odwroce pytanie - a kto w polskiej ekstraklasie (samo pisanie tego slowa w odniesieniu do polskiej kopanej wywoluje u mnie szyderczy usmiech) mialby z nim rywalizowac? zielu nie jest gwiazda we wloskiej ale nawet maly okon bedzie rekinem w akwarium z gupikami
Tak, o Majewskim z mega silnej czempionship zaplecza najlepszej ligi świata też pisano że kozak wraca. A okazuje się że to dramat zawodnika.
Zieliński sobie może pokazy fristajlowe urządzać na rynku we Wrocławiu, w poważnej piłce się nie sprawdza. To że kapnął pare asyst i bramek mając koło siebie kozaków nie sprawia, że jest przydatny
Moim zdaniem w ekstraklasie zostałby stłamszony fizycznie.
Wiecie co oglądając troche meczy Zielka nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Raz na jakiś czas strzeli gola kub zaliczy asystę z jakimś Empoli czy innym Cagliari. A u Nas juz wielkie podniecenie a potem przychodzi mecz z Lazio czy Interem i stalowa rezerwa. A już cen za niego 65 baniek ojro to jakby ktoś za Kuchego 15 zapłacił.
Wiecie co oglądając troche meczy Zielka nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Raz na jakiś czas strzeli gola kub zaliczy asystę z jakimś Empoli czy innym Cagliari. A u Nas juz wielkie podniecenie a potem przychodzi mecz z Lazio czy Interem i stalowa rezerwa. A już cen za niego 65 baniek ojro to jakby ktoś za Kuchego 15 zapłacił.
wielki zachwyt nad gościem, bo ktoś sypnął trochę milionów
zachowajmy skalę, ale ostatnio zostałem zjebany za nazwanie półamatorskim graniem Grosickiego w Hull i że moim zdaniem poziomowo lepiej kopać w eklasie niż czempionszip
dla mnie zielinski jest idealnym przykladem goscia ktory ma duzy potencjal jednak zbyt slaba psychike (jak na razie) aby to wykorzystac po czym wnosze? widzialem za duzo jego waznych meczow (chociazby w reprezentacji) gdzie nie bylo go za bardzo widac chodzi mi tutaj o to, ze malo pokazywal sie do gry pewnie wszyscy bysmy chcieli zeby miazdzyl ale wtedy nie byloby dyskusji oby cos sie u niego zmienilo z mentalnoscia bo tam w mojej opinii jest problem - moze psycholog od brzeczka cos poradzi pozyjemy, zobaczymy ale prawda jest taka, ze my nie mamy wielu zawodnikow z lepszymi umiejetnosciami od niego
no to jeśli nie ma psychiki by wykorzystać potencjał to nie jest dobrym piłkarzem, kurwa traktujmy to kompleksowo
bo zaraz dowiem się że Janczyk to w sumie zajebisty ale zachlał
ok to wyjasnie jeszcze bardziej: ty go sprowadziles do sredniaka polskiej EKSTRAKLASY(czyt. ligi ogorkowej gdzie czolowe kluby maja problemy z przejsciem w 14rundzie eliminacji w pucharach klubow z san marino, azerbejdzanu czy innych poteg pilkarskich)
no to jeśli nie ma psychiki by wykorzystać potencjał to nie jest dobrym piłkarzem, kurwa traktujmy to kompleksowo
bo zaraz dowiem się że Janczyk to w sumie zajebisty ale zachlał
ok to wyjasnie jeszcze bardziej: ty go sprowadziles do sredniaka polskiej EKSTRAKLASY(czyt. ligi ogorkowej gdzie czolowe kluby maja problemy z przejsciem w 14rundzie eliminacji w pucharach klubow z san marino, azerbejdzanu czy innych poteg pilkarskich)
Tak, stwierdzam że zostałby odpalony z Legii Warszawa dość szybko
i nie dałby nic wielkiego Legii w graniu w pucharach
z drugiej strony stwierdzam że byłby w stanie pokazać więcej w np. Hiszpanii
w ogóle pomijacie typ piłkarza, w ekstraklasie mogłoby być zjedzonych parę naprawdę mocnych nazwisk, nie dlatego że są kiepscy tylko granie w tej lidze to ewenement co powtarza KAŻDY zagraniczniak przychodzący tutaj, m.in. Marco Reich który stwierdził że w Jagiellonii zagrał jedne z cięższych meczów w karierze jednocześnie twierdząc że poziom dla niego jest śmieszny
Tazen serio nie widzisz tu potencjału? kurła przecież na palcach jednej ręki można policzyć Polaków którym piłka u nogi nie przeszkadza
Hazard to nie był i nie będzie ale papiery na granie ma, wg mnie dobry psycholog i coś jeszcze z tego może być
ja jestem fanem jego talentu ale jeśli w ciągu ~2 lat nic się nie zmieni to go skreślę definitywnie, chłopak nie ma 17 lat i nie można czekać w nieskończoność aż zacznie grać na miarę swoich możliwości
ale nie mówie, że nie ma potencjału! on pewnie jest topem technicznym w Polsce, nawet uznajmy że najlepszym
tylko wykorzystania tego nie ma w meczach, o to mi chodzi. Co z tego, że piłke klei przy nodze jak nie ma z tego najważniejszej staytystki dla drużyny?
Przecież wiadomo, że umiejętności czysto piłkarskie Zielu ma ogromne. Problemem jest wg mnie albo tylko bania albo fizycznie nie daje rady zapierdalać przez 90 minut.
Dodatkowo przerosniete ego czego dowodem był któryś z po meczowych wywiadów w eliminacjach do MŚ gdzie zagrał padline, a powiedział całkowicie w to wierząc, że zagrał dobry mecz i jest z siebie zadowolony.