Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
#715213 07/12/2006 23:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
moze trochu nie na temat ale jak to ugrysc??? chyba oni zalozyli mi poczte na neostradzie i nie moge zadnej korespondencji od nich odczytac z prostej przyczyny bo nie znam hasla!!! czy ktos doradzi mi jak to ugrysc??? zaznaczam ze nigdy tam poczty nie zakladalem mam na wp! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#715214 08/12/2006 20:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Dostał już ktoś bonusa do 200zl zwrotu? ja zagrałem w poniedziałek zakład.. napisałem im maila, wszystko ładnie pięknie.. dzis jest piątek, a bonusa jak nie bylo tak nie ma.. wczoraj mi napisali meila o treści: prosze o cierpliwosc, bonus zostanie dopisany..

żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Expekt

#715215 09/12/2006 00:01
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Quote
Dostał już ktoś bonusa do 200zl zwrotu? ja zagrałem w poniedziałek zakład.. napisałem im maila, wszystko ładnie pięknie.. dzis jest piątek, a bonusa jak nie bylo tak nie ma.. wczoraj mi napisali meila o treści: prosze o cierpliwosc, bonus zostanie dopisany..

żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Expekt
No ja czekam od czwartku od 17 juz minela jedna doba i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#715216 09/12/2006 08:27
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Ja juz dostalem kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#715217 09/12/2006 08:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Quote
Ja juz dostalem kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no i po co sie denerwowac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ja wplacalem (kolejny raz) kase we czwartek w banku BPH (tam maja konto), kase zazwyyczaj mialem na nastepny dzien do 10 bo tak ksieguja. Wczoraj jednak jej nie bylo, napisalem po 12 maila do supportu i po 30 minutach odpisali ze kase juz mam na koncie

#715218 09/12/2006 11:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
co oznacza handicap azjatycki (+1.0/+1.5)??

#715219 09/12/2006 11:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
hmm rano mialem rozliczon juz zaklad za NBA ( wygrana Houston) teraz loguje sie i mam zaklad nierozliczony o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ??

#715220 09/12/2006 11:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
co oznacza handicap azjatycki (+1.0/+1.5)??

Polowa stawki idzie na zaklad +1 a polowa na +1,5. Czyli jesli zagrales mecz np MU-MC i zakonczyl sie wynikiem 2:1, a Ty zagrales 2, to polowa stawki jest zwracana a polowa wygrana.

Zreszta gdzies na stronie expa powinny byc wszystkie handi wyjasnione

#715221 09/12/2006 12:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
gdzie jest link do programu partnerskiego?

#715222 09/12/2006 13:45
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Jak dlugo expekt rozlicza biathlon ?

#715223 09/12/2006 15:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Najbardziej denerwoje mnie wlasnie dlugie rozliczanie Manchester byl na live a zaklady do teraz nie rozliczone w GB byly po minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tylko, ze Expekt ma troche lepsze mecze i chyba bogatsza oferte ...

nitek #777559 10/12/2006 20:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Witam, pewnie te pytanie juz padlo ale zapytam sie jeszcze raz bo nie moge znalezc na nie odpoiwedzi. Jak to jest z tym bonusem 200 zl ? rozumiem ze bonus musi byc obrocny 3 krotnie kuponem o kursie 1.5 ? ale czy ten kurs 1.5 to ma tyczyc sie jednego zdarzenia po minimalnym kursie 1.5 czy mozna zrobic zaklad kombinacyjny z 3 zdarzen ktory daje laczna sume kuponu 1.5 ? z gory dziekuje za odpowiedz

Kiwi #778090 10/12/2006 23:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
moze byc zaklad kombinacyjny... mi sie ociagaja z dodaniem bonusa. tzn. minelo 48h, moze mieli likend i nie wzieli mnie pod uwage, ale to z ich strony troche nieprofesjonalne...

czubek #778439 11/12/2006 11:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Takie pytanie...

Jeżeli wpłacimy poprzez moneybookers, to będzie można później wypłacić całość? Bo słyszałem że można tylko depozyt, a 'wygraną' trzeba już wypłacać na konto bankowe, ale znam przypadki takie i takie... czyli że wypłacali bez problemu na mb całość, a niekiedy...

Czyli to zależy od ich humoru? :Grin:

:Smirk:

Misiek #778797 11/12/2006 16:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
:/ Panowie co jest? Zawsze obywało się bez kłopotów , a tym razem wypłata zlecona w piątek po południu , dziś o 17.05 nie ma na koncie.. smirk shocked

spoko? czekać jeszcze?

bursztyk #779504 11/12/2006 20:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Originally Posted by bursztyk
:/ Panowie co jest? Zawsze obywało się bez kłopotów , a tym razem wypłata zlecona w piątek po południu , dziś o 17.05 nie ma na koncie.. smirk shocked

spoko? czekać jeszcze?


Jestem w dokladnie tej samej sytuacji. Wyplacalem w piatek i kasy dalej nie ma. Narazie nie ma co panikowac poniewaz z tego co napisali to 2 dni robocze a wiec kasa powinna byc jutro. Szybkosc naliczania bonusa, ksiegowania oraz wyplat pozostawiaja wiele do zyczenia ...

kLIMA #779855 11/12/2006 23:09
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
moze mi ktos powiedziec czy ten bonus dostane od razu jak sie zarejestruje czy jak postawie zaklad za 200zl i dopiero potem mi go dadza zeby dostac tego bonusa 200zl to moge np zagrac 2 kupony po 100 zl po kuersie wyzszym niz 1.5 kazdy?? czy moge tylko zagrac jeden kupon za 200 ?

palkow #780230 12/12/2006 12:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
to ja odpowiem smile
nio trza wplacic...
jest to bonus od pierwszego zakladu. czyli za ile zagrasz (40-200) tyle dostaniesz... singiel o kursie min. 1.5...

czubek #780316 12/12/2006 13:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Czy expekt bedzie mial w ofercie lige mistrzow w siatke??

przyborro #780523 12/12/2006 15:04
Dołączył: Feb 2006
Posty: 69
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 69
Odpowiadają wam na maile? Napisałem do supportu 4 dni temu i nadal cisza.

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1