Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
rafal08 #7227682 29/09/2018 03:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
ja mam niestety to samo wplacilem skrillem i przy probie wyplaty:
Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.

Bonus: Unibet
rafal08 #7228763 30/09/2018 16:27
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Dramatyczny bukmacher. Mają chyba najgłupszy regulamin z jakim się spotkałem kiedykolwiek. Dostałem bonus powitalny, zagrałem z niego m.in. jakąś tasiemkę wczoraj. Tasiemka nie weszla, bonus dawno obrócony, więc chciałem zagrać te same mecze z konta głównego. I tu niespodzianka, nie można mieć 2 razy tych samych spotkań na różnych kuponach laugh jak już się kiedyś zagrało to nie można zagrać ponownie i to najlepsze, że nie można innych zakładów na to samo spotkanie, czyli jak zagrałem np. na 1x2, to już na kolejnym kuponie nie mogę zagrać liczby bramek, strzelców itd., mimo, że kupon z 1x2 już jest dawno przegrany i nie mam nic aktywnego z tego meczu. Pisałem do nich na chacie i dowiedziałem się, że taki mają regulamin. A specjalnie zrobiłem większy depozyt, bo mieli dobrą ofertę na kilka spotkań, no ale niestety nie było mi dane ich zagrać i muszę zlecić wypłatę. Ten buk to jakiś żart.

rafal08 #7229260 01/10/2018 10:23
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Dalsza część historii z Betwinnerem [ad.22betpartners.com]... Wpłaciłem 100 eur, dostałem 100 eur bonusu. Warunki obrotu średnie, bo trzeba zagrac kwotę x5, min. 3 zdarzenia na kuponie po kursie min. 1.4, no i nie można ich powtarzać. Ale obróciłem bonus, ugrałem niecałe 3000 zł, po obrocie z konta bonusowego środki przeszły na konto główne i UWAGA z 3000 zł zrobiło mi się 100 eur, bo wg regulaminu (14. After the bonus has been redeemed, your main account will be credited with the remaining bonus funds, which will not exceed the total bonus amount. If, after it is redeemed, the bonus account balance is less than the minimum stake amount, the bonus is deemed to be lost.) cała nadwyżka powyżej bonusu przepada... Czyli nawet jakbym ugrał 50000zł to nadal bym miał tylko 100 eur. Pisałem na chacie, okazało się, że wszystko jest ok, że tak ma być. Brałem bonus u chyba większości buków z rynku, ale takie coś pierwszy raz. I tu pytanie, jest sens z nimi walczyć, skoro jest taki zapis w regulaminie? Zgłosić do IBAS? Czy oni się nie zajmują takimi rzeczami? Z góry dzięki za pomoc

borek_86 #7229261 01/10/2018 10:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
Nie ma sensu walczyc z Betwinner [ad.22betpartners.com] bo kazda z tych firm ma taki bonus. Jest to opisane w regulaminie. Mało kto o tym pisze wlasciwie bo w tych firmach bonus to najmniej ważna rzecz i nie jest to powod dla ,ktorego ludzie w nich graja.

rafal08 #7229262 01/10/2018 10:30
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,395
Likes: 2
nie masz szans.teraz spodziewaj siÄ™ limitu konta ze stawkÄ… 0.

rafal08 #7229264 01/10/2018 10:35
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Dzięki za opinie, niestety tak myślałem. Limity mnie już raczej nie dotyczą, bo zaraz zablokuję u nich konto wink

rafal08 #7244631 02/11/2018 15:50
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Zablokowali juz stronke Betwinner [ad.22betpartners.com] czy mi sie wydaje?

torres #7244636 02/11/2018 16:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
Na razie tak. Aktualnie z tej grupy normalnie dziala w Polsce tylko MelBet [refpabei.top]

rafal08 #7244639 02/11/2018 16:26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Chyba noe ma sensu juz nigdzie grac bez podatku bo gdzie sie zaklimatyzuje to blokuja buka. Znajde nowego to i tak go zablokuja chyba nie ma takiego buka bez podatku gdzie moglbtm pograc z pol roku bez obawy ze go zablokuja frown

torres #7244641 02/11/2018 16:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
Fakt,ze blokuja ,ale beda tak samo powstawac nowe ,ktorych jak widac za szybko nie blokuja jednak

rafal08 #7252360 19/11/2018 20:04
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Juz wycofali wyplaty na skrilla, twierdza ze to awaria ale nie chce mi sie wierzyc, przy wplacie skrillem problemu nie bylo

rafal08 #7263433 14/12/2018 12:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Ma ktos linka skad mozna pobrac aplikacje na telefon androida?

rafal08 #7404218 30/10/2019 13:07
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Nie logowalem sie na Betwinner [ad.22betpartners.com] od 5 miesiecy i w tym czasie zmienilem nr telefonu a przy probie logowania wyslali mi smsa zeby potwierdzic ze to ja po takim czasie sie loguje i niestety nr jest nieaktywny i nie wiem jak zmienic nr tel na Betwinner [ad.22betpartners.com]. Ma ktos jakis pomysl co w takiej sytuacji zrobic?

rafal08 #7404220 30/10/2019 13:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
mysle ze dobrym pomyslem bedzie napisanie do supportu

rafal08 #7428285 20/01/2020 19:31
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
mozna tutaj dalej grac?

pavlik #7428289 20/01/2020 19:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,598
Likes: 11
Można

Odpisałem Ci na Twoja wiadomosc PW

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker, 11kera11), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1