Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 87 z 99 1 2 85 86 87 88 89 98 99
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Nagonka na twitterze na Szpakowskiego to jest jakiś jebany żart

z całym moim hejtem w stosunku do jego wiedzy sportowej to ten atak to kurwa żart

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
https://twitter.com/ZKossakowski/status/1015695410940301313
https://twitter.com/TomaszLysiak/status/1015695222540525568
https://twitter.com/St_Janecki/status/1015694463790968832

przecież kurwa to jest niedojebanie mózgowe, umysłowe i każde inne, "dziennikarze" to są podobno czy tam kurwa reporterzy, no ja pierdolę laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
No faktycznie chore sie to robi....

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Tazen
https://twitter.com/ZKossakowski/status/1015695410940301313
https://twitter.com/TomaszLysiak/status/1015695222540525568
https://twitter.com/St_Janecki/status/1015694463790968832

przecież kurwa to jest niedojebanie mózgowe, umysłowe i każde inne, "dziennikarze" to są podobno czy tam kurwa reporterzy, no ja pierdolę laugh

ten pierwszy ma liścia z miejsca. Za wygląd raz, za tekst dwa.
Gówniarz jeszcze pewnie nawet w jajko nie puknął, a sadzi się jakby ze dwa burdele przerobił.
Te wszystkie media społecznościowe, doprowadziły, że każdy jest teraz wielkim fachowcem od chuj wie czego, a tak naprawdę jest to furtka dla wszystkich sfrustrowanych niedojebanych, pryszczatych głąbów którzy normalnie na ulicy za próbę wydukania swoich przemyśleń zbierają wpierdol.
Żałosne, naprawdę.

Szpakowski jaki jest każdy widzi, tylko jest coś takiego jak granice zwykłej ludzkiej przyzwoitości, i o ile Szpakowski jest osobą publiczną i musi się z tym liczyć, że będą do niego strzelać jak walnie babola, to faktycznie to co się dzieje to jest zwykłe jeżdżenie bez trzymanki.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Tazen
https://twitter.com/ZKossakowski/status/1015695410940301313
https://twitter.com/TomaszLysiak/status/1015695222540525568
https://twitter.com/St_Janecki/status/1015694463790968832

przecież kurwa to jest niedojebanie mózgowe, umysłowe i każde inne, "dziennikarze" to są podobno czy tam kurwa reporterzy, no ja pierdolę laugh

ten pierwszy ma liścia z miejsca. Za wygląd raz, za tekst dwa.
Gówniarz jeszcze pewnie nawet w jajko nie puknął, a sadzi się jakby ze dwa burdele przerobił.
Te wszystkie media społecznościowe, doprowadziły, że każdy jest teraz wielkim fachowcem od chuj wie czego, a tak naprawdę jest to furtka dla wszystkich sfrustrowanych niedojebanych, pryszczatych głąbów którzy normalnie na ulicy za próbę wydukania swoich przemyśleń zbierają wpierdol.
Żałosne, naprawdę.

Szpakowski jaki jest każdy widzi, tylko jest coś takiego jak granice zwykłej ludzkiej przyzwoitości, i o ile Szpakowski jest osobą publiczną i musi się z tym liczyć, że będą do niego strzelać jak walnie babola, to faktycznie to co się dzieje to jest zwykłe jeżdżenie bez trzymanki.

Dokładnie tak jak piszesz.,jestem tego samego zdania...Jak jakaś łajza nie potrafi niczego sensownego powiedzieć lub zrobić to wiedzie prym w " mediach społecznościowych" bo inaczej nie zaistnieje...Niestety znak czasów....

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Dzień dobry w poniedziałek

Forty mój telefon został znaleziony i po pracy idę po niego. Co Ty na to?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Kurwa, ale ja rozumiem krytykę Szpakowskiego przez totalnie prywatne osoby nie związane z tematem czy mediami, bo merytorycznie jest dramatyczny, wtórny i może irytować że dostaje top mecze.

ale tu jest wrzuta na to - i to przez osoby związane z mediami, nawet z tą samą stacją co Szpaku!, że emocjonował się golami dla obu stron, a nie tylko dla Chorwatów i teraz ma wypierdalać do rosji laugh

gdzie już pomijam, że akurat emocjonowanie się wydarzeniami to chyba jedyny plus Szpaka kiedy komentuje, ale to mniejsza z tym bo to kwestia gustu

no wkręcanie polityki w takie coś to jest jakaś żenada i naprawdę atak najniższych lotów, dobrze że to nie Szaranowicz, bo wypomnieliby mu że pochodzi z bałkanów laugh

a ten pedałek ziemowit już zasłynął z wielu debilnych wypowiedzi i materiałów, ale nie ma co wspominać o kretynie, już nawet tvp odcina się od tego pajaca

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
rurki ścisnęły mu nabiał i taki efekt;-)
pozytywne jest to, że jest szansa, że będzie strzelał ślepakami i może reprodukcja się nie uda grin

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Kretol
Dzień dobry w poniedziałek

Forty mój telefon został znaleziony i po pracy idę po niego. Co Ty na to?

Cieszę się razem z Tobą hura

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Faktycznie kibicował ruskim w tym meczu?
Bo ja mecz teoretycznie oglądałem,no mocno teoretycznie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Tak samo kibicował Ruskim jak i Chorwatom...., żadnej różnicy nie było...

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
dzięki

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Nie cierpie sluchac Szpaka ale jedyny plus w jego komentarzu jest taki, ze potrafi budowac emocje.

A niektorzy dziennikarze prawicowi maja tak najebane we lbie, ze wsedzie widza ruskich pomagierow, niemieckich i zydowskich.

Tak samo jak lewicowi rasistow, antysemitow, nazistow i homofobow.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Originally Posted by ssaczu
Nie cierpie sluchac Szpaka ale jedyny plus w jego komentarzu jest taki, ze potrafi budowac emocje.

A niektorzy dziennikarze prawicowi maja tak najebane we lbie, ze wsedzie widza ruskich pomagierow, niemieckich i zydowskich.

Tak samo jak lewicowi rasistow, antysemitow, nazistow i homofobow.

dla mnie Szpak ma jedyny plus którym jest fakt że jak go słyszę to zaraz mam wspomnienia z dzieciństwa jak się patrzyło na mecze

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by aker
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim
Idziesz? Ponoć już nie będę grać w Polsce

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by aker
dla mnie Szpak ma jedyny plus którym jest fakt że jak go słyszę to zaraz mam wspomnienia z dzieciństwa jak się patrzyło na mecze

Był czas że Szpakowski wyleciał z obiegu.

Nie pamiętam już kto go przywrócił do TVP, ale jako powód podali, że było wiele listów od abonentów że chcą Szpaka.

Wyż demograficzny z końca lat 50 i 60 ub. wieku jest sporą częścią odbiorców tej telewizji.
A ludzie mają swoje przyzwyczajenia, a poza tym oglądają reklamy i trzeba ich szanować. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by aker
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim
Idziesz? Ponoć już nie będę grać w Polsce

idziemy ekipą,
grają w pełnym starym składzie i tylko to mnie skłoniło do wydania 330zł na tych dziadków chociaż uważam że to lekka przesada

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324
Likes: 3
Originally Posted by akagi
Originally Posted by aker
dla mnie Szpak ma jedyny plus którym jest fakt że jak go słyszę to zaraz mam wspomnienia z dzieciństwa jak się patrzyło na mecze

Był czas że Szpakowski wyleciał z obiegu.

Nie pamiętam już kto go przywrócił do TVP, ale jako powód podali, że było wiele listów od abonentów że chcą Szpaka.

Wyż demograficzny z końca lat 50 i 60 ub. wieku jest sporą częścią odbiorców tej telewizji.
A ludzie mają swoje przyzwyczajenia, a poza tym oglądają reklamy i trzeba ich szanować. smile

chyba Basałaj go wywalił a drugiego krezusa mikrofonu - Babiarza wsadził do programu "stawka większa niż szycie" smile
Kiedyś czytałem ze Szpakiem wywiad i rozwalił mnie tekst że robi sporadycznie błędy a jak już je robi to są mało istotne smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Cena z kosmosu.

W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.


Strona 87 z 99 1 2 85 86 87 88 89 98 99

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1