|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pierwsza była w Ślepnąć, ale Włoch mnie się jakoś nie kojarzy. Haczyk masz browarka! Druga też była w ślepnąc. I nie Włoch tylko Argentyńczyk. Moim zdaniem robi najlepszą muzę filmową na świecie. Zaraz za nim oczywiście Michał Lorenc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
o "Dzienniki..." oglądałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
Greenpoint Greenpoint jest wielki na wieki!
Ale było darcie mordy przy tym na sylwka:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pierwsza była w Ślepnąć, ale Włoch mnie się jakoś nie kojarzy. Haczyk masz browarka! Druga też była w ślepnąc. I nie Włoch tylko Argentyńczyk. Moim zdaniem robi najlepszą muzę filmową na świecie. Zaraz za nim oczywiście Michał Lorenc. A to przepraszam. Coś lepszego niż Prażubr?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Można obejrzeć Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie" "Amorres Perros" "21 gramów" "Babel" "Sierpień w hrabstwie Osage" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wszystkiego dobrego w nowym roku  czy już wiadomo kto i w jakim celu wynajął ten śmiszny kambodżańsko-niemiecko-polski tercet słupów? Sarapata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Za późno się dziś zalogowałem, ale oba to jeden z hitów serialowych 2018 - Ślepnąc od Świateł. No ale nagrody nie ma. A swoją drogą polecam nowy serial na player - Chyłka - zaginięcie - na podstawie prozy Remigiusza Mroza - polskiego pisarza młodego pokolenia. Lepszy niż te poprzednie produkcje TVN (Pułapka czy Pod powierzchnią - chociaż ten ostatni nawet niezły)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pierwsza była w Ślepnąć, ale Włoch mnie się jakoś nie kojarzy. Haczyk masz browarka! Druga też była w ślepnąc. I nie Włoch tylko Argentyńczyk. Moim zdaniem robi najlepszą muzę filmową na świecie. Zaraz za nim oczywiście Michał Lorenc. A to przepraszam. Coś lepszego niż Prażubr? Próbowałeś tego? ![[Linked Image from scontent-lax3-1.cdninstagram.com]](https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/3c0b8f215883ae8b3b5ce3e3d3738585/5CACCBD4/t51.2885-15/e35/c0.135.1080.1080/s480x480/45451716_331220867466818_7811208180438217601_n.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Można obejrzeć Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie" "Amorres Perros" "21 gramów" "Babel" "Sierpień w hrabstwie Osage"  Zapomniałeś jeszcze o Brookback Mountain 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Można obejrzeć Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie" "Amorres Perros" "21 gramów" "Babel" "Sierpień w hrabstwie Osage"  Zapomniałeś jeszcze o Brookback Mountain  tak jak w przypadku "Dzienników" można obejrzeć, ale tamte lepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Z Twojej listy oglądałem 21 gramów i Babel i oba dla mnie super. Filmy w moim stylu. Brookback też zajebisty pomimo tarmoszenia się pod namiotem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,443
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,443 |
https://www.instagram.com/p/BsHWuUbn_Wl/ pacyfek wytłumacz proszę jak ta po lewej zostawia bilionera aby zostać lezzzzBOOOOOOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,443
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,443 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
Można obejrzeć Z rzeczy do których Santaolalla zrobił muzykę to bardziej polecam "Dzikie historie" "Amorres Perros" "21 gramów" "Babel" "Sierpień w hrabstwie Osage"  21 gramów dobryyy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,443
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,443 |
ale ten bilioner to musi mieć nieźle pod sufitem jeśli robi takie numery ostrzegam.......byłem w szoku jak to zobaczyłem https://www.instagram.com/p/BomrmMsACkK/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
wszystkiego dobrego w nowym roku  czy już wiadomo kto i w jakim celu wynajął ten śmiszny kambodżańsko-niemiecko-polski tercet słupów? Sarapata? ponoć to była ustawka. Nie ma takiej osoby jak vanna ly , to był zwykły tyłek z bazaru, nie było żadnego lotu do nowego Jorku podczas którego się przeziebił. Chcieli w ten sposób kupić trochę czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Z Twojej listy oglądałem 21 gramów i Babel i oba dla mnie super. Filmy w moim stylu. Brookback też zajebisty pomimo tarmoszenia się pod namiotem. dotykanie kiełbasami zajebiste.. na listę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,503 Likes: 10 |
Broockback Pacyfek ma w top10 wszechczasów:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Nie miałem okazji, ale ładny kolor.
|
|
|
Link skopiowany do schowka