|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
moze trochu nie na temat ale jak to ugrysc??? chyba oni zalozyli mi poczte na neostradzie i nie moge zadnej korespondencji od nich odczytac z prostej przyczyny bo nie znam hasla!!! czy ktos doradzi mi jak to ugrysc??? zaznaczam ze nigdy tam poczty nie zakladalem mam na wp! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Dostał już ktoś bonusa do 200zl zwrotu? ja zagrałem w poniedziałek zakład.. napisałem im maila, wszystko ładnie pięknie.. dzis jest piątek, a bonusa jak nie bylo tak nie ma.. wczoraj mi napisali meila o treści: prosze o cierpliwosc, bonus zostanie dopisany..
żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930 |
Dostał już ktoś bonusa do 200zl zwrotu? ja zagrałem w poniedziałek zakład.. napisałem im maila, wszystko ładnie pięknie.. dzis jest piątek, a bonusa jak nie bylo tak nie ma.. wczoraj mi napisali meila o treści: prosze o cierpliwosc, bonus zostanie dopisany..
żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Expekt No ja czekam od czwartku od 17 juz minela jedna doba i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930 |
Ja juz dostalem kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
Ja juz dostalem kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i po co sie denerwowac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ja wplacalem (kolejny raz) kase we czwartek w banku BPH (tam maja konto), kase zazwyyczaj mialem na nastepny dzien do 10 bo tak ksieguja. Wczoraj jednak jej nie bylo, napisalem po 12 maila do supportu i po 30 minutach odpisali ze kase juz mam na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
co oznacza handicap azjatycki (+1.0/+1.5)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
hmm rano mialem rozliczon juz zaklad za NBA ( wygrana Houston) teraz loguje sie i mam zaklad nierozliczony o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
co oznacza handicap azjatycki (+1.0/+1.5)?? Polowa stawki idzie na zaklad +1 a polowa na +1,5. Czyli jesli zagrales mecz np MU-MC i zakonczyl sie wynikiem 2:1, a Ty zagrales 2, to polowa stawki jest zwracana a polowa wygrana. Zreszta gdzies na stronie expa powinny byc wszystkie handi wyjasnione
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
gdzie jest link do programu partnerskiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Jak dlugo expekt rozlicza biathlon ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Najbardziej denerwoje mnie wlasnie dlugie rozliczanie Manchester byl na live a zaklady do teraz nie rozliczone w GB byly po minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tylko, ze Expekt ma troche lepsze mecze i chyba bogatsza oferte ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
Witam, pewnie te pytanie juz padlo ale zapytam sie jeszcze raz bo nie moge znalezc na nie odpoiwedzi. Jak to jest z tym bonusem 200 zl ? rozumiem ze bonus musi byc obrocny 3 krotnie kuponem o kursie 1.5 ? ale czy ten kurs 1.5 to ma tyczyc sie jednego zdarzenia po minimalnym kursie 1.5 czy mozna zrobic zaklad kombinacyjny z 3 zdarzen ktory daje laczna sume kuponu 1.5 ? z gory dziekuje za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
moze byc zaklad kombinacyjny... mi sie ociagaja z dodaniem bonusa. tzn. minelo 48h, moze mieli likend i nie wzieli mnie pod uwage, ale to z ich strony troche nieprofesjonalne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Takie pytanie...
Jeżeli wpłacimy poprzez moneybookers, to będzie można później wypłacić całość? Bo słyszałem że można tylko depozyt, a 'wygraną' trzeba już wypłacać na konto bankowe, ale znam przypadki takie i takie... czyli że wypłacali bez problemu na mb całość, a niekiedy...
Czyli to zależy od ich humoru? :Grin:
:Smirk:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
:/ Panowie co jest? Zawsze obywało się bez kłopotów , a tym razem wypłata zlecona w piątek po południu , dziś o 17.05 nie ma na koncie..  spoko? czekać jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
:/ Panowie co jest? Zawsze obywało się bez kłopotów , a tym razem wypłata zlecona w piątek po południu , dziś o 17.05 nie ma na koncie..  spoko? czekać jeszcze? Jestem w dokladnie tej samej sytuacji. Wyplacalem w piatek i kasy dalej nie ma. Narazie nie ma co panikowac poniewaz z tego co napisali to 2 dni robocze a wiec kasa powinna byc jutro. Szybkosc naliczania bonusa, ksiegowania oraz wyplat pozostawiaja wiele do zyczenia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
moze mi ktos powiedziec czy ten bonus dostane od razu jak sie zarejestruje czy jak postawie zaklad za 200zl i dopiero potem mi go dadza zeby dostac tego bonusa 200zl to moge np zagrac 2 kupony po 100 zl po kuersie wyzszym niz 1.5 kazdy?? czy moge tylko zagrac jeden kupon za 200 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
to ja odpowiem  nio trza wplacic... jest to bonus od pierwszego zakladu. czyli za ile zagrasz (40-200) tyle dostaniesz... singiel o kursie min. 1.5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Czy expekt bedzie mial w ofercie lige mistrzow w siatke??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 69 |
Odpowiadają wam na maile? Napisałem do supportu 4 dni temu i nadal cisza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka