|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
ja napisalem ze zabiore ta grupe na mecz Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ahahaha to podobne pomysły mamy bo tez miałem coś takiego pisać , ale napisałem że Zabrałem ich Do Warszawy która jest stolicą Polski w której mozna spotkać ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tego typu głupoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ogolnie to polew , ale to próbna więc nie byłem zmotywowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Ja niemiecki to nie mam pojęcia jak mi poszedł bo większość strzelałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak będzie klucz do niemieckiego to dajcie tutaj linka do niego ,to wtedy powiem coś więcej jak mi poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jutro geografia i po maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
angielski BANALNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Pisał ktos dzis Jezyk Rosyjski ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Angielski jak angielski- nic specjalnego. Podszedłem do tego testu dosyć minimalistycznie tz. w zaproszenu 4 podpunkty = 4 zdania. W liście to starałem się głównie żeby przektoczyć te 120 słów.
Jutro matematyka rozszerzona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja pisalem niemiecki rozszerzony, moim zdaniem trudny. Teksty trudne, sluchanie trudne + wypracowanie latwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
napisalem ze wyjechalem za granice ze szkoly i sie schlalem z niemcami ktorych spotkalem i ktorzy kupowali mi browary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> potem jak zobaczylem ze jestem godzine spozniony zeby sie spotkac z grupa to wsiadlem w metro i pojechalem na gape gdzie mnie zlapal kanar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak dotarlem spozniony na miejsce musialem sie wytlumaczyc nauczycielowi dlaczego mnie nie bylo, a ze zobaczyl ze jestem betrunken to mnie odeslal do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
No angielski nie był trudny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to co u mnie w sali sie głos odbijał od ścian to patologia tylko pojedyncze słówka słyszałem a reszte strzelałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A zaproszenie i list nie były trudne najważniejsze to przekazaćinformacje i gicior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ja dzisiaj poszedłem na jazde zamiast na próbną z ruska. ALe się starzy wpienili. Prawko czy matura? hymmm i tak bym nie zdał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS: Być może mój ostatni post w tym roku na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> z powodu tej sytuacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
czy sa gdzies odpowiedzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
jeżeli tak to mam z niemieckiego 24/35 trochę jestem zły w w pierwszym miałem tylko 2/7 a wszystko przez babkę od biblioteki i pedagog bo one sobie ucinały pogawędkę w czasie kiedy słuchaliśmy pierwszej cześci, przed drugą zwróciłem im uwagę i się uspokoiły i tam mam już 7/8. Mimo wszystko nie jest najgorzej biorąc pod uwagę, że w sumie od maja nie miałem kontaktu z nimieckim(cały maj i 4 tygodnie z wrześnie na październik miałem praktyki później nauczycielka była chora). W maju powinno być lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Angielski rozszerzony, był trudny:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
niemiecki rozszerzony auch (także <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) niby wypracownie łatwe, ale gorzej z częścią strukturalno-leksykalną, czy jakoś tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Angielski rozszerzony, był trudny:) Popieram w pelnej rozciaglosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Masakryczne troche bylo. Sie zastanowie powaznie czy nie zmienic na podstawowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Spróbuj "zapisz element docelowy jako", a później z dysku otworzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
nie dziala mi ta stronka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Ja mam z angielskiego 27/35.Z słuchu wszystko ok ,ale powaliłem z tekstem o oszukiwaniu i o tym deszczu pomieszałem.Jutro gera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
Jakby ktos jeszcze chcial to wszystko dzialajace bez zarzutow: http://matura.onet.pl/1372647,artykul.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|