W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.
i który w latach 90 powiedział że do Polski nie przyjedzie bo Polska śmierdzi ale jest jedno ale ale to jest ostatnia rockowa ekipa z moich ulubionych na której koncercie jeszcze nie byłem
W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.
i który w latach 90 powiedział że do Polski nie przyjedzie bo Polska śmierdzi ale jest jedno ale ale to jest ostatnia rockowa ekipa z moich ulubionych na której koncercie jeszcze nie byłem
W pakicie dostajesz frontmana, ktory stracil glos ze 20 at temu.
i który w latach 90 powiedział że do Polski nie przyjedzie bo Polska śmierdzi ale jest jedno ale ale to jest ostatnia rockowa ekipa z moich ulubionych na której koncercie jeszcze nie byłem
Aker zająłbyś się analem bo Ci chyba najlepiej wychodzi. Choć czytając Twoje wypowiedzi też możesz nie trafiać. Jeszcze nie zdarzyło Ci się trafić w Twoich domysłach i półprawdach. Kolejny raz powtarzasz bzdurę o Basałaju i Babiarzu. Ten żenujący program był w TVP pod koniec lat 90, jak Basałaj był w Canal+. W TVP Basałaj rządził w sporcie w latach 2002-2004. Wtedy odsunął Szpaka. Axlowi to co najwyżej mogły gacie śmierdzieć po koncercie.
nie kojarzę żeby kiedykolwiek tak powiedział więc cos chyba wymyślasz, kiedyś była afera że niby powiedział że nie zagra dla Polaków i Żydów a chodziło o zwrot polished jews co z Polską nie ma żadnego związku, ale jak widać plotka ta jest do dziś powtarzana
Aker zająłbyś się analem bo Ci chyba najlepiej wychodzi. Choć czytając Twoje wypowiedzi też możesz nie trafiać. Jeszcze nie zdarzyło Ci się trafić w Twoich domysłach i półprawdach. Kolejny raz powtarzasz bzdurę o Basałaju i Babiarzu. Ten żenujący program był w TVP pod koniec lat 90, jak Basałaj był w Canal+. W TVP Basałaj rządził w sporcie w latach 2002-2004. Wtedy odsunął Szpaka. Axlowi to co najwyżej mogły gacie śmierdzieć po koncercie.
nie kojarzę żeby kiedykolwiek tak powiedział więc cos chyba wymyślasz, kiedyś była afera że niby powiedział że nie zagra dla Polaków i Żydów a chodziło o zwrot polished jews co z Polską nie ma żadnego związku, ale jak widać plotka ta jest do dziś powtarzana
prawda jest taka że do Polski przyjechali jak byli podstarzałymi gwiazdeczkami i kasy zaczynało brakować jak byli na topie w latach 90 to Polskę omijali szerokim łukiem
Zapraszam wszystkich. Kasy jak lodu do wzięcia. Zrobiłem upgrade z nagrodami - ostateczna decyzja, jak to nikogo nie zachęci to ... Forum bukmacherskie to zabawa z wirtualną kasą chyba jak najbardziej trafiona.
UWAGA - chwalę się! 1992 rok, byłem na tym koncercie, i z tego co pamiętam, a fakt, że było dość ostro i bardzo trudne warunki to pamiętam, że Axl pozdrawiał fanów z Polski i nie pamiętam żeby było coś o brzydkich zapachach