Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#716565 10/11/2006 00:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
Tak wlasnie sobie chodze po www z nudow zerkam na zegar.. na komorce.. na kompie i na recznym moim złotym roleksie tongue
i co ? wszedzie jest inna godzina wiec postanowilem poszukac na necie strony z zegarem atomowym zeby zsynchronizowac zegary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak sie okazalo co strona to inny czas...

czy ktos posiada strone www z zegarem ktory ustawiany jest "atomowo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zegar 1 [dcf77.xt.pl]
zegar 2 [inos.int.pl]

Bonus: Unibet
#716566 10/11/2006 00:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Ja sobie zawsze zegarek nastawiam zgodnie z tą stroną : http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=262

#716567 10/11/2006 00:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A jak to jest, że ustawiam sobie zgodnie z tą ostatnią stronką a tam przeskakuje o 15 sekund do przodu po kliknięciu "zastosuj" w ustawieniach daty w windowsie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#716568 10/11/2006 06:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ja korzystam z syngnału o 12 nadawanego w Radiowej Jedynce

#716569 10/11/2006 09:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Zegar w telegazecie TVP1 i TVP2 są bardzo dokładne. Kiedyś zegar nadawały też I i II Program PR - tyle że trzeba było skonsturować specjany odbiornik.

#716570 10/11/2006 09:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
ja korzystam z syngnału o 12 nadawanego w Radiowej Jedynce
ale ten koles z trabka w Krakowie tez bywa niepunktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#716571 10/11/2006 10:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Quote
ja korzystam z syngnału o 12 nadawanego w Radiowej Jedynce
ale ten koles z trabka w Krakowie tez bywa niepunktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie mówię o tym klesiu z fujarką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, tylko o sygnale z jakiegoś tam instytutu ("ostatni przedłużony sygnał oznacza godzinę 12")

#716572 10/11/2006 18:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Ja tam żyje wdg dzwonka szkolnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1