Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 162 z 169 1 2 160 161 162 163 164 168 169
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Szymon czy Tomek kurwa laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
podaję skład na Japonię i lepiej qrwa żebyś go Adaś zanotował

Fabiański
Rybus Glik/Pazdan Bednarek Bereś
Kurzawa Góralski Linetty Grosicki
Kownacki Lewy

aż by się prosiło przetestować Żurkowskiego bądź Szymańskiego ale niestety robienie atmosfery u Adasia sporo kosztuje

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
I z tym z laczy nas piłka co to ich tak usprawiedliwia tez niech spierdalają, wszystko pod dywan zamiatne

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Warren
ja nie wiem po co te kurwa debile dzwonią do tego weszło
on się zastanawia czy my mamy gorszych piłkarzy od Kolumbii
kurwa co za Janusze ja pierdole
lepszych mamy to tak jak by porównywac Jamesa do Lewandowskiego

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Originally Posted by Master.com back
[Linked Image from cdn.galleries.smcloud.net]

Klątwa kurwa... nie będziemy paś ruska naszymi pieniędzmi.. do domu @!!! IM szybciej tym lepiej

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ten Szymański to by sie przydał, ale pewnie za młody zeby na dziwki zapraszać, a tki Peszko to i poleje... Kadra...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Warren
ja nie wiem po co te kurwa debile dzwonią do tego weszło
on się zastanawia czy my mamy gorszych piłkarzy od Kolumbii
kurwa co za Janusze ja pierdole
lepszych mamy to tak jak by porównywac Jamesa do Lewandowskiego
wszystko kurwa mam gorsze
trenera
piłkarzy
i kokainę też

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
NastępnyJanusz dzwoni
kurwa ludzie co za debile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
i tradycyjnie po 2 meczu mundialu sąsiady zdjęli flagę

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.

Meksyk miał niejedną w basenie. Ale mają skurczybyki pasję do gry. Trener kazał im się cieszyć grą a nie grać to czego nie grali nigdy (3-5-2)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
ok

ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Warren
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Warren
ja nie wiem po co te kurwa debile dzwonią do tego weszło
on się zastanawia czy my mamy gorszych piłkarzy od Kolumbii
kurwa co za Janusze ja pierdole
lepszych mamy to tak jak by porównywac Jamesa do Lewandowskiego
wszystko kurwa mam gorsze
trenera
piłkarzy
i kokainę też

no kokainę to do nich mamy gorsza od piłkarzy nawet laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jakby były wyniki to może być wszystko
jak dla mnie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTc2MDExOTAwMDpEKDrLQVfBwNshZLQ%3D&preview=hide_code&live=0

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
Jasne, ja nie polemizuje z samym czynem, chcialem tylko napisac ze nie chodzilo o wzgledy sportowe i cos ewidentnie bylo na rzeczy, bo sraczka straszna sie zrobila podobno. Wiec jesli mial cos do wyniesienia to pewnie bylo cos ciekawego i faktycznie cos w kadrze sie dzieje slabego, bo za pierdoly nikt by takiej afery nie krecil. Dodac do tego wyniki i zaczyna sie kleic.

Z Jagi mam nadzieje tez bedzie zgoniony, bo tez wynosil wszystko.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
ok

ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy

Na Mundialu Frankowskiego nie było. Teo urodziny miał w Arłamowie.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Gdyby nie potężny polski rynek to sądzę, że Lewy spieprzylby juz z kady, ale wizerynkowo marketingowo na pewno sie nie oplaci

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Janekx już dopadł POLA
https://twitter.com/Polsport/status/1010988718814105603




Janekx89
‏ @janekx89
10 sek.11 sekund temu

Gdzie w @przeglad /Onet przeczytam o tych fatalnych przygotowaniach? Gdzie przeczytam o pewnych wydarzeniach z nocy przed powołaniami? Gdzie przeczytam porządną analizę taktyczną meczu z Senegalem? Dopiero teraz tezy, że pojechali nieprzygotowani? Wcześniej nie wiedzieliście?!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Akhu dzwoni i jedzie ze składem Włochów

Strona 162 z 169 1 2 160 161 162 163 164 168 169

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, betowiec, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,724 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1