|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Gremlin wyluzuj juz z Ta polszczyzna, bo piszesz post pod postem i nic nie wnosisz do tematu. Nikt Ci tutaj nie pomoze wiec jak cos to pisz do supportu. wlasnie pisalem i cisza! mysle ze od tego jest forum aby czerpac info a Ciebie niech to nie razi poprostu nie odpisuj! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dziwne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja uwazalem ze jest to jeden z bardzo solidnych bukow- przynajmniej do dzis mialem dobre zdanie o nim - ale widze ze przyklad BiW idzie na calego!- moze cos sie szykuje o czym my nie wiemy???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Gremlin wyluzuj juz z Ta polszczyzna, bo piszesz post pod postem i nic nie wnosisz do tematu. Nikt Ci tutaj nie pomoze wiec jak cos to pisz do supportu. a co tu chciales wnies do tematu??? wlasnie temu to sluzy - puk puk wiecej nie napisze bo i po co zastanow sie na na stepny raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
ladne dupki nadal cisza zraz im napisze zeby mi nie ksiegowali tylko odeslali !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Nikt nie napisalal, ze Expekt zwracal do 50 zl za dokladny wynik meczu Polska- Belgia ... zreszta pewnie nikt tutaj nie wchodzil gdyz Pan Gremlin zali sie na caly swiat. Swoja droga, jezeli zalezy Ci na szybkiej wplacie i wyplacie z konta lub na konto, to omijaj tego buka szerokim lukiem.
Moim skromnymm zdaniem bardzo po 1,5 rocznej przerwie gry u niego moge powiedziec, ze idzie ku lepszemu. Oferta, konkursy, bonusy dla starych urzytkowników są bardzo ciekawe, co nie moge powiedziec np. o Gamebookers, bo jakos leci na leb ten buk. Jezeli poprawia wyplaty i wplaty to juz bedzie ok.
Nie zdziwil bym sie, gdybys Panie Gremlin dostal wplate w piatek lub poniedzialek i bedziesz sie tutaj zalil przez te wszystkie dni.
P.S. Masz racje, forum jest po to, zeby wymieniac swoje poglady, ale 5 Twoich postow pod rzad nie wnosilo zupelnie nic, wiec co tutaj za poglady poruszasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Gremlin nie dygaj, pewnie rano będziesz miał kaskę..
Moja sytuacja jest gorsza.. exp dał mi z rękawa prawie 200 złotych i wcale mnie to nie cieszy. Małe widzę szanse na to, że nie zauważą pomyłki a jeszcze pozostaje kwestia bonusa 100%, którego jeszcze mi nie naliczyli..
Wpłaciłem 47 złotych, kaska zasiliła konto, wysłałem maila o bonusa 100%, puściłem kupon za dwójasa a po 10 minutach widzę, że mam 227 PLN kredytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Co oni kombinują? Jak przekombinują to jeszcze wałek jakiś z tego będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jak bedzie otwarty Qazi czat w temacie bukamcherstwo to bede tam pisal swoje zale - a expekt nie zwracal pieniedzy za dokladny wynik (nie wprowadzaj ludzi w blad) tylko dawal bonusa 100% za trafne wytypowanie wyniku meczu ( to tak na marginesie- a teraz to co mnie interesuje najbardziej - TE CIULE NADAL MI NIE PRZELALI KASY!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Jaka jestnajmniejsza wpłata do tego buka przez moneybookers??:) Dziękuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
jest jeszcze bonys dal nowych 100% od depozytu bo cos na stronie nie widze informacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Gremlin wina chyba lezy po stronie banku z ktorego wplacales albo pomyliles konta bo ja zlecalem przelew w czwartek kolo 16 i dzisiaj kasa jest na konci. A co do bonusu jak sie rejestrowalem to byl baner na glownej stronie teraz go nie ma i nie wiem na jaki adres wysalc maila z prosba o bonusie bo pamietam ze byl calkiem innym niz do supportu. Wtedy byla informacja ze promocja trwa od 01.11.2006-30.11.2006. Jakby ktos mial adres e-mail na ktory nalezy wyslac prosbe to bylbym wdzieczny. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
znalazłem. Zacznij przygodę z typowaniem już teraz podwajając swoje pieniądze. Złóż swój pierwszy depozyt i zdobądź 100% bonus. 1. Zarejestruj konto gracza w naszym serwisie (Jeśli posiadasz już konto gracza NIE możesz dokonać ponownej rejestracji. Jeśli nie pamiętasz danych do logowania, możesz je odzykać tutaj!) !). 2. Wpłać na swoje konto gracza 40 - 135 PLN pomiędzy 1 a 30 listopada 2006. 3. Wyślij e-mail na adres pln30bonus@expekt.com podając swój numer ID gracza i zdeponowaną kwotę. Bonus 100% (do 135 PLN) zostanie dodany do Twojego konta w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no nie banku to nie pomylilem wyslalem na BPH Poland i wpisalem konto takie jakie expekt ma podane- sam juz nie wiem??? co sie dzieje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
czy to u nich normalna praktyka, ze mecz ktory sie skonczyl sie wczoraj o 20 jest nadal nie rozliczony?
Zamrozili mi kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie raczej nie mnie zawsze szybciutko rozliczali tak do 10 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Bonus dopisany po 20 minutach jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Jezeli chodz i Expekt i cale perypetie z nim zwiazane musze uderzyc sie w piersi bo to ja ewidentnie zawalilem sprawe - dokonalem wplaty na konto waluty EURO a ja mam zawalutowane zlotoweczki - tak wiec odszczekuje wszystko ZLE co o nich napisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bo sobie na to nie zasluzyli- szczerze mowiac bylem mocno zaskoczony cala sytuacjia bo zawsze bylem z nich bardzo zadowolony! mysle ze nalezy mi sie zolta kartka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
no i coz, tak jak niektorzy przepowiadali - twoja wina... ale kolejne 10 postow nabite...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
akurat nabijanie postow interesuje mnie tak jak zeszlroczny snieg!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wez opanauj sie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
akurat nabijanie postow interesuje mnie tak jak zeszlroczny snieg!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wez opanauj sie ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale nas interesuje bo to nie jest watek gremlina tylko expekta. Zasmiecasz watek i tracimy czas na czytanie bzdur, poza tym lamiesz zasady i dobre obyczaje. Wszyscy wiedza ze Expekt to solidna firma i wystarczylo napisac raz o problemie a potem ze juz rozwiazany. Ten ostatni tekst to brak szacunku dla nas wszystkich. A w temacie pomylek expekta to byc moze cos im sie dzieje bo dostalem zwrot za Arsenal tylko 5 euro ale po mailu skorygowali i przeprosili. Znajomy mial 2 euro i tez po mailu poszla korekta. Zatem jesli ktos dostal dodatkowa kase to moze byc pomylka. Pytanie tylko czy to zauważą... PS. Nie bede prowadzil z Tobą polemiki, wiec mozesz sobie darowac komentarz do tego posta, zeby znowu nie zaśmiecać forum.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|