|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Parkiet organizuje grę giełdową. Niestety tylko dla studentów do 26 roku... Można inwestować tylko w WIG20. Zresztą wszystko jest w regulaminie. Myślę, że jest to ciekawa propozycja dla ludzi chcących zacząć inwestować na giełdzie. Można sprawdzić się za wirtualną kasę. Zapisy do 30 listopada. Pozdrawiam! Oto link... Link [ gra.parkiet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
wirtualnie a normalnie to 2 zupelnie inne rzeczy, mysle ze nie warto wogole tracic czasu tylko alozyc rachunek u maklera przelac jakas mniejsza kase i zaczac grac prawdziwymi pieniedzmi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
A ja przeciwnie, polecam gre parkietu, wiadomo ze gra za real cash jest zupelnie inna, jednak angazujac sie w gre mozna sie w pewnym sensie wdrozyc w rynek i poznac jego reguly bez ryzyka straty gotowki. Dodatkowo rywalizacja w postaci rankinku jest moblizujaca do wirtualnych zyskow - a o nie wvale nie jest tak latwo.
polecam :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
A ja przeciwnie, polecam gre parkietu, wiadomo ze gra za real cash jest zupelnie inna, jednak angazujac sie w gre mozna sie w pewnym sensie wdrozyc w rynek i poznac jego reguly bez ryzyka straty gotowki. Dodatkowo rywalizacja w postaci rankinku jest moblizujaca do wirtualnych zyskow - a o nie wvale nie jest tak latwo.
polecam :-) W 100% się zgadzam...No i jeszcze ta rywalizacja z 5000 studentów...o nagrodach nie wspomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
A ja przeciwnie, polecam gre parkietu, wiadomo ze gra za real cash jest zupelnie inna, jednak angazujac sie w gre mozna sie w pewnym sensie wdrozyc w rynek i poznac jego reguly bez ryzyka straty gotowki. Dodatkowo rywalizacja w postaci rankinku jest moblizujaca do wirtualnych zyskow - a o nie wvale nie jest tak latwo.
polecam :-) W 100% się zgadzam...No i jeszcze ta rywalizacja z 5000 studentów...o nagrodach nie wspomnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> wygrac zawsze dobrze..ale mysle ze to przedewszystkim dobre przetarcie przed 'prawdziwym wejsciem na parkiet' dla tych ktorzy chcieliby spro\ubowac swych sil na gieldzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jak sie nazywa ta gra + adres strony, gdzie mozna wirtualnie grac na gieldzie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka