj, pewnie rano będziesz miał kaskę..

Moja sytuacja jest gorsza.. exp dał mi z rękawa prawie 200 złotych i wcale mnie to nie cieszy. Małe widzę szanse na to, że nie zauważą pomyłki a jeszcze pozostaje kwestia bonusa 100%, którego jeszcze mi nie naliczyli..

Wpłaciłem 47 złotych, kaska zasiliła konto, wysłałem maila o bonusa 100%, puściłem kupon za dwójasa a po 10 minutach widzę, że mam 227 PLN kredytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Co oni kombinują? Jak przekombinują to jeszcze wałek jakiś z tego będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#715039 16/11/2006 06:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jak bedzie otwarty Qazi czat w temacie bukamcherstwo to bede tam pisal swoje zale - a expekt nie zwracal pieniedzy za dokladny wynik (nie wprowadzaj ludzi w blad) tylko dawal bonusa 100% za trafne wytypowanie wyniku meczu ( to tak na marginesie- a teraz to co mnie interesuje najbardziej - TE CIULE NADAL MI NIE PRZELALI KASY!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#715040 16/11/2006 08:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Jaka jestnajmniejsza wpłata do tego buka przez moneybookers??:) Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#715041 16/11/2006 08:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
jest jeszcze bonys dal nowych 100% od depozytu bo cos na stronie nie widze informacji?

#715042 16/11/2006 09:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Gremlin wina chyba lezy po stronie banku z ktorego wplacales albo pomyliles konta bo ja zlecalem przelew w czwartek kolo 16 i dzisiaj kasa jest na konci.
A co do bonusu jak sie rejestrowalem to byl baner na glownej stronie teraz go nie ma i nie wiem na jaki adres wysalc maila z prosba o bonusie bo pamietam ze byl calkiem innym niz do supportu. Wtedy byla informacja ze promocja trwa od 01.11.2006-30.11.2006.
Jakby ktos mial adres e-mail na ktory nalezy wyslac prosbe to bylbym wdzieczny.
Pozdrawiam

#715043 16/11/2006 09:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
znalazłem.
Zacznij przygodę z typowaniem już teraz podwajając swoje pieniądze. Złóż swój pierwszy depozyt i zdobądź 100% bonus.

1. Zarejestruj konto gracza w naszym serwisie (Jeśli posiadasz już konto gracza NIE możesz dokonać ponownej rejestracji. Jeśli nie pamiętasz danych do logowania, możesz je odzykać tutaj!) !).

2. Wpłać na swoje konto gracza 40 - 135 PLN pomiędzy 1 a 30 listopada 2006.

3. Wyślij e-mail na adres pln30bonus@expekt.com podając swój numer ID gracza i zdeponowaną kwotę. Bonus 100% (do 135 PLN) zostanie dodany do Twojego konta w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

#715044 16/11/2006 09:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no nie banku to nie pomylilem wyslalem na BPH Poland i wpisalem konto takie jakie expekt ma podane- sam juz nie wiem??? co sie dzieje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#715045 16/11/2006 09:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
signus weidz na privat!

#715046 16/11/2006 09:54
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
czy to u nich normalna praktyka, ze mecz ktory sie skonczyl sie wczoraj o 20 jest nadal nie rozliczony?

Zamrozili mi kase

#715047 16/11/2006 09:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
nie raczej nie mnie zawsze szybciutko rozliczali tak do 10 minut

#715048 16/11/2006 09:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Bonus dopisany po 20 minutach jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#715049 16/11/2006 10:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Jezeli chodz i Expekt i cale perypetie z nim zwiazane musze uderzyc sie w piersi bo to ja ewidentnie zawalilem sprawe - dokonalem wplaty na konto waluty EURO a ja mam zawalutowane zlotoweczki - tak wiec odszczekuje wszystko ZLE co o nich napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bo sobie na to nie zasluzyli- szczerze mowiac bylem mocno zaskoczony cala sytuacjia bo zawsze bylem z nich bardzo zadowolony! mysle ze nalezy mi sie zolta kartka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#715050 16/11/2006 11:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
no i coz, tak jak niektorzy przepowiadali - twoja wina... ale kolejne 10 postow nabite...

#715051 16/11/2006 11:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
akurat nabijanie postow interesuje mnie tak jak zeszlroczny snieg!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wez opanauj sie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#715052 16/11/2006 11:38
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Quote
akurat nabijanie postow interesuje mnie tak jak zeszlroczny snieg!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wez opanauj sie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale nas interesuje bo to nie jest watek gremlina tylko expekta. Zasmiecasz watek i tracimy czas na czytanie bzdur, poza tym lamiesz zasady i dobre obyczaje. Wszyscy wiedza ze Expekt to solidna firma i wystarczylo napisac raz o problemie a potem ze juz rozwiazany. Ten ostatni tekst to brak szacunku dla nas wszystkich.

A w temacie pomylek expekta to byc moze cos im sie dzieje bo dostalem zwrot za Arsenal tylko 5 euro ale po mailu skorygowali i przeprosili. Znajomy mial 2 euro i tez po mailu poszla korekta. Zatem jesli ktos dostal dodatkowa kase to moze byc pomylka. Pytanie tylko czy to zauważą...

PS. Nie bede prowadzil z Tobą polemiki, wiec mozesz sobie darowac komentarz do tego posta, zeby znowu nie zaśmiecać forum.

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, JelineK, Sensei, Lukasz111, betowiec, alfa), 2,530 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1