|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345 Likes: 3 |
Może warto zagrać ten Tomsk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Fech już mam trzech bo Biczyk się zgłosił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,858 Likes: 10 |
Warren, widziałeś jak Ci dzisiaj Ewci nawrzucałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Widziałem Morda mi się na spotkaniu uśmiechała do telefonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fech już mam trzech bo Biczyk się zgłosił. tylko jak będziesz miał kody od fecha to nie ma zakładu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2018
Posty: 11
aka żyła
|
|
aka żyła
Dołączył: Jun 2018
Posty: 11 |
żyła ,Rafal008 powinien kojarzyc i Ci co w PLK grali ;p( czyjak to sie tam nazywalo) Nie masz bana. Konto zarejestrowane na mail z interii. Jesli nie masz go juz lub nie przychodzi reset hasła to nic nie poradze Mozesz grac na tym koncie co założyłes No to lipa ,zagram na tym ewentualnie , paysafecard moze byc na wplate czy nie ma opcji i czy do fantasy.pl mozna dolaczyc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
@radek,z tego co tu wczoraj pisałeś-paragon ostatnią rzeczą jaką potrzebujesz ja tam nie potrzebuje :), ale policjanty, prokuratorzy i inne "społeczniaki" z mecz.pl mogą poprosić. A jak nie będziesz miał to Cię "obsmarują" ze forty meliniarz i złodziej bo Państwo okrada  Jakby Ci okradli kwadrat z dobytku całego życia to też byś krzyczał bardzo dobrze zexspileczniaki nie zawoadomili policji? Radziu na niewygodne pytania nie odpowiadasz? A jakby ukradli twojej mamie torebkę na ulicy to też to pochwalasz? ja tu czegoś za bardzo nie rozumiem Biczyk czemu wałkujemy ten temat jeszcze? Słowo złodziej ma też różny wydźwięk. Ja uważam ze nie ma nic złego w łupaniu ludzi bogatych (szczególnie warszawskich krawaciarzy :))bo oni nie mają żadnych kompleksów aby zwykłych ludzi "okradać" Inaczej ma się sprawa z tymi biednymi (niekoniecznie niezaradnymi życiowo). To nie jest w porządku. I to nie jest tak że ja kupuje nałogowo rzeczy jak popadnie i od kogo popadnie. Pewnie zaraz poleje sie fala hejtu ale tak własnie uważam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi. Kretol jest chętny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi. Kretol jest chętny jak ITI przegra to wysyłka do Teo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
żyła ,Rafal008 powinien kojarzyc i Ci co w PLK grali ;p( czyjak to sie tam nazywalo) Nie masz bana. Konto zarejestrowane na mail z interii. Jesli nie masz go juz lub nie przychodzi reset hasła to nic nie poradze Mozesz grac na tym koncie co założyłes No to lipa ,zagram na tym ewentualnie , paysafecard moze byc na wplate czy nie ma opcji i czy do fantasy.pl mozna dolaczyc ? Dawaj do ekstraklasy też
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi. potwierdzam. Iti jest uczciwy, nie to co Bazyl czy Uve. Od razu potwierdzam na forum nasz zakład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie  Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,407 Likes: 2 |
Znamienity napój ,(z limitowanej serii) dla Kogoś, Kto trafnie wytypuje wyniki meczy
TEO-- Jaga-Gent1-0 Genk-Lech 3-1 Akhu---- ?-? ?-? haczyk----- ?-? ?-? rafal08 ?-? ?-? kura--- ?-? ?-? bukma--- Jaga-Gent1-1 Genk-Lech 2-1 gwestefan-- fechu --- ?-? ?-? BKS --- ?-? ?-? radek--Jaga-Gent 2-1 Genk -Lech 2-0 sharks---?-? ?-? betowiec--- ?-??-? biczu--- ?-??-? Aro--- ?-??-? lukasz111 ---?-??-? akagi--- ?-??-? burbon--- ?-??-? rymoholik--- ?-??-? Vvega-- Jaga-Gent 2-1 Genk-Lech 2-1 muchinio-- ?-??-? pawel01979-- ?-??-? wafel-- ?-??-? biszp --?-??-? Tazen--- ?-??-? pacyfek -- ?-??-? ANZELMO ---Jaga-Gent1-1 Genk-Lech 2-0 Irek - - -?????
Last edited by Akhu; 08/08/2018 16:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jaga Gent 1-3 Genk Lech 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jaga - gent 1-1 Genk - Lech 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie  Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|