|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
jak tego Brzęczka nie wywalą do końca roku to nawet z 3 miejsca nie pojedziemy na Euro, skoro Włochy obecnie średniak siedzą na nas 70% meczu i jebią z 8 setek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze  No to chuj zostaje tylko Robak 7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław), 6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), 5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze),
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2 |
kowalczyk na trenera i smuda Smuda asystent czy 1szy? lukasz wiesz co znaczy smuda na forum? Ja bym nie wiedział! Ja stary wyjadacz jestem! Ja stworzyłem te forum!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze  No to chuj zostaje tylko Robak 7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław), 6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), 5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze), ale snajperów to my mamy, środek pola to jest dramat o obronie nie wspomnę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
kowalczyk na trenera i smuda Smuda asystent czy 1szy? lukasz wiesz co znaczy smuda na forum? Ja bym nie wiedział! Ja stary wyjadacz jestem! Ja stworzyłem te forum! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
oczywiście po za Arkiem " nam strzelać nie kazano" Milikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2 |
Dobra Panowje. Możemy spać spokojnie. Zostało nam obiecane, że będą wyciągnięte wnioski i wszystko zostanie przeanalizowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze  No to chuj zostaje tylko Robak 7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław), 6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), 5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze), ale snajperów to my mamy, środek pola to jest dramat o obronie nie wspomnę... to prawda ale z lawki sie ciezko strzela  no chyba ze mowisz o Miliku to sorry ale Steve Wonder sie nie liczy jak dla mnie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Swoja droga to zalosne ze wsrod 7-8 najlepszych strzelcow naszej kopanej jest tylko jeden Polak - 100 letni Robak ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Swoja droga to zalosne ze wsrod 7-8 najlepszych strzelcow naszej kopanej jest tylko jeden Polak - 100 letni Robak ... bo szybko cza na zachód
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jerzy Brzęczek na konferencji: Dwie porażki pokazują ile przed nami pracy. Przekonaliśmy się, że to jednak nie jest ten system, który nam odpowiada. To było najsłabsze spotkanie z tych czterech... A dlaczego nie było Piątka? Taką podjęliśmy decyzję, chcieliśmy sprawdzić AM z RL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Arka Milika sprawdzać 3 letnie dziecko wie że Milik nie ważne czy gra czy siedzi na ławce to i tak nie strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,316 Likes: 2 |
Piłka to prosta gra. Przyjął, oddał, drybling, szczał. A miljon analiz i nic z tego nie wynika. I komu to potrzebne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
ahhahaha jedza gral zbyt krotko zeby zrobil wiecej bledow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Jerzy Brzęczek na konferencji: Dwie porażki pokazują ile przed nami pracy. Przekonaliśmy się, że to jednak nie jest ten system, który nam odpowiada. To było najsłabsze spotkanie z tych czterech... A dlaczego nie było Piątka? Taką podjęliśmy decyzję, chcieliśmy sprawdzić AM z RL. kurwa co chciał sprawdzić jak oni ze sobą od przynajmniej 3 lat grają razem i Lewy strzela a Milik nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
na weszlo o ocenie 1(najnizszej mozliwej) dla jedzy: "zbyt krotko gral zeby popelnic wiecej bledow" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze  No to chuj zostaje tylko Robak 7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław), 6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), 5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze), ale snajperów to my mamy, środek pola to jest dramat o obronie nie wspomnę... to prawda ale z lawki sie ciezko strzela  no chyba ze mowisz o Miliku to sorry ale Steve Wonder sie nie liczy jak dla mnie ... no właśnie po za Milikiem i tak mamy Lewego, Piątka choć nie wiem ile potrwa to jego strzelanie( oby na stałe) no i Klicha. Już sam Lewy to jest potęga w ataku. Problemem jest brak kreatywnych ludzi w środku pola. Do niedawna mieliśmy skrzydła chociaż ale niestety Kuba, Piszczek czy Grosik to już emeryci powoli. Obrona to też dramat ale tam coś się da zrobić ale nagle rozgrywającego nie wymyślimy, a nic nie widać nawet na horyzoncie w młodzieżówce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|