Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 88 z 99 1 2 86 87 88 89 90 98 99
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by aker
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by aker
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim
Idziesz? Ponoć już nie będę grać w Polsce

idziemy ekipą,
grają w pełnym starym składzie i tylko to mnie skłoniło do wydania 330zł na tych dziadków chociaż uważam że to lekka przesada
Czyli mogą dzisiaj być mocne rozpierduchy w Chorzowie.


Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Ponoć w Wiśle w okolicach Konstancina pływa sobie 6 metrowy tytoń tygrysi smile i poluje na warszowiokòw laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by ssaczu
Cena z kosmosu.

W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.

i który w latach 90 powiedział że do Polski nie przyjedzie bo Polska śmierdzi
ale jest jedno ale
ale to jest ostatnia rockowa ekipa z moich ulubionych na której koncercie jeszcze nie byłem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by aker
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by aker
Dzisiejszy dzień pod znakiem melanżu a o 21 koncercik Guns n roses na Śląskim
Idziesz? Ponoć już nie będę grać w Polsce

idziemy ekipą,
grają w pełnym starym składzie i tylko to mnie skłoniło do wydania 330zł na tych dziadków chociaż uważam że to lekka przesada
Czyli mogą dzisiaj być mocne rozpierduchy w Chorzowie.

a co jaga przyjedzie? grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
*pyton

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by aker
Originally Posted by ssaczu
Cena z kosmosu.

W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.

i który w latach 90 powiedział że do Polski nie przyjedzie bo Polska śmierdzi
ale jest jedno ale
ale to jest ostatnia rockowa ekipa z moich ulubionych na której koncercie jeszcze nie byłem

kiedy tak niby powiedział?


Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by Kura
Originally Posted by aker
Originally Posted by ssaczu
Cena z kosmosu.

W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.

i który w latach 90 powiedział że do Polski nie przyjedzie bo Polska śmierdzi
ale jest jedno ale
ale to jest ostatnia rockowa ekipa z moich ulubionych na której koncercie jeszcze nie byłem

kiedy tak niby powiedział?

jak był na topie

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Aker zająłbyś się analem bo Ci chyba najlepiej wychodzi. Choć czytając Twoje wypowiedzi też możesz nie trafiać.
Jeszcze nie zdarzyło Ci się trafić w Twoich domysłach i półprawdach.
Kolejny raz powtarzasz bzdurę o Basałaju i Babiarzu.
Ten żenujący program był w TVP pod koniec lat 90, jak Basałaj był w Canal+. W TVP Basałaj rządził w sporcie w latach 2002-2004. Wtedy odsunął Szpaka.
Axlowi to co najwyżej mogły gacie śmierdzieć po koncercie.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
nie kojarzę żeby kiedykolwiek tak powiedział więc cos chyba wymyślasz, kiedyś była afera że niby powiedział że nie zagra dla Polaków i Żydów a chodziło o zwrot polished jews co z Polską nie ma żadnego związku, ale jak widać plotka ta jest do dziś powtarzana

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Aker na deskach

Vitolo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by VVega
Aker zająłbyś się analem bo Ci chyba najlepiej wychodzi. Choć czytając Twoje wypowiedzi też możesz nie trafiać.
Jeszcze nie zdarzyło Ci się trafić w Twoich domysłach i półprawdach.
Kolejny raz powtarzasz bzdurę o Basałaju i Babiarzu.
Ten żenujący program był w TVP pod koniec lat 90, jak Basałaj był w Canal+. W TVP Basałaj rządził w sporcie w latach 2002-2004. Wtedy odsunął Szpaka.
Axlowi to co najwyżej mogły gacie śmierdzieć po koncercie.

poczytaj sobie trochę o Axlu

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazd...a-polakow-i-zydow-aa-dDiP-hqBM-6xdv.html

Co do Basałaja to napisałem że chyba więc trochę wyluzuj "nieomylny" człowieku

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
masz poczytaj tutaj, ok rozumiem nie każdy musiał wiedzieć o co chodziło naprawdę, ale z tym że Polska śmierdzi to już dobry żart

http://muzyka.wp.pl/gid,655536,title,Najwieksza-bzdura-na-temat-Guns-NRoses,galeria.html

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333
Likes: 3
Originally Posted by Kura
nie kojarzę żeby kiedykolwiek tak powiedział więc cos chyba wymyślasz, kiedyś była afera że niby powiedział że nie zagra dla Polaków i Żydów a chodziło o zwrot polished jews co z Polską nie ma żadnego związku, ale jak widać plotka ta jest do dziś powtarzana

prawda jest taka że do Polski przyjechali jak byli podstarzałymi gwiazdeczkami i kasy zaczynało brakować
jak byli na topie w latach 90 to Polskę omijali szerokim łukiem

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by Kura
masz poczytaj tutaj, ok rozumiem nie każdy musiał wiedzieć o co chodziło naprawdę, ale z tym że Polska śmierdzi to już dobry żart

http://muzyka.wp.pl/gid,655536,title,Najwieksza-bzdura-na-temat-Guns-NRoses,galeria.html

Kura nie dyskutuj, i tak odwróci gadkę tak że mu od początku o to chodziło.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dziś w dziale marketingu pracuje Monica

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=postlist&Board=138&page=1

Zapraszam wszystkich.
Kasy jak lodu do wzięcia.
Zrobiłem upgrade z nagrodami - ostateczna decyzja, jak to nikogo nie zachęci to ...
Forum bukmacherskie to zabawa z wirtualną kasą chyba jak najbardziej trafiona.

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

[Linked Image from iv.pl] [iv.pl]

Wrzucam trzy propozycje konkursów.

Liczę na dyskusję zapisy, albo chociaż staropolskie "spierdalaj".


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Szacun Vincent za kolejną próbę rozkręcenia.

Problemem cały czas może okazać się to parszywe 25 złotych wpisowego...

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Rujnuje to budżety graczy obracających dziesiątkami tysięcy miesięcznie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Kura
masz poczytaj tutaj, ok rozumiem nie każdy musiał wiedzieć o co chodziło naprawdę, ale z tym że Polska śmierdzi to już dobry żart

http://muzyka.wp.pl/gid,655536,title,Najwieksza-bzdura-na-temat-Guns-NRoses,galeria.html




UWAGA - chwalę się! grin
1992 rok, byłem na tym koncercie, i z tego co pamiętam, a fakt, że było dość ostro i bardzo trudne warunki grin to pamiętam, że Axl pozdrawiał fanów z Polski i nie pamiętam żeby było coś o brzydkich zapachach smile

Strona 88 z 99 1 2 86 87 88 89 90 98 99

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1