|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
a mnie juz wkurwia to ze zamiast sie zebrac, ogarnac, przeprosic i zaczac odbudowe na nastepne eliminacje i turnieje to teraz bedzie pranie brudu, syfu i wyciaganie trupów z szafy przez pół roku tego wiedzieć jeszcze nie możesz.Chyba ,że masz szklana kulę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Feddek taki zakochany a teraz na Polsat Sport już kadra be
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
to kto po MŚ ? Probierz ?  Mila lub Hajto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
tvp sport w ramach pocieszenia znów katuje mundial 74, zaraz pewnie będzie Janek i zwycięski remis na Wembley  oni już w wiadomościach przed meczem to pokazywali skojarzyły mi się złote lata 90-te 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Do końca nie było wiadomo, jak chcemy grać. Próbowaliśmy piątką, próbowaliśmy czwórką. Naszą siłą była gra w 4-4-2. Chcieliśmy mieć wypracowane dwa systemy, a to jednak nie zadziałało. Wynik końcowy jest dramatyczny. Nie wspominam już o tym, że w eliminacjach po prostu nie graliśmy z tak trudnymi rywalami jak w mundialu – tłumaczy obrońca Lokomotiwu Moskwa. wg mnie kluczowym momentem byla kontuzja glika, nawalka mial przygotowane schematy na 442, po tym sie wszystko posypalo. Dlatego glika tak bardzo chcieli wykurowac. Zamiast brac Kaminskiego ze Stuttgartu. heh i te tlumaczenie, ze nie grali z tak trudnymi rywaliami jak na mundialu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
to kto po MŚ ? Probierz ?  Mila lub Hajto  Kowala niech wezmą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Powinni odciąć tych kurwów dziennikarskich od kadry Najpierw liżą po fiutach a teraz wybitni specjaliści co było nie tak Mati kurła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Powinni odciąć tych kurwów dziennikarskich od kadry Najpierw liżą po fiutach a teraz wybitni specjaliści co było nie tak Mati kurła dziennikarze ..uj wam w twarze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Trzeba jednak przyznać,że to co udało sie dla PZPN mistrzowsko,to znakomity "pijar". Propagandowo to kadrą rozegrali przez te lata super.Ludzie oszaleli.Uwierzyli we wszystko. Nikt nie chciał widzieć,że sam awans to było szczęscie przy losowaniu,a potem megafartowne mecze w grupie. PZPN sprzedał tę bankę mydlaną,za wielkie pieniądze.Ludzie kupili. Nic dodać , nic ująć... tylko dziwi mnie jedno..., ile razy można nabierać sie na ten sam numer....Jak po losowaniu powiedziałem ze nie widzę realnych szans na wyjscie z grupy w gronie znajomych którzy " orientują" sie w piłce to praktycznie zostałem okrzyknięty oszołomem i wiecznym pesymistą..., wykluczony niemalże z grona znajomych...Gdy potwierdziłem to 3 dni przed rozpczeciem mundialu uzasadniając słabymi występami wiekszości grajków na wiosnę w swoich klubach lub brakiem gry powtórnie zareagowali w ten sam sposób co wcześniej..... Tak jak piszesz PZPN rozegrał te bajkę po mistrzowsku, jeleni złapali na setki tysięcy którym namącili w głowie z iście zegarmistrzowską precyzją....Poszła kasa za reklamy , sprzedały sie gadżety jak bułeczki, a wynik sportowy ył akurat najmniej ważny i z góry wiadomy nawet dla Bonka czy piłkarzy.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Ja tam do dziennikarzy pretensji nie roszczę. Może dlatego,że nie oglądam,nie słucham,nie czytam, tzw publicystki piłkarskiej. Wystarcza do tego m.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
to kto po MŚ ? Probierz ?  Mila lub Hajto  Kowala niech wezmą tylko trener z zagranicy który ma układy i układziki w dupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
tylko trener z zagranicy który ma układy i układziki w dupie boniek juz wczesniej mowil o tym, niestety uklady miedzy pilkarzami tez sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Przecież nie posądzam Bońka o taki brak podstawowej wiedzy piłkarskiej jako człowieka który "liznął" piłki na najwyższym poziomie jak mało kto w kraju... Myślicie że on nie wiedział że jesteśmy słabsi od Senegalu i Kolumbii pod każdym względem i nie mamy szans?....Dobrze o tym wiedział, ale co powie jako zwierzchnik PZPN i głóny " motorniczy" tej całej propagandy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Spokojnie Kłe Stefan tak rozpisze tabele że jeszcze wyjdziemy z grupy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
Spokojnie Kłe Stefan tak rozpisze tabele że jeszcze wyjdziemy z grupy dogadamy się z Senegalczykami iKolumbijczykami ,ze zagrają na obustronny vo,a my 8-0 z Azjatami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Proste Forty Przecież ustawki są wszędzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Spokojnie Kłe Stefan tak rozpisze tabele że jeszcze wyjdziemy z grupy Moze myślał, że tak jak na Euro 3 z grupy wychodza Win z japonią i wychodza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry. ok ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy tzn no nie oszukujmy sie, na kazdym zgrupowaniu repry jest impreza nie wiem czy na MŚ ale przed elimkami czy jakies towarzyskie to zabawa jest zawsze mniejsza/wieksza i na tym etapie czesto odpadaja Romanczuki bo w pewnym momencie odmawiaja nawet chwili zabawy i pozniej nikt z nim nawet w dziadka nie bedzie kopal. We wszystkich reprach imprezują, np taki Meksyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Też jestem zdania że Chuj w dupę dziennikarskim szmatom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Piszczki Błaszczykiwskie Peszki Jedrzejczyki won I trzeba budować na nowo Musi przyjsć trener co będzie trzymał as mordę I mowił prawdę nawet gorzką Polak jest tylko jeden Probierz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|