Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 90 1 2 26 27 28 29 30 89 90
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Może warto zagrać ten Tomsk

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Fech już mam trzech bo Biczyk się zgłosił.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,856
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,856
Likes: 10
Warren, widziałeś jak Ci dzisiaj Ewci nawrzucałem smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Widziałem
Morda mi się na spotkaniu uśmiechała do telefonu laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by TEO
Fech już mam trzech bo Biczyk się zgłosił.
tylko jak będziesz miał kody od fecha to nie ma zakładu !

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi.

Dołączył: Jun 2018
Posty: 11
S
aka żyła
aka żyła
S Offline
Dołączył: Jun 2018
Posty: 11
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by slawko99
żyła ,Rafal008 powinien kojarzyc i Ci co w PLK grali ;p( czyjak to sie tam nazywalo)

Nie masz bana. Konto zarejestrowane na mail z interii. Jesli nie masz go juz lub nie przychodzi reset hasła to nic nie poradze

Mozesz grac na tym koncie co założyłes
No to lipa ,zagram na tym ewentualnie , paysafecard moze byc na wplate czy nie ma opcji i czy do fantasy.pl mozna dolaczyc ?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Warren
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by forty
@radek,z tego co tu wczoraj pisałeś-paragon ostatnią rzeczą jaką potrzebujesz
ja tam nie potrzebuje :), ale policjanty, prokuratorzy i inne "społeczniaki" z mecz.pl mogą poprosić. A jak nie będziesz miał to Cię "obsmarują" ze forty meliniarz i złodziej bo Państwo okrada laugh
Jakby Ci okradli kwadrat z dobytku całego życia to też byś krzyczał bardzo dobrze zexspileczniaki nie zawoadomili policji?
Radziu na niewygodne pytania nie odpowiadasz?
A jakby ukradli twojej mamie torebkę na ulicy to też to pochwalasz?
ja tu czegoś za bardzo nie rozumiem
Biczyk czemu wałkujemy ten temat jeszcze?
Słowo złodziej ma też różny wydźwięk.
Ja uważam ze nie ma nic złego w łupaniu ludzi bogatych (szczególnie warszawskich krawaciarzy :))bo oni nie mają żadnych kompleksów aby zwykłych ludzi "okradać" smile
Inaczej ma się sprawa z tymi biednymi (niekoniecznie niezaradnymi życiowo). To nie jest w porządku. I to nie jest tak że ja kupuje nałogowo rzeczy jak popadnie i od kogo popadnie.
Pewnie zaraz poleje sie fala hejtu ale tak własnie uważam smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by iti
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi.
Kretol jest chętny

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Warren
Originally Posted by iti
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi.
Kretol jest chętny
jak ITI przegra to wysyłka do Teo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by slawko99
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by slawko99
żyła ,Rafal008 powinien kojarzyc i Ci co w PLK grali ;p( czyjak to sie tam nazywalo)

Nie masz bana. Konto zarejestrowane na mail z interii. Jesli nie masz go juz lub nie przychodzi reset hasła to nic nie poradze

Mozesz grac na tym koncie co założyłes
No to lipa ,zagram na tym ewentualnie , paysafecard moze byc na wplate czy nie ma opcji i czy do fantasy.pl mozna dolaczyc ?
Dawaj do ekstraklasy też

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown

laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by iti
Ktos chce ze mna zaklad o JD 1l? Rok temu wywiazalem sie z przegranej ksiazkowo. Fechu potwierdzi.
potwierdzam. Iti jest uczciwy, nie to co Bazyl czy Uve.

Od razu potwierdzam na forum nasz zakład smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
W tamtym roku wracałem autobusem (tak los chciał) i znalazłem na podłodze portfel a w nim ponad 1000e. Otwarłem był też dowód i karty. Ze zdjęcia wynikało że był to taki młody chłopak. Siedział dwa miejsca przedemną. Z gatki na przystanków wynikało że wraca z zbiorów. Pomyślałem że chłopak pracował ciężko na to i że to było by nie wporządku aby kasę zatrzymał. Oddałem i powiedziałem aby lepiej pilnował bo nie każdy by mu oddał jakby znalazł. Ucieszył się ale nawet browca nie postawił frown

Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Znamienity napój ,(z limitowanej serii) dla Kogoś, Kto trafnie wytypuje wyniki meczy

TEO-- Jaga-Gent1-0 Genk-Lech 3-1
Akhu---- ?-? ?-?
haczyk----- ?-? ?-?
rafal08 ?-? ?-?
kura--- ?-? ?-?
bukma--- Jaga-Gent1-1 Genk-Lech 2-1
gwestefan--
fechu --- ?-? ?-?
BKS --- ?-? ?-?
radek--Jaga-Gent 2-1 Genk -Lech 2-0
sharks---?-? ?-?
betowiec--- ?-??-?
biczu--- ?-??-?
Aro--- ?-??-?
lukasz111 ---?-??-?
akagi--- ?-??-?
burbon--- ?-??-?
rymoholik--- ?-??-?
Vvega-- Jaga-Gent 2-1 Genk-Lech 2-1
muchinio-- ?-??-?
pawel01979-- ?-??-?
wafel-- ?-??-?
biszp --?-??-?
Tazen--- ?-??-?
pacyfek -- ?-??-?
ANZELMO ---Jaga-Gent1-1 Genk-Lech 2-0
Irek - - -?????

Last edited by Akhu; 08/08/2018 16:19.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jaga Gent 1-3
Genk Lech 2-0

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Jaga - gent 1-1
Genk - Lech 3-1

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?

Strona 28 z 90 1 2 26 27 28 29 30 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, forty), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,255
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1