Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 90 1 2 28 29 30 31 32 89 90
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Pany, napisanie posta na forum to jest jakieś 8 sekund roboty

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dokładnie
nie ważne czy biedny czy bogaty
złodziej jest złodziej i tyle
ale Radziu przekonasz się o tym jak Ciebie to dotknie
oczywiście Ci tego nie życzę
ale dla mnie takie podejście jest bardzo słabe
albo się jest uczciwym albo nie
nie można być w połowie w ciąży.. tu jest podobnie

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by akagi
Originally Posted by radek230481
Ja uważam ze nie ma nic złego w łupaniu ludzi bogatych (szczególnie warszawskich krawaciarzy :))bo oni nie mają żadnych kompleksów aby zwykłych ludzi "okradać" smile

To Ty tak jak ten Janosik, chciałbyś łupać bogatych, a oddawać tym mniej bogatym.
Albo niekoniecznie oddawać, a raczej zatrzymać dla siebie ?

Tak jak Janosik robił to zresztą w rzeczywistości, a nie w fikcji literackiej ?

Oj radek radek, piszesz rzeczy których chyba do końca nie przemyślałeś. smile
Akagi ale ja nie chce nikogo okradać. Piszę tylko że mi takich ludzi nie żal (czyt. cwaniaczków krawaciarzy).

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Akhu
Pany, napisanie posta na forum to jest jakieś 8 sekund roboty

Jak się nie ma np. internetu to można pisać, ale i tak się nie wyśle

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Radek, Temu Puki gra w Norwich.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by iti
Originally Posted by TEO
Originally Posted by iti
O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Ale zeby za 200 czy 300 zl tak robic...? A wczesniej mial z kims jakies zaklady i sie z nich wywiazywal?

Ze mną ostatni "wywiązany" kto wyżej SS czy Argentyna

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Akhu
Pany, napisanie posta na forum to jest jakieś 8 sekund roboty

Jak się nie ma np. internetu to można pisać, ale i tak się nie wyśle
Terror to osobny przypadek

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Akhu
Pany, napisanie posta na forum to jest jakieś 8 sekund roboty

Jak się nie ma np. internetu to można pisać, ale i tak się nie wyśle
Terror to osobny przypadek
laugh

A właśnie, czemu Terror nie gra z nami w fantasy ? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by Akhu
Pany, napisanie posta na forum to jest jakieś 8 sekund roboty
nie każdy ma tyle czasu

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Akhu
Pany, napisanie posta na forum to jest jakieś 8 sekund roboty

Jak się nie ma np. internetu to można pisać, ale i tak się nie wyśle
Terror to osobny przypadek

laugh

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by forty
@radek,nosisz przy sobie scyzoryk?
No nam i to szwajcara laugh
Master wklej fotę

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Pytałem go.
Pisał coś w tym stylu że nie gra bo nie ma szans

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Originally Posted by TEO
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by iti
[quote=TEO][quote=iti]O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Iti zniknął to nie znaczy że powodem mogą być Jacki. Może chłopakowi coś się stało albo inne sprawy rodzinne (śmierć kogoś bliskiego itd.) . Może chłopak się załamał a wszyscy po nim jadą jak po psie. Nie wierzę aby Kretol się przestał odzywać o 200zł. Każdy ma prawo się bronić i przedstawić swoją wersje wydarzeń. Później możecie oceniać do woli. Puki co mordy w kubeł
Powiem tak. Nie wydaje mi się. Po grupach w Mś pisał żeby poczekać do końca mistrzostw bo jakieś problemy z sianem. Napisałem że nie ma problemu. Po mś wcięło go i w środę priva przysłał że sie rozliczy. I cisza od tamtej pory.
Coś jak Uve co pisał tydzień czasu czy już jacek dotarł i zniknął po tygodniu,
Albo Bazyl pisał czy mogą być dwie połówki zamiast litra i cisza póżniej nastąpiła.

FEchu ostatnio wszystko wyjaśnił: podstawa to dobrze wymyślona bajeczka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Mi tam bajeczka nie potrzebna. Mógł napisac na priva że kasę będzie miał na koniec roku i było by ok.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by TEO
Pytałem go.
Pisał coś w tym stylu że nie gra bo nie ma szans

I to jest wytłumaczenie a nie jakieś tam że nie mam czasu

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Irek
Originally Posted by TEO
Pytałem go.
Pisał coś w tym stylu że nie gra bo nie ma szans

I to jest wytłumaczenie a nie jakieś tam że nie mam czasu
tacy którzy nie mają szans są najmilej widziani

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Mi tam bajeczka nie potrzebna. Mógł napisac na priva że kasę będzie miał na koniec roku i było by ok.

Teoś...Master na poprzedniej stronie wkleił fajne zdjęcie, nie wiem czy nie lepsze na Twojego avka grin

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,872
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Irek
Originally Posted by TEO
Pytałem go.
Pisał coś w tym stylu że nie gra bo nie ma szans

I to jest wytłumaczenie a nie jakieś tam że nie mam czasu
tacy którzy nie mają szans są najmilej widziani

cz za chamstwo na forum, kurwa

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by TEO
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by iti
[quote=TEO][quote=iti]O co chodzi z Kretolem? Nie jestem w temacie frown
Wjebał dwa jacki na mistrzostwach i zniknął
Iti zniknął to nie znaczy że powodem mogą być Jacki. Może chłopakowi coś się stało albo inne sprawy rodzinne (śmierć kogoś bliskiego itd.) . Może chłopak się załamał a wszyscy po nim jadą jak po psie. Nie wierzę aby Kretol się przestał odzywać o 200zł. Każdy ma prawo się bronić i przedstawić swoją wersje wydarzeń. Później możecie oceniać do woli. Puki co mordy w kubeł
Powiem tak. Nie wydaje mi się. Po grupach w Mś pisał żeby poczekać do końca mistrzostw bo jakieś problemy z sianem. Napisałem że nie ma problemu. Po mś wcięło go i w środę priva przysłał że sie rozliczy. I cisza od tamtej pory.
Coś jak Uve co pisał tydzień czasu czy już jacek dotarł i zniknął po tygodniu,
Albo Bazyl pisał czy mogą być dwie połówki zamiast litra i cisza póżniej nastąpiła.

FEchu ostatnio wszystko wyjaśnił: podstawa to dobrze wymyślona bajeczka
Iti przepraszam trochę mnie poniosło. Ale dajcie chłopakowi czas to może się wybroni.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by burbon
Originally Posted by TEO
Mi tam bajeczka nie potrzebna. Mógł napisac na priva że kasę będzie miał na koniec roku i było by ok.

Teoś...Master na poprzedniej stronie wkleił fajne zdjęcie, nie wiem czy nie lepsze na Twojego avka grin
Proszę juz nie mieszac przy moim profilu

Strona 30 z 90 1 2 28 29 30 31 32 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1