Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 75 1 2 39 40 41 42 43 74 75
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
jak tego Brzęczka nie wywalą do końca roku to nawet z 3 miejsca nie pojedziemy na Euro, skoro Włochy obecnie średniak siedzą na nas 70% meczu i jebią z 8 setek...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
i to u nas!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze grin
No to chuj zostaje tylko Robak grin

7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław),
6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze),

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,324
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,324
Likes: 2
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by betowiec
kowalczyk na trenera i smuda

Smuda asystent czy 1szy?

lukasz

wiesz co znaczy smuda na forum?

Ja bym nie wiedział! Ja stary wyjadacz jestem! Ja stworzyłem te forum!

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Inzaghi78
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze grin
No to chuj zostaje tylko Robak grin

7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław),
6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze),

ale snajperów to my mamy, środek pola to jest dramat o obronie nie wspomnę...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by betowiec
kowalczyk na trenera i smuda

Smuda asystent czy 1szy?

lukasz

wiesz co znaczy smuda na forum?

Ja bym nie wiedział! Ja stary wyjadacz jestem! Ja stworzyłem te forum!

smile

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
oczywiście po za Arkiem " nam strzelać nie kazano" Milikiem

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,324
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,324
Likes: 2
Dobra Panowje. Możemy spać spokojnie. Zostało nam obiecane, że będą wyciągnięte wnioski i wszystko zostanie przeanalizowane.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Gustawo Lima
Originally Posted by Inzaghi78
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze grin
No to chuj zostaje tylko Robak grin

7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław),
6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze),

ale snajperów to my mamy, środek pola to jest dramat o obronie nie wspomnę...

to prawda ale z lawki sie ciezko strzela grin no chyba ze mowisz o Miliku to sorry ale Steve Wonder sie nie liczy jak dla mnie ...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Swoja droga to zalosne ze wsrod 7-8 najlepszych strzelcow naszej kopanej jest tylko jeden Polak - 100 letni Robak ...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Originally Posted by Inzaghi78
Swoja droga to zalosne ze wsrod 7-8 najlepszych strzelcow naszej kopanej jest tylko jeden Polak - 100 letni Robak ...
bo szybko cza na zachód

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jerzy Brzęczek na konferencji: Dwie porażki pokazują ile przed nami pracy. Przekonaliśmy się, że to jednak nie jest ten system, który nam odpowiada. To było najsłabsze spotkanie z tych czterech... A dlaczego nie było Piątka? Taką podjęliśmy decyzję, chcieliśmy sprawdzić AM z RL.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Arka Milika sprawdzać
3 letnie dziecko wie że Milik nie ważne czy gra czy siedzi na ławce to i tak nie strzeli

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,324
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,324
Likes: 2
Piłka to prosta gra. Przyjął, oddał, drybling, szczał.
A miljon analiz i nic z tego nie wynika. I komu to potrzebne.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
ahhahaha
jedza gral zbyt krotko zeby zrobil wiecej bledow

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Warren
Jerzy Brzęczek na konferencji: Dwie porażki pokazują ile przed nami pracy. Przekonaliśmy się, że to jednak nie jest ten system, który nam odpowiada. To było najsłabsze spotkanie z tych czterech... A dlaczego nie było Piątka? Taką podjęliśmy decyzję, chcieliśmy sprawdzić AM z RL.

kurwa co chciał sprawdzić jak oni ze sobą od przynajmniej 3 lat grają razem i Lewy strzela a Milik nie laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
na weszlo o ocenie 1(najnizszej mozliwej) dla jedzy:
"zbyt krotko gral zeby popelnic wiecej bledow" laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
https://pbs.twimg.com/media/DpeJCqjWkAA-9Gr.jpg

italia mogła tyle samo wpakować

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Gustawo Lima
Originally Posted by Inzaghi78
Brzeczek bedzie szukal snajperow w lidze grin
No to chuj zostaje tylko Robak grin

7 goli - Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Zdenìk Ondrá¹ek (Wisła Kraków), Marcin Robak (Śląsk Wrocław),
6 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica), Ricardinho (Wisła Płock), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze),

ale snajperów to my mamy, środek pola to jest dramat o obronie nie wspomnę...

to prawda ale z lawki sie ciezko strzela grin no chyba ze mowisz o Miliku to sorry ale Steve Wonder sie nie liczy jak dla mnie ...

no właśnie po za Milikiem i tak mamy Lewego, Piątka choć nie wiem ile potrwa to jego strzelanie( oby na stałe) no i Klicha.

Już sam Lewy to jest potęga w ataku. Problemem jest brak kreatywnych ludzi w środku pola. Do niedawna mieliśmy skrzydła chociaż ale niestety Kuba, Piszczek czy Grosik to już emeryci powoli. Obrona to też dramat ale tam coś się da zrobić ale nagle rozgrywającego nie wymyślimy, a nic nie widać nawet na horyzoncie w młodzieżówce...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,612
Likes: 10
Co ty wklejasz Beto lol

Strona 41 z 75 1 2 39 40 41 42 43 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1