Ahahaha to podobne pomysły mamy bo tez..."> Ahahaha to podobne pomysły mamy bo tez...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 55 1 2 3 4 5 6 7 54 55
#720094 16/11/2006 09:45
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
ja napisalem ze zabiore ta grupe na mecz Legi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Ahahaha to podobne pomysły mamy bo tez miałem coś takiego pisać , ale napisałem że Zabrałem ich Do Warszawy która jest stolicą Polski w której mozna spotkać ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tego typu głupoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ogolnie to polew , ale to próbna więc nie byłem zmotywowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#720095 16/11/2006 09:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

Ja niemiecki to nie mam pojęcia jak mi poszedł bo większość strzelałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak będzie klucz do niemieckiego to dajcie tutaj linka do niego ,to wtedy powiem coś więcej jak mi poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jutro geografia i po maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#720096 16/11/2006 09:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
angielski BANALNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#720097 16/11/2006 11:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Pisał ktos dzis Jezyk Rosyjski ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#720098 16/11/2006 12:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Angielski jak angielski- nic specjalnego. Podszedłem do tego testu dosyć minimalistycznie tz. w zaproszenu 4 podpunkty = 4 zdania. W liście to starałem się głównie żeby przektoczyć te 120 słów.

Jutro matematyka rozszerzona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#720099 16/11/2006 12:30
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ja pisalem niemiecki rozszerzony, moim zdaniem trudny. Teksty trudne, sluchanie trudne + wypracowanie latwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

napisalem ze wyjechalem za granice ze szkoly i sie schlalem z niemcami ktorych spotkalem i ktorzy kupowali mi browary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> potem jak zobaczylem ze jestem godzine spozniony zeby sie spotkac z grupa to wsiadlem w metro i pojechalem na gape gdzie mnie zlapal kanar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jak dotarlem spozniony na miejsce musialem sie wytlumaczyc nauczycielowi dlaczego mnie nie bylo, a ze zobaczyl ze jestem betrunken to mnie odeslal do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#720100 16/11/2006 12:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
No angielski nie był trudny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to co u mnie w sali sie głos odbijał od ścian to patologia tylko pojedyncze słówka słyszałem a reszte strzelałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A zaproszenie i list nie były trudne najważniejsze to przekazaćinformacje i gicior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#720101 16/11/2006 13:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja dzisiaj poszedłem na jazde zamiast na próbną z ruska. ALe się starzy wpienili. Prawko czy matura? hymmm i tak bym nie zdał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS: Być może mój ostatni post w tym roku na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> z powodu tej sytuacji...

#720102 16/11/2006 13:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
czy sa gdzies odpowiedzi?

#720103 16/11/2006 13:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
czy sa gdzies odpowiedzi?

http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?lang=5&s=111

Dobre to?

#720104 16/11/2006 14:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Quote
Quote
czy sa gdzies odpowiedzi?

http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?lang=5&s=111

Dobre to?
jeżeli tak to mam z niemieckiego 24/35
trochę jestem zły w w pierwszym miałem tylko 2/7 a wszystko przez babkę od biblioteki i pedagog bo one sobie ucinały pogawędkę w czasie kiedy słuchaliśmy pierwszej cześci, przed drugą zwróciłem im uwagę i się uspokoiły i tam mam już 7/8.
Mimo wszystko nie jest najgorzej biorąc pod uwagę, że w sumie od maja nie miałem kontaktu z nimieckim(cały maj i 4 tygodnie z wrześnie na październik miałem praktyki później nauczycielka była chora). W maju powinno być lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#720105 16/11/2006 14:09
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Angielski rozszerzony, był trudny:)

#720106 16/11/2006 15:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
niemiecki rozszerzony auch (także <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) niby wypracownie łatwe, ale gorzej z częścią strukturalno-leksykalną, czy jakoś tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#720107 16/11/2006 15:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Quote
Angielski rozszerzony, był trudny:)

Popieram w pelnej rozciaglosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Masakryczne troche bylo. Sie zastanowie powaznie czy nie zmienic na podstawowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#720108 16/11/2006 15:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
nie wczytuje mi sie ;/

#720109 16/11/2006 15:34
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Quote
nie wczytuje mi sie ;/

Spróbuj "zapisz element docelowy jako", a później z dysku otworzyć.

#720110 16/11/2006 15:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
nie dziala mi ta stronka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#720111 16/11/2006 15:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110

#720112 16/11/2006 16:18
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129
Ja mam z angielskiego 27/35.Z słuchu wszystko ok ,ale powaliłem z tekstem o oszukiwaniu i o tym deszczu pomieszałem.Jutro gera.

#720113 16/11/2006 16:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Jakby ktos jeszcze chcial to wszystko dzialajace bez zarzutow: http://matura.onet.pl/1372647,artykul.html

Strona 5 z 55 1 2 3 4 5 6 7 54 55

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1