|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nagonka na twitterze na Szpakowskiego to jest jakiś jebany żart
z całym moim hejtem w stosunku do jego wiedzy sportowej to ten atak to kurwa żart
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
No faktycznie chore sie to robi....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ten pierwszy ma liścia z miejsca. Za wygląd raz, za tekst dwa. Gówniarz jeszcze pewnie nawet w jajko nie puknął, a sadzi się jakby ze dwa burdele przerobił. Te wszystkie media społecznościowe, doprowadziły, że każdy jest teraz wielkim fachowcem od chuj wie czego, a tak naprawdę jest to furtka dla wszystkich sfrustrowanych niedojebanych, pryszczatych głąbów którzy normalnie na ulicy za próbę wydukania swoich przemyśleń zbierają wpierdol. Żałosne, naprawdę. Szpakowski jaki jest każdy widzi, tylko jest coś takiego jak granice zwykłej ludzkiej przyzwoitości, i o ile Szpakowski jest osobą publiczną i musi się z tym liczyć, że będą do niego strzelać jak walnie babola, to faktycznie to co się dzieje to jest zwykłe jeżdżenie bez trzymanki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
ten pierwszy ma liścia z miejsca. Za wygląd raz, za tekst dwa. Gówniarz jeszcze pewnie nawet w jajko nie puknął, a sadzi się jakby ze dwa burdele przerobił. Te wszystkie media społecznościowe, doprowadziły, że każdy jest teraz wielkim fachowcem od chuj wie czego, a tak naprawdę jest to furtka dla wszystkich sfrustrowanych niedojebanych, pryszczatych głąbów którzy normalnie na ulicy za próbę wydukania swoich przemyśleń zbierają wpierdol. Żałosne, naprawdę. Szpakowski jaki jest każdy widzi, tylko jest coś takiego jak granice zwykłej ludzkiej przyzwoitości, i o ile Szpakowski jest osobą publiczną i musi się z tym liczyć, że będą do niego strzelać jak walnie babola, to faktycznie to co się dzieje to jest zwykłe jeżdżenie bez trzymanki. Dokładnie tak jak piszesz.,jestem tego samego zdania...Jak jakaś łajza nie potrafi niczego sensownego powiedzieć lub zrobić to wiedzie prym w " mediach społecznościowych" bo inaczej nie zaistnieje...Niestety znak czasów....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Dzień dobry w poniedziałek
Forty mój telefon został znaleziony i po pracy idę po niego. Co Ty na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Kurwa, ale ja rozumiem krytykę Szpakowskiego przez totalnie prywatne osoby nie związane z tematem czy mediami, bo merytorycznie jest dramatyczny, wtórny i może irytować że dostaje top mecze. ale tu jest wrzuta na to - i to przez osoby związane z mediami, nawet z tą samą stacją co Szpaku!, że emocjonował się golami dla obu stron, a nie tylko dla Chorwatów i teraz ma wypierdalać do rosji gdzie już pomijam, że akurat emocjonowanie się wydarzeniami to chyba jedyny plus Szpaka kiedy komentuje, ale to mniejsza z tym bo to kwestia gustu no wkręcanie polityki w takie coś to jest jakaś żenada i naprawdę atak najniższych lotów, dobrze że to nie Szaranowicz, bo wypomnieliby mu że pochodzi z bałkanów  a ten pedałek ziemowit już zasłynął z wielu debilnych wypowiedzi i materiałów, ale nie ma co wspominać o kretynie, już nawet tvp odcina się od tego pajaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
rurki ścisnęły mu nabiał i taki efekt;-) pozytywne jest to, że jest szansa, że będzie strzelał ślepakami i może reprodukcja się nie uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Dzień dobry w poniedziałek
Forty mój telefon został znaleziony i po pracy idę po niego. Co Ty na to? Cieszę się razem z Tobą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Faktycznie kibicował ruskim w tym meczu? Bo ja mecz teoretycznie oglądałem,no mocno teoretycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Tak samo kibicował Ruskim jak i Chorwatom...., żadnej różnicy nie było...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie cierpie sluchac Szpaka ale jedyny plus w jego komentarzu jest taki, ze potrafi budowac emocje.
A niektorzy dziennikarze prawicowi maja tak najebane we lbie, ze wsedzie widza ruskich pomagierow, niemieckich i zydowskich.
Tak samo jak lewicowi rasistow, antysemitow, nazistow i homofobow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
Nie cierpie sluchac Szpaka ale jedyny plus w jego komentarzu jest taki, ze potrafi budowac emocje.
A niektorzy dziennikarze prawicowi maja tak najebane we lbie, ze wsedzie widza ruskich pomagierow, niemieckich i zydowskich.
Tak samo jak lewicowi rasistow, antysemitow, nazistow i homofobow. dla mnie Szpak ma jedyny plus którym jest fakt że jak go słyszę to zaraz mam wspomnienia z dzieciństwa jak się patrzyło na mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim Idziesz? Ponoć już nie będę grać w Polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dla mnie Szpak ma jedyny plus którym jest fakt że jak go słyszę to zaraz mam wspomnienia z dzieciństwa jak się patrzyło na mecze Był czas że Szpakowski wyleciał z obiegu. Nie pamiętam już kto go przywrócił do TVP, ale jako powód podali, że było wiele listów od abonentów że chcą Szpaka. Wyż demograficzny z końca lat 50 i 60 ub. wieku jest sporą częścią odbiorców tej telewizji. A ludzie mają swoje przyzwyczajenia, a poza tym oglądają reklamy i trzeba ich szanować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim Idziesz? Ponoć już nie będę grać w Polsce idziemy ekipą, grają w pełnym starym składzie i tylko to mnie skłoniło do wydania 330zł na tych dziadków chociaż uważam że to lekka przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,323 Likes: 3 |
dla mnie Szpak ma jedyny plus którym jest fakt że jak go słyszę to zaraz mam wspomnienia z dzieciństwa jak się patrzyło na mecze Był czas że Szpakowski wyleciał z obiegu. Nie pamiętam już kto go przywrócił do TVP, ale jako powód podali, że było wiele listów od abonentów że chcą Szpaka. Wyż demograficzny z końca lat 50 i 60 ub. wieku jest sporą częścią odbiorców tej telewizji. A ludzie mają swoje przyzwyczajenia, a poza tym oglądają reklamy i trzeba ich szanować.  chyba Basałaj go wywalił a drugiego krezusa mikrofonu - Babiarza wsadził do programu "stawka większa niż szycie"  Kiedyś czytałem ze Szpakiem wywiad i rozwalił mnie tekst że robi sporadycznie błędy a jak już je robi to są mało istotne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Cena z kosmosu.
W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|