|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Szymon czy Tomek kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
podaję skład na Japonię i lepiej qrwa żebyś go Adaś zanotował
Fabiański Rybus Glik/Pazdan Bednarek Bereś Kurzawa Góralski Linetty Grosicki Kownacki Lewy
aż by się prosiło przetestować Żurkowskiego bądź Szymańskiego ale niestety robienie atmosfery u Adasia sporo kosztuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
I z tym z laczy nas piłka co to ich tak usprawiedliwia tez niech spierdalają, wszystko pod dywan zamiatne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
ja nie wiem po co te kurwa debile dzwonią do tego weszło on się zastanawia czy my mamy gorszych piłkarzy od Kolumbii kurwa co za Janusze ja pierdole lepszych mamy to tak jak by porównywac Jamesa do Lewandowskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
Klątwa kurwa... nie będziemy paś ruska naszymi pieniędzmi.. do domu @!!! IM szybciej tym lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ten Szymański to by sie przydał, ale pewnie za młody zeby na dziwki zapraszać, a tki Peszko to i poleje... Kadra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja nie wiem po co te kurwa debile dzwonią do tego weszło on się zastanawia czy my mamy gorszych piłkarzy od Kolumbii kurwa co za Janusze ja pierdole lepszych mamy to tak jak by porównywac Jamesa do Lewandowskiego wszystko kurwa mam gorsze trenera piłkarzy i kokainę też
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
NastępnyJanusz dzwoni kurwa ludzie co za debile
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
i tradycyjnie po 2 meczu mundialu sąsiady zdjęli flagę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry. Meksyk miał niejedną w basenie. Ale mają skurczybyki pasję do gry. Trener kazał im się cieszyć grą a nie grać to czego nie grali nigdy (3-5-2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry. ok ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ja nie wiem po co te kurwa debile dzwonią do tego weszło on się zastanawia czy my mamy gorszych piłkarzy od Kolumbii kurwa co za Janusze ja pierdole lepszych mamy to tak jak by porównywac Jamesa do Lewandowskiego wszystko kurwa mam gorsze trenera piłkarzy i kokainę też no kokainę to do nich mamy gorsza od piłkarzy nawet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jakby były wyniki to może być wszystko jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTc2MDExOTAwMDpEKDrLQVfBwNshZLQ%3D&preview=hide_code&live=0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry. Jasne, ja nie polemizuje z samym czynem, chcialem tylko napisac ze nie chodzilo o wzgledy sportowe i cos ewidentnie bylo na rzeczy, bo sraczka straszna sie zrobila podobno. Wiec jesli mial cos do wyniesienia to pewnie bylo cos ciekawego i faktycznie cos w kadrze sie dzieje slabego, bo za pierdoly nikt by takiej afery nie krecil. Dodac do tego wyniki i zaczyna sie kleic. Z Jagi mam nadzieje tez bedzie zgoniony, bo tez wynosil wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry. ok ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy Na Mundialu Frankowskiego nie było. Teo urodziny miał w Arłamowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Gdyby nie potężny polski rynek to sądzę, że Lewy spieprzylby juz z kady, ale wizerynkowo marketingowo na pewno sie nie oplaci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Janekx już dopadł POLA https://twitter.com/Polsport/status/1010988718814105603Janekx89 ‏ @janekx89 10 sek.11 sekund temu Gdzie w @przeglad /Onet przeczytam o tych fatalnych przygotowaniach? Gdzie przeczytam o pewnych wydarzeniach z nocy przed powołaniami? Gdzie przeczytam porządną analizę taktyczną meczu z Senegalem? Dopiero teraz tezy, że pojechali nieprzygotowani? Wcześniej nie wiedzieliście?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Akhu dzwoni i jedzie ze składem Włochów
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|