Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 48 z 90 1 2 46 47 48 49 50 89 90
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Siemntale mleczne, fajne

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
W mojej poprzedniej firmie na początku kupili na początku roku ponad 30 nowych aku Makita i po pierwszy półroczu zostało może połowa. Tak kradną. Później odwiedzam kolesi w domu a tam każdy nowy sprzęt. Z wyglądu nie powiedziałbyś że złodzieje. Wiertła kurwa ginęły na potęgę a firma nic. Nowe kupują i cisza. Ja nic nie mówiłem ale nawet dla mnie to stało się z czasem uciążliwe bo jak przychodziło co do czego to nie było czym robić.
Wśród ludzi których znam mogę wszystko dostać (farby, kleje, narzędzia i czego dusza pragnie). Często nawet nie muszę nic za to płacić. Przynoszę tylko czasem czteropak piwka i sprawa załatwiona.
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biszop
Dane liczbowe można interpretować, między innymi do tego służą.
Jeden z tych danych wyciągnie wnioski, inny z nich nic nie wyciągnie.
Nie wiem czym się zajmujesz ale chyba nie chcę wiedzieć. Pozostaje liczyć, że pracodawca potrzebuje twoich usług do czegoś innego niż wyciąganie wniosków.

Będziesz teraz tłukł w nieskonczoność i mnie kąsał, ale ja już kończę, więc kąsaj do woli🙂

kąsanie to raczej twoja specjalność
ja tylko stwierdzam fakty
dane które przestawiłeś niczego nie wnoszą do tego o czym pisałem
no ale ok miałeś takie dane i chciałeś się nimi pochwalić że takie masz grin

Co jest faktem?
Twoje doświadczenie z 4 firm?
Czy ci znajomi w Silesi przed atakiem terorystycznym opowiadali?
Podałem dane z ponad setki firm z którymi mam do czynienia, setki, a ty opierasz swoją opinię na podstawie czego? 4 firm z którymi miałeś do czynienia.
Wyjaśnię, jest cośtakiego jak wiarygodność płatnicza, może słyszałeś kiedyś o czymś takim, a ta jest częścią szerszej oceny firmy.

Firmy mogą wyzyskiwać w różny sposób, mogą wyzyskiwać pracowników, kontrahentów nie płacąc lub płacąc nieterminowo.
Mój przykład mówi o tym, że akurat firmy niemieckie płacą terminowo i dla mnie jest to bardzo ważny parametr bo dla większości z nas płynność jest ważnym elementem czy to działalności czy choćby zarządzania domowym budżetem.

To jest dość proste, być może moje dane są oparte na małej próbie ale w takim razie powiedzieć o twoich danych?


Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Originally Posted by radek230481
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

No raczej, nie są do końca normalni, jak się takim procederem trudnią.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by radek230481
W mojej poprzedniej firmie na początku kupili na początku roku ponad 30 nowych aku Makita i po pierwszy półroczu zostało może połowa. Tak kradną. Później odwiedzam kolesi w domu a tam każdy nowy sprzęt. Z wyglądu nie powiedziałbyś że złodzieje. Wiertła kurwa ginęły na potęgę a firma nic. Nowe kupują i cisza. Ja nic nie mówiłem ale nawet dla mnie to stało się z czasem uciążliwe bo jak przychodziło co do czego to nie było czym robić.
Wśród ludzi których znam mogę wszystko dostać (farby, kleje, narzędzia i czego dusza pragnie). Często nawet nie muszę nic za to płacić. Przynoszę tylko czasem czteropak piwka i sprawa załatwiona.
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

I to jest norma wg ciebie?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by radek230481
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

No raczej, nie są do końca normalni, jak się takim procederem trudnią.
Tygrys jakbym zostawił u nich portfel to wiem że by wrócił do mnie nietknięty. Nawet jakby to by był kolegi portfel też by nikt nie ruszył. To pefka. A tu w firmie takie rzeczy. Kumplujemy się bo ich lubię i nie mam zamiaru zrywać znajomości bo opierdziela firmę.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dokładnie, firmowe to niczuje, poza tym jakby firma nie miała to by nie kupowała za każdym razem, sami sobie winni

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
to musi byc trolling
to co tutaj czytam nie moze byc na powaznie grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
*niczyje (więc można brać, brać jak swoje, bo to nawet kradzież nie jest)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Irek
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by Akhu
Paulina Guba złoto aplauz

KURWAAAAAAAAAAA!!!!!! hura hura hura

To moja siostra smile Paulinka kier

Józefie smile Skoro jesteś w euforii to można zagrasz z nami w fantasy ? smile
Brawo Irku!
Takich ludzi nam potrzeba ! smile
Wróciłem z rowera!

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by radek230481
W mojej poprzedniej firmie na początku kupili na początku roku ponad 30 nowych aku Makita i po pierwszy półroczu zostało może połowa. Tak kradną. Później odwiedzam kolesi w domu a tam każdy nowy sprzęt. Z wyglądu nie powiedziałbyś że złodzieje. Wiertła kurwa ginęły na potęgę a firma nic. Nowe kupują i cisza. Ja nic nie mówiłem ale nawet dla mnie to stało się z czasem uciążliwe bo jak przychodziło co do czego to nie było czym robić.
Wśród ludzi których znam mogę wszystko dostać (farby, kleje, narzędzia i czego dusza pragnie). Często nawet nie muszę nic za to płacić. Przynoszę tylko czasem czteropak piwka i sprawa załatwiona.
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

I to jest norma wg ciebie?
No piszę Biszop że to przeginka. Ale tonie tylko u mnie tak było. Wszędzie tak jest i wiele się słyszy o tym. Takie społeczeństwo niestety. Dlatego piszę o was jako nieliczni uczciwi smile Poniał?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by radek230481
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

No raczej, nie są do końca normalni, jak się takim procederem trudnią.
Tygrys jakbym zostawił u nich portfel to wiem że by wrócił do mnie nietknięty. Nawet jakby to by był kolegi portfel też by nikt nie ruszył. To pefka. A tu w firmie takie rzeczy. Kumplujemy się bo ich lubię i nie mam zamiaru zrywać znajomości bo opierdziela firmę.

A jak ja bym zostawił ? Kurwa skończcie pierdolić.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by VVega
Burbon pilnuj Celtiku - podebrałem se Twojego typa z Letkiego, a tu ten tego ...

a bo się uniosłem, kurwa

kurwa już wiem czyja to wina...
Vincent...załóż się o coś z Teo smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by VVega
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by radek230481
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

No raczej, nie są do końca normalni, jak się takim procederem trudnią.
Tygrys jakbym zostawił u nich portfel to wiem że by wrócił do mnie nietknięty. Nawet jakby to by był kolegi portfel też by nikt nie ruszył. To pefka. A tu w firmie takie rzeczy. Kumplujemy się bo ich lubię i nie mam zamiaru zrywać znajomości bo opierdziela firmę.

A jak ja bym zostawił ? Kurwa skończcie pierdolić.

To trzeba nie zostawiać! Niech się martwi ten co dał, a nie ten co brał! Taka prawda

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by burbon
kurwa...a ja naliczam nadgodziny...pięćdziesiątki i setki..
chuj..jutro im na parkingu paliwo pospuszczam..umyślnego z baniakami do Radka wyślę i jest sieka !!!! = jest zabawa !!!
mam to samo laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Originally Posted by VVega
Burbon pilnuj Celtiku - podebrałem se Twojego typa z Letkiego, a tu ten tego ...

a bo się uniosłem, kurwa

kurwa już wiem czyja to wina...
Vincent...załóż się o coś z Teo smile

Jak mi wiadro turbota do Krakowa wyślę ? Na Żuka nie wrzuci bo się zepsuje w blaszaku.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by bukma
to musi byc trolling
to co tutaj czytam nie moze byc na powaznie grin
Zapraszam do nas. Jak znasz podstawy elektromechaniki i języka to mogę cię gdziesz wkręcić i sie przekonasz smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ja to już się nie wypowiadam w tym temacie ichuj

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
drugi wieczór nie da się wejść na quasi

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Originally Posted by VVega
Originally Posted by radek230481
Originally Posted by Tigerrr
Originally Posted by radek230481
Dodam że to normalni ludzie z rodzinami mieszkający na stałe tam.

No raczej, nie są do końca normalni, jak się takim procederem trudnią.
Tygrys jakbym zostawił u nich portfel to wiem że by wrócił do mnie nietknięty. Nawet jakby to by był kolegi portfel też by nikt nie ruszył. To pefka. A tu w firmie takie rzeczy. Kumplujemy się bo ich lubię i nie mam zamiaru zrywać znajomości bo opierdziela firmę.

A jak ja bym zostawił ? Kurwa skończcie pierdolić.
kolega kolegi to też kolega taka zasada, nie wiem jak jest z innymi ale swoich się nie okrada i nie przekręca bo to nie mile widziane

Strona 48 z 90 1 2 46 47 48 49 50 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1