|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Zielińskiego jakbym spotkał to bym liścia sprzedał z miejsca co za bezczelna pizda t
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja bym dodal jeszcze lewego, teo, glika skoro peszko idzie to niech zabierze z soba lewego. KApitan powinien rowniez umiec trzymac kadre za ryj
niech mlodzi zdolni graja, a takich juz mamy. Tylko niech nie popelniaja bledow poprzednikow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Powinni odciąć tych kurwów dziennikarskich od kadry Najpierw liżą po fiutach a teraz wybitni specjaliści co było nie tak Mati kurła https://twitter.com/sport_tvppl/status/1009178591853080576
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Master jeszcze nie pisał, że Mistrzostwa Europy w 2020 roku zostaną rozegrane w całej Europie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
szczesny z krycha tez wypad.
chcialbym wiedziec, kto tam tak naprawde na kadrze trenuje, a kto chleje i dupczy, potem wynikow i kondycji nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Piszczki Błaszczykiwskie Peszki Jedrzejczyki won I trzeba budować na nowo Musi przyjsć trener co będzie trzymał as mordę I mowił prawdę nawet gorzką Polak jest tylko jeden Probierz Jaga żaden Polak..., za chwile przesiąknie PZPZN- skim gównem i bedzie ćwierkał po ich myśli...Tylko trener z zagranicy i to taki z twardą łapą....Mi pasuje Czerczesov  np. tylko kto wtedy bedzie chciał grać w kadrze jak po treningach bedą żygać dalej niż wzrok sięga , a dziewczynki , wóda i impry pójda w zapomnienie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a mnie juz wkurwia to ze zamiast sie zebrac, ogarnac, przeprosic i zaczac odbudowe na nastepne eliminacje i turnieje to teraz bedzie pranie brudu, syfu i wyciaganie trupów z szafy przez pół roku tego wiedzieć jeszcze nie możesz.Chyba ,że masz szklana kulę. tu kula niepotrzebna, wystarczy posluchac pierwszych wypowiedzi naszych Orłów, ile w nich pretensji to innych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Co wy z tym Czerczesowem on nie jest do wyjęcia Kacapy wyszli z grupy a po druggie Nikt nie będzie chciał żeby Polską kadrę trenował Rusek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Chyba że prezesem byłby komuch Lato
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
szczesny z krycha tez wypad.
chcialbym wiedziec, kto tam tak naprawde na kadrze trenuje, a kto chleje i dupczy, potem wynikow i kondycji nie ma Nie będzie ąz takich roszad, i kto w ich miejsce ? Eliminacje do Euro2020 tuz tuz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale Rusek by ich chwycił za mordę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Co wy z tym Czerczesowem on nie jest do wyjęcia Kacapy wyszli z grupy a po druggie Nikt nie będzie chciał żeby Polską kadrę trenował Rusek Do wyjęcia może nie być fakt..., podałem dla przykładu..., a kogo to obchodzi jakiej narodowości trener bedzie...Byle był dobry i miał wyniki....Polska " myśl szkoleniowa" nie dysponuje nikim wartościowym , wbrew opnii wybitnych ekspertów piłki swiatowej typu Engel , Strejlau , Janas , Ulatowski itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Eliminacje do Euro2020 tuz tuz. Losowanie dopiero 2 grudnia po rozstrzygnięciach w lidze narodów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
kiedy losowanie eliminacji euro20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wybrali te baze w Soczi gdzie mega upały i jak tu trenowac i miec kondyche.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Przypominam tylko, że Błaszczykowski nie jest synem Błaszczaka i WaszczykowskiEGO .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
siema
macie gdzieś link do tego co powiedział Zieliński ?
wczoraj po ostatnim gwizdku odciąłem się od tego totalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
taki Petrescu też by im pokazał miejsce w szeregu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Wybrali te baze w Soczi gdzie mega upały i jak tu trenowac i miec kondyche. kto jak nie Boniek o tym zdecydował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wybrali te baze w Soczi gdzie mega upały i jak tu trenowac i miec kondyche. Kondycja nie była głównym problem, a granie w piłkę. Baza im w tym nie przeszkodziła.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|