|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Tak wlasnie sobie chodze po www z nudow zerkam na zegar.. na komorce.. na kompie i na recznym moim złotym roleksie  i co ? wszedzie jest inna godzina wiec postanowilem poszukac na necie strony z zegarem atomowym zeby zsynchronizowac zegary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak sie okazalo co strona to inny czas... czy ktos posiada strone www z zegarem ktory ustawiany jest "atomowo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zegar 1 [ dcf77.xt.pl] zegar 2 [ inos.int.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A jak to jest, że ustawiam sobie zgodnie z tą ostatnią stronką a tam przeskakuje o 15 sekund do przodu po kliknięciu "zastosuj" w ustawieniach daty w windowsie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ja korzystam z syngnału o 12 nadawanego w Radiowej Jedynce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162 |
Zegar w telegazecie TVP1 i TVP2 są bardzo dokładne. Kiedyś zegar nadawały też I i II Program PR - tyle że trzeba było skonsturować specjany odbiornik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja korzystam z syngnału o 12 nadawanego w Radiowej Jedynce ale ten koles z trabka w Krakowie tez bywa niepunktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ja korzystam z syngnału o 12 nadawanego w Radiowej Jedynce ale ten koles z trabka w Krakowie tez bywa niepunktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie mówię o tym klesiu z fujarką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, tylko o sygnale z jakiegoś tam instytutu ("ostatni przedłużony sygnał oznacza godzinę 12")
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Ja tam żyje wdg dzwonka szkolnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka