Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 92 1 2 3 4 5 91 92
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
W złym kierunku idzie ta dyskusja, zaraz okaże się, że z dwójki Tosik-Zieliński kilku z mecz.pl wolałoby sympatycznego Jakuba, bo lubi się wpierdolić.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by bukma
odwroce pytanie - a kto w polskiej ekstraklasie (samo pisanie tego slowa w odniesieniu do polskiej kopanej wywoluje u mnie szyderczy usmiech) mialby z nim rywalizowac?
zielu nie jest gwiazda we wloskiej ale nawet maly okon bedzie rekinem w akwarium z gupikami wink
Tak, o Majewskim z mega silnej czempionship zaplecza najlepszej ligi świata też pisano że kozak wraca. A okazuje się że to dramat zawodnika.

Zieliński sobie może pokazy fristajlowe urządzać na rynku we Wrocławiu, w poważnej piłce się nie sprawdza. To że kapnął pare asyst i bramek mając koło siebie kozaków nie sprawia, że jest przydatny

Moim zdaniem w ekstraklasie zostałby stłamszony fizycznie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Wiecie co oglądając troche meczy Zielka nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Raz na jakiś czas strzeli gola kub zaliczy asystę z jakimś Empoli czy innym Cagliari. A u Nas juz wielkie podniecenie a potem przychodzi mecz z Lazio czy Interem i stalowa rezerwa.
A już cen za niego 65 baniek ojro to jakby ktoś za Kuchego 15 zapłacił.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
właśnie z takimi filmami z youtuba kojarzy mi się Zieliński

każdy zagraniczniak przychodzący do ekstraklasy taki ma, a później wychodzi z niego zawodnik laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Tazen idzie na całość

porównywanie Notingham Forrest z Napoli?

serio?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by TEO
Wiecie co oglądając troche meczy Zielka nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Raz na jakiś czas strzeli gola kub zaliczy asystę z jakimś Empoli czy innym Cagliari. A u Nas juz wielkie podniecenie a potem przychodzi mecz z Lazio czy Interem i stalowa rezerwa.
A już cen za niego 65 baniek ojro to jakby ktoś za Kuchego 15 zapłacił.
aplauz

wielki zachwyt nad gościem, bo ktoś sypnął trochę milionów

no nie za takich ogórów przepłacano.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by bitnap
Tazen idzie na całość

porównywanie Notingham Forrest z Napoli?

serio?
zachowajmy skalę, ale ostatnio zostałem zjebany za nazwanie półamatorskim graniem Grosickiego w Hull i że moim zdaniem poziomowo lepiej kopać w eklasie niż czempionszip

oczywiscie bez aspektu finasnowego

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
panowie on za damski chuj w Neapolu nie wylądował

w Empoli słał takie piły do Maccarone, że ręce same składały się do oklasów

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
dla mnie zielinski jest idealnym przykladem goscia ktory ma duzy potencjal jednak zbyt slaba psychike (jak na razie) aby to wykorzystac
po czym wnosze? widzialem za duzo jego waznych meczow (chociazby w reprezentacji) gdzie nie bylo go za bardzo widac
chodzi mi tutaj o to, ze malo pokazywal sie do gry
pewnie wszyscy bysmy chcieli zeby miazdzyl ale wtedy nie byloby dyskusji
oby cos sie u niego zmienilo z mentalnoscia bo tam w mojej opinii jest problem - moze psycholog od brzeczka cos poradzi
pozyjemy, zobaczymy ale prawda jest taka, ze my nie mamy wielu zawodnikow z lepszymi umiejetnosciami od niego

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by forty
Melbourne Victory po azj -2 @1.9 boks

4-2 zwrot

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
no to jeśli nie ma psychiki by wykorzystać potencjał to nie jest dobrym piłkarzem, kurwa traktujmy to kompleksowo

bo zaraz dowiem się że Janczyk to w sumie zajebisty ale zachlał

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Tazen
no to jeśli nie ma psychiki by wykorzystać potencjał to nie jest dobrym piłkarzem, kurwa traktujmy to kompleksowo

bo zaraz dowiem się że Janczyk to w sumie zajebisty ale zachlał

ok to wyjasnie jeszcze bardziej:
ty go sprowadziles do sredniaka polskiej EKSTRAKLASY(czyt. ligi ogorkowej gdzie czolowe kluby maja problemy z przejsciem w 14rundzie eliminacji w pucharach klubow z san marino, azerbejdzanu czy innych poteg pilkarskich)

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Tazen
no to jeśli nie ma psychiki by wykorzystać potencjał to nie jest dobrym piłkarzem, kurwa traktujmy to kompleksowo

bo zaraz dowiem się że Janczyk to w sumie zajebisty ale zachlał

ok to wyjasnie jeszcze bardziej:
ty go sprowadziles do sredniaka polskiej EKSTRAKLASY(czyt. ligi ogorkowej gdzie czolowe kluby maja problemy z przejsciem w 14rundzie eliminacji w pucharach klubow z san marino, azerbejdzanu czy innych poteg pilkarskich)
Tak, stwierdzam że zostałby odpalony z Legii Warszawa dość szybko

i nie dałby nic wielkiego Legii w graniu w pucharach

z drugiej strony stwierdzam że byłby w stanie pokazać więcej w np. Hiszpanii

w ogóle pomijacie typ piłkarza, w ekstraklasie mogłoby być zjedzonych parę naprawdę mocnych nazwisk, nie dlatego że są kiepscy tylko granie w tej lidze to ewenement co powtarza KAŻDY zagraniczniak przychodzący tutaj, m.in. Marco Reich który stwierdził że w Jagiellonii zagrał jedne z cięższych meczów w karierze jednocześnie twierdząc że poziom dla niego jest śmieszny

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246


Tazen serio nie widzisz tu potencjału? kurła przecież na palcach jednej ręki można policzyć Polaków którym piłka u nogi nie przeszkadza smile

Hazard to nie był i nie będzie ale papiery na granie ma, wg mnie dobry psycholog i coś jeszcze z tego może być

ja jestem fanem jego talentu ale jeśli w ciągu ~2 lat nic się nie zmieni to go skreślę definitywnie, chłopak nie ma 17 lat i nie można czekać w nieskończoność aż zacznie grać na miarę swoich możliwości

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale nie mówie, że nie ma potencjału! on pewnie jest topem technicznym w Polsce, nawet uznajmy że najlepszym

tylko wykorzystania tego nie ma w meczach, o to mi chodzi. Co z tego, że piłke klei przy nodze jak nie ma z tego najważniejszej staytystki dla drużyny?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
w sumie patrząc na te filmiki z Empoli to dopiero można dostrzec jaki on jest obecnie ospały na boisku, szczególnie w reprezentacji

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ja pamiętam całkiem dobrze jego początku w Udine, kiedy wchodził i robił od razu różnicę z ławki. Wtedy również jakby inna szybkość niż teraz.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Przecież wiadomo, że umiejętności czysto piłkarskie Zielu ma ogromne. Problemem jest wg mnie albo tylko bania albo fizycznie nie daje rady zapierdalać przez 90 minut.

Dodatkowo przerosniete ego czego dowodem był któryś z po meczowych wywiadów w eliminacjach do MŚ gdzie zagrał padline, a powiedział całkowicie w to wierząc, że zagrał dobry mecz i jest z siebie zadowolony.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331
Likes: 2
Langil też miał dobre filmiki na yt jak do Legii przychodził.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dzisiejsza lista

Bitek za wpis że widzi Milika w 1 składzie Napoli

plus Sari że chce tego co jedyna rzecz która zrobiłby dobrze

to" zareklamował" tabletki nasenne

Strona 3 z 92 1 2 3 4 5 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1