Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 138 1 2 39 40 41 42 43 137 138
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Originally Posted by Warren
najebany to do domu !
ostatnie 10 sezonów Real 2 mistrzostwa. Tyle w temacie smile
Zapytaj kibiców Barcelony czy woleliby mistrza kraju czy ligę mistrzów smile
Tyle w temacie
Co Messi gra w kadrze ?
Jeszcze jakieś pytania ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja.
Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW
a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach
co tu porównywać

no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami.

A co lepsze BMW czy Audi??????

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,603
Likes: 10
Kałdini

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by kemp
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam wink

..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek...

byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko

To czutka, czy masz jakies podstawy, by grac niemca?
To indian wells, nie sopot

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Biczyka podkurwiają przed snem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja.
Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW
a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach
co tu porównywać

no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami.
trzeba przyznać że OBAJ dają radę
jeden woli grę messiego drugi ronaldo
Ja wolę tego drugiego Ty mesjasza
Musimy z tym żyć
ale widzę też że potrafisz napisać posta beż ubliżania , to dobra zmiana jest

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja.
Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW
a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach
co tu porównywać

no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami.

A co lepsze BMW czy Audi??????
MERCEDES smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by Warren
Originally Posted by deltaforce
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja.
Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW
a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach
co tu porównywać

no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami.

A co lepsze BMW czy Audi??????

BMW!!!!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Originally Posted by kemp
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by kemp
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!

boks
tenis kłazaj

beto, tenis kłazaj nie żyje.. żyje tylko piłka nożna, gdzie piszemy o wszystkim.. stare czasy odeszły.. cieszmy się tym, co jest.. bo niedługo wejdzie w życie program "wattsup" i wszyscy tutaj będziemy tylko wspomnieniem...........

Taki jeden chciał drugiego foruma zakładać. I chyba je założył i sam do siebie tam pisze bo tu go nie widać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Sensei
Kałdini
ty specjalista
ty wolisz żeby Legia przegrała bardziej niż żeby Jaga wygrała
twój głos się nie liczy laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
czutka x kurs x słabość do techniki Niemca, bo to naprawdę dobry tenisista

zawsze walczył z najlepszymi, tylko się "obsrywał"

ale po kursie około 10 warto myślę

że powalczy - jestem prawie pewien - końcówki setów może być różnie wink laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Robert Kubica!!!!! Będziemy śpiewać od czwartku!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Będziemy!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechu
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo? smile
Kumam smile
a gdyby w Hiszpanii robili badania i nie pozwalali hodować piłkarzy na sterydach to co by się stało ? smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo? smile
Ty chamie, Ty

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,317
Likes: 2
Originally Posted by kemp
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam wink

..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek...

byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko

A nie ma takich z nutą Nawłoci??

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ty mi lepiej Fechu napisz co Mesjasz osiągnął z kadrą Argentyny

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by Lukasz111
Originally Posted by kemp
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam wink

..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek...

byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko

A nie ma takich z nutą Nawłoci??
laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Originally Posted by kemp
czutka x kurs x słabość do techniki Niemca, bo to naprawdę dobry tenisista

zawsze walczył z najlepszymi, tylko się "obsrywał"

ale po kursie około 10 warto myślę

że powalczy - jestem prawie pewien - końcówki setów może być różnie wink laugh

Nie gram, absolutnym faworytem calego turnieju jest Novak.
Zycze powodzenia

Strona 41 z 138 1 2 39 40 41 42 43 137 138

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1