Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 165 z 169 1 2 163 164 165 166 167 168 169
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by jackm
a mnie juz wkurwia to ze zamiast sie zebrac, ogarnac, przeprosic i zaczac odbudowe na nastepne eliminacje i turnieje to teraz bedzie pranie brudu, syfu i wyciaganie trupów z szafy przez pół roku

tego wiedzieć jeszcze nie możesz.Chyba ,że masz szklana kulę.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Feddek taki zakochany a teraz na Polsat Sport już kadra be

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Ticalion
to kto po MŚ ? Probierz ? grin
Mila lub Hajto tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Gustawo Lima
tvp sport w ramach pocieszenia znów katuje mundial 74, zaraz pewnie będzie Janek i zwycięski remis na Wembley laugh
oni już w wiadomościach przed meczem to pokazywali skojarzyły mi się złote lata 90-te grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Do końca nie było wiadomo, jak chcemy grać. Próbowaliśmy piątką, próbowaliśmy czwórką. Naszą siłą była gra w 4-4-2. Chcieliśmy mieć wypracowane dwa systemy, a to jednak nie zadziałało. Wynik końcowy jest dramatyczny. Nie wspominam już o tym, że w eliminacjach po prostu nie graliśmy z tak trudnymi rywalami jak w mundialu – tłumaczy obrońca Lokomotiwu Moskwa.

wg mnie kluczowym momentem byla kontuzja glika, nawalka mial przygotowane schematy na 442, po tym sie wszystko posypalo. Dlatego glika tak bardzo chcieli wykurowac. Zamiast brac Kaminskiego ze Stuttgartu.

heh i te tlumaczenie, ze nie grali z tak trudnymi rywaliami jak na mundialu laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Ticalion
to kto po MŚ ? Probierz ? grin
Mila lub Hajto tongue

Kowala niech wezmą

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Powinni odciąć tych kurwów dziennikarskich od kadry
Najpierw liżą po fiutach a teraz wybitni specjaliści co było nie tak
Mati kurła

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Warren
Powinni odciąć tych kurwów dziennikarskich od kadry
Najpierw liżą po fiutach a teraz wybitni specjaliści co było nie tak
Mati kurła
dziennikarze ..uj wam w twarze!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by forty
Trzeba jednak przyznać,że to co udało sie dla PZPN mistrzowsko,to
znakomity "pijar".
Propagandowo to kadrą rozegrali przez te lata super.Ludzie oszaleli.Uwierzyli we wszystko.
Nikt nie chciał widzieć,że sam awans to było szczęscie przy losowaniu,a potem megafartowne mecze w grupie.
PZPN sprzedał tę bankę mydlaną,za wielkie pieniądze.Ludzie kupili.

Nic dodać , nic ująć... tylko dziwi mnie jedno..., ile razy można nabierać sie na ten sam numer....Jak po losowaniu powiedziałem ze nie widzę realnych szans na wyjscie z grupy w gronie znajomych którzy " orientują" sie w piłce to praktycznie zostałem okrzyknięty oszołomem i wiecznym pesymistą..., wykluczony niemalże z grona znajomych...Gdy potwierdziłem to 3 dni przed rozpczeciem mundialu uzasadniając słabymi występami wiekszości grajków na wiosnę w swoich klubach lub brakiem gry powtórnie zareagowali w ten sam sposób co wcześniej.....

Tak jak piszesz PZPN rozegrał te bajkę po mistrzowsku, jeleni złapali na setki tysięcy którym namącili w głowie z iście zegarmistrzowską precyzją....Poszła kasa za reklamy , sprzedały sie gadżety jak bułeczki, a wynik sportowy ył akurat najmniej ważny i z góry wiadomy nawet dla Bonka czy piłkarzy.....

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Ja tam do dziennikarzy pretensji nie roszczę.
Może dlatego,że nie oglądam,nie słucham,nie czytam, tzw publicystki piłkarskiej.
Wystarcza do tego m.pl

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Originally Posted by forty
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Ticalion
to kto po MŚ ? Probierz ? grin
Mila lub Hajto tongue

Kowala niech wezmą

tylko trener z zagranicy który ma układy i układziki w dupie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by aker
tylko trener z zagranicy który ma układy i układziki w dupie
boniek juz wczesniej mowil o tym, niestety uklady miedzy pilkarzami tez sa

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Przecież nie posądzam Bońka o taki brak podstawowej wiedzy piłkarskiej jako człowieka który "liznął" piłki na najwyższym poziomie jak mało kto w kraju... Myślicie że on nie wiedział że jesteśmy słabsi od Senegalu i Kolumbii pod każdym względem i nie mamy szans?....Dobrze o tym wiedział, ale co powie jako zwierzchnik PZPN i głóny " motorniczy" tej całej propagandy... cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Spokojnie Kłe Stefan tak rozpisze tabele że jeszcze wyjdziemy z grupy

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Warren
Spokojnie Kłe Stefan tak rozpisze tabele że jeszcze wyjdziemy z grupy

dogadamy się z Senegalczykami iKolumbijczykami ,ze zagrają na obustronny vo,a my 8-0 z Azjatami

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Proste Forty
Przecież ustawki są wszędzie smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Warren
Spokojnie Kłe Stefan tak rozpisze tabele że jeszcze wyjdziemy z grupy

Moze myślał, że tak jak na Euro 3 z grupy wychodza laugh
Win z japonią i wychodza grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by quincy
Sorry Tazen. Co by się nie działo (dziwki, wóda) to też bym kreta pogonił z kadry.
ok

ale dziwki i wóda na mundialu? no kurwa raz na 4 lata. Rozumiem, wyjazd na towarzyski. No chyba ze na miejscu lepiej zorganizowac dziwy
tzn no nie oszukujmy sie, na kazdym zgrupowaniu repry jest impreza

nie wiem czy na MŚ ale przed elimkami czy jakies towarzyskie to zabawa jest zawsze mniejsza/wieksza i na tym etapie czesto odpadaja Romanczuki bo w pewnym momencie odmawiaja nawet chwili zabawy i pozniej nikt z nim nawet w dziadka nie bedzie kopal.

We wszystkich reprach imprezują, np taki Meksyk.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Też jestem zdania że Chuj w dupę dziennikarskim szmatom

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Piszczki Błaszczykiwskie Peszki Jedrzejczyki won I trzeba budować na nowo
Musi przyjsć trener co będzie trzymał as mordę I mowił prawdę nawet gorzką Polak jest tylko jeden Probierz

Strona 165 z 169 1 2 163 164 165 166 167 168 169

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1