Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#723929 15/11/2006 10:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J)
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Parkiet organizuje grę giełdową. Niestety tylko dla studentów do 26 roku... Można inwestować tylko w WIG20. Zresztą wszystko jest w regulaminie. Myślę, że jest to ciekawa propozycja dla ludzi chcących zacząć inwestować na giełdzie. Można sprawdzić się za wirtualną kasę. Zapisy do 30 listopada. Pozdrawiam! Oto link... Link [gra.parkiet.com]

Bonus: Unibet
#723930 20/11/2006 10:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
wirtualnie a normalnie to 2 zupelnie inne rzeczy, mysle ze nie warto wogole tracic czasu tylko alozyc rachunek u maklera przelac jakas mniejsza kase i zaczac grac prawdziwymi pieniedzmi

#723931 23/11/2006 19:54
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
A ja przeciwnie, polecam gre parkietu, wiadomo ze gra za real cash jest zupelnie inna, jednak angazujac sie w gre mozna sie w pewnym sensie wdrozyc w rynek i poznac jego reguly bez ryzyka straty gotowki. Dodatkowo rywalizacja w postaci rankinku jest moblizujaca do wirtualnych zyskow - a o nie wvale nie jest tak latwo.

polecam :-)

#723932 23/11/2006 20:16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J)
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Quote
A ja przeciwnie, polecam gre parkietu, wiadomo ze gra za real cash jest zupelnie inna, jednak angazujac sie w gre mozna sie w pewnym sensie wdrozyc w rynek i poznac jego reguly bez ryzyka straty gotowki. Dodatkowo rywalizacja w postaci rankinku jest moblizujaca do wirtualnych zyskow - a o nie wvale nie jest tak latwo.

polecam :-)
W 100% się zgadzam...No i jeszcze ta rywalizacja z 5000 studentów...o nagrodach nie wspomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#723933 23/11/2006 22:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
Quote
A ja przeciwnie, polecam gre parkietu, wiadomo ze gra za real cash jest zupelnie inna, jednak angazujac sie w gre mozna sie w pewnym sensie wdrozyc w rynek i poznac jego reguly bez ryzyka straty gotowki. Dodatkowo rywalizacja w postaci rankinku jest moblizujaca do wirtualnych zyskow - a o nie wvale nie jest tak latwo.

polecam :-)
W 100% się zgadzam...No i jeszcze ta rywalizacja z 5000 studentów...o nagrodach nie wspomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
wygrac zawsze dobrze..ale mysle ze to przedewszystkim dobre przetarcie przed 'prawdziwym wejsciem na parkiet' dla tych ktorzy chcieliby spro\ubowac swych sil na gieldzie..

#723934 27/11/2006 12:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak sie nazywa ta gra + adres strony, gdzie mozna wirtualnie grac na gieldzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#723935 28/11/2006 17:14
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, aker), 1,919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1