|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
ja mam niestety to samo wplacilem skrillem i przy probie wyplaty: Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Dramatyczny bukmacher. Mają chyba najgłupszy regulamin z jakim się spotkałem kiedykolwiek. Dostałem bonus powitalny, zagrałem z niego m.in. jakąś tasiemkę wczoraj. Tasiemka nie weszla, bonus dawno obrócony, więc chciałem zagrać te same mecze z konta głównego. I tu niespodzianka, nie można mieć 2 razy tych samych spotkań na różnych kuponach  jak już się kiedyś zagrało to nie można zagrać ponownie i to najlepsze, że nie można innych zakładów na to samo spotkanie, czyli jak zagrałem np. na 1x2, to już na kolejnym kuponie nie mogę zagrać liczby bramek, strzelców itd., mimo, że kupon z 1x2 już jest dawno przegrany i nie mam nic aktywnego z tego meczu. Pisałem do nich na chacie i dowiedziałem się, że taki mają regulamin. A specjalnie zrobiłem większy depozyt, bo mieli dobrą ofertę na kilka spotkań, no ale niestety nie było mi dane ich zagrać i muszę zlecić wypłatę. Ten buk to jakiś żart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Dalsza część historii z Betwinnerem [ ad.22betpartners.com]... Wpłaciłem 100 eur, dostałem 100 eur bonusu. Warunki obrotu średnie, bo trzeba zagrac kwotę x5, min. 3 zdarzenia na kuponie po kursie min. 1.4, no i nie można ich powtarzać. Ale obróciłem bonus, ugrałem niecałe 3000 zł, po obrocie z konta bonusowego środki przeszły na konto główne i UWAGA z 3000 zł zrobiło mi się 100 eur, bo wg regulaminu (14. After the bonus has been redeemed, your main account will be credited with the remaining bonus funds, which will not exceed the total bonus amount. If, after it is redeemed, the bonus account balance is less than the minimum stake amount, the bonus is deemed to be lost.) cała nadwyżka powyżej bonusu przepada... Czyli nawet jakbym ugrał 50000zł to nadal bym miał tylko 100 eur. Pisałem na chacie, okazało się, że wszystko jest ok, że tak ma być. Brałem bonus u chyba większości buków z rynku, ale takie coś pierwszy raz. I tu pytanie, jest sens z nimi walczyć, skoro jest taki zapis w regulaminie? Zgłosić do IBAS? Czy oni się nie zajmują takimi rzeczami? Z góry dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11 |
Nie ma sensu walczyc z Betwinner [ ad.22betpartners.com] bo kazda z tych firm ma taki bonus. Jest to opisane w regulaminie. Mało kto o tym pisze wlasciwie bo w tych firmach bonus to najmniej ważna rzecz i nie jest to powod dla ,ktorego ludzie w nich graja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395 Likes: 2 |
nie masz szans.teraz spodziewaj siÄ™ limitu konta ze stawkÄ… 0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Dzięki za opinie, niestety tak myślałem. Limity mnie już raczej nie dotyczą, bo zaraz zablokuję u nich konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Zablokowali juz stronke Betwinner [ ad.22betpartners.com] czy mi sie wydaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11 |
Na razie tak. Aktualnie z tej grupy normalnie dziala w Polsce tylko MelBet [ refpabei.top]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Chyba noe ma sensu juz nigdzie grac bez podatku bo gdzie sie zaklimatyzuje to blokuja buka. Znajde nowego to i tak go zablokuja chyba nie ma takiego buka bez podatku gdzie moglbtm pograc z pol roku bez obawy ze go zablokuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11 |
Fakt,ze blokuja ,ale beda tak samo powstawac nowe ,ktorych jak widac za szybko nie blokuja jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Juz wycofali wyplaty na skrilla, twierdza ze to awaria ale nie chce mi sie wierzyc, przy wplacie skrillem problemu nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Ma ktos linka skad mozna pobrac aplikacje na telefon androida?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Nie logowalem sie na Betwinner [ ad.22betpartners.com] od 5 miesiecy i w tym czasie zmienilem nr telefonu a przy probie logowania wyslali mi smsa zeby potwierdzic ze to ja po takim czasie sie loguje i niestety nr jest nieaktywny i nie wiem jak zmienic nr tel na Betwinner [ ad.22betpartners.com]. Ma ktos jakis pomysl co w takiej sytuacji zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mysle ze dobrym pomyslem bedzie napisanie do supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,577 Likes: 11 |
Można
Odpisałem Ci na Twoja wiadomosc PW
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|