Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 69 z 88 1 2 67 68 69 70 71 87 88
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Pierwsza była w Ślepnąć, ale Włoch mnie się jakoś nie kojarzy.

Haczyk masz browarka! Druga też była w ślepnąc.

I nie Włoch tylko Argentyńczyk. Moim zdaniem robi najlepszą muzę filmową na świecie. Zaraz za nim oczywiście Michał Lorenc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by quincy
Originally Posted by burbon
Originally Posted by quincy
Pudło. Także Tobie Akhu mogę postawić co najwyżej Żubra. Niech będzie moja strata - Prażubra.

ale serial ??

Tak. Chociaż ten drugi kawałek zerżnięty z tego filmu:

https://www.filmweb.pl/Dzienniki.Motocyklowe

o "Dzienniki..." oglądałem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Polecasz?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Greenpoint Greenpoint jest wielki na wieki!

Ale było darcie mordy przy tym na sylwka:D

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Pierwsza była w Ślepnąć, ale Włoch mnie się jakoś nie kojarzy.

Haczyk masz browarka! Druga też była w ślepnąc.

I nie Włoch tylko Argentyńczyk. Moim zdaniem robi najlepszą muzę filmową na świecie. Zaraz za nim oczywiście Michał Lorenc.
A to przepraszam. Coś lepszego niż Prażubr?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by quincy
Polecasz?

Można obejrzeć
Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie"
"Amorres Perros"
"21 gramów"
"Babel"
"Sierpień w hrabstwie Osage"
grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
wszystkiego dobrego w nowym roku smile

czy już wiadomo kto i w jakim celu wynajął ten śmiszny kambodżańsko-niemiecko-polski tercet słupów?

Sarapata?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
Originally Posted by quincy
Szybki konkurs. Jak ktoś powie w jakim serialy były te dwa zajebiste kawałki to stawiam browara na pierwszym zlocie.





Za późno się dziś zalogowałem, ale oba to jeden z hitów serialowych 2018 - Ślepnąc od Świateł.
No ale nagrody nie ma.

A swoją drogą polecam nowy serial na player - Chyłka - zaginięcie - na podstawie prozy Remigiusza Mroza - polskiego pisarza młodego pokolenia.
Lepszy niż te poprzednie produkcje TVN (Pułapka czy Pod powierzchnią - chociaż ten ostatni nawet niezły)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by quincy
Originally Posted by haczyk
Pierwsza była w Ślepnąć, ale Włoch mnie się jakoś nie kojarzy.

Haczyk masz browarka! Druga też była w ślepnąc.

I nie Włoch tylko Argentyńczyk. Moim zdaniem robi najlepszą muzę filmową na świecie. Zaraz za nim oczywiście Michał Lorenc.
A to przepraszam. Coś lepszego niż Prażubr?
Próbowałeś tego?
[Linked Image from scontent-lax3-1.cdninstagram.com]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by quincy
Polecasz?

Można obejrzeć
Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie"
"Amorres Perros"
"21 gramów"
"Babel"
"Sierpień w hrabstwie Osage"
grin

Zapomniałeś jeszcze o Brookback Mountain smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by quincy
Polecasz?

Można obejrzeć
Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie"
"Amorres Perros"
"21 gramów"
"Babel"
"Sierpień w hrabstwie Osage"
grin

Zapomniałeś jeszcze o Brookback Mountain smile

tak jak w przypadku "Dzienników" można obejrzeć, ale tamte lepsze

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Z Twojej listy oglądałem 21 gramów i Babel i oba dla mnie super. Filmy w moim stylu. Brookback też zajebisty pomimo tarmoszenia się pod namiotem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
https://www.instagram.com/p/BsHWuUbn_Wl/

pacyfek wytłumacz proszę

jak ta po lewej zostawia bilionera aby zostać lezzzzBOOOOOOO


Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
proste wydoiła z siana

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by quincy
Polecasz?

Można obejrzeć
Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie"
"Amorres Perros"
"21 gramów"
"Babel"
"Sierpień w hrabstwie Osage"
grin
21 gramów dobryyy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,457
ale ten bilioner to musi mieć nieźle pod sufitem jeśli robi takie numery

ostrzegam.......byłem w szoku jak to zobaczyłem
https://www.instagram.com/p/BomrmMsACkK/

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Originally Posted by bitnap
wszystkiego dobrego w nowym roku smile

czy już wiadomo kto i w jakim celu wynajął ten śmiszny kambodżańsko-niemiecko-polski tercet słupów?

Sarapata?
ponoć to była ustawka. Nie ma takiej osoby jak vanna ly , to był zwykły tyłek z bazaru, nie było żadnego lotu do nowego Jorku podczas którego się przeziebił. Chcieli w ten sposób kupić trochę czasu

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,731
Likes: 10
Originally Posted by quincy
Z Twojej listy oglądałem 21 gramów i Babel i oba dla mnie super. Filmy w moim stylu. Brookback też zajebisty pomimo tarmoszenia się pod namiotem.

dotykanie kiełbasami zajebiste..
na listę mad

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,511
Likes: 10
Broockback Pacyfek ma w top10 wszechczasów:D

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Nie miałem okazji, ale ładny kolor.

Strona 69 z 88 1 2 67 68 69 70 71 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, burbon, rafal08, forty, Sensei), 2,884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1