|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ostatnie 10 sezonów Real 2 mistrzostwa. Tyle w temacie  Zapytaj kibiców Barcelony czy woleliby mistrza kraju czy ligę mistrzów  Tyle w temacie Co Messi gra w kadrze ? Jeszcze jakieś pytania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja. Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach co tu porównywać no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami. A co lepsze BMW czy Audi??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam  ..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek... byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko To czutka, czy masz jakies podstawy, by grac niemca? To indian wells, nie sopot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Biczyka podkurwiają przed snem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja. Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach co tu porównywać no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami. trzeba przyznać że OBAJ dają radę jeden woli grę messiego drugi ronaldo Ja wolę tego drugiego Ty mesjasza Musimy z tym żyć ale widzę też że potrafisz napisać posta beż ubliżania , to dobra zmiana jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja. Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach co tu porównywać no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami. A co lepsze BMW czy Audi?????? MERCEDES 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
Liga mistrzów to tylko jedna składowa, ile razy wygrał Laliga Messi z barcą ile Ronaldo z realem? deklasacja. Liga Mistrzów jak sama nazwa wskazuje to LIGA MISTRZÓW a BBVA to popierdółka 4 zespoły i piach co tu porównywać no tak Ronadlo ma o jedną wygraną w Lidze mistrzów to znaczy że jest lepsze bez wątpienia, nie ważne że ma ogólnie mniej pucharów, bramek i asyst, mimo tego że jest starszy i dłużej gra, weźcie wy ludzie myślcie racjonalnie czasami. A co lepsze BMW czy Audi?????? BMW!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
No, Panowie.. zaraz wchodzi na kort niemiecka maszyna do niszczenia marzeń numerów 1.. Techniczy geniusz, "swój Niemiec" i po prostu dobry chłopak.. Phillip... KOOOOOHLSCHREEEEIBEEEER!  tenis kłazaj beto, tenis kłazaj nie żyje.. żyje tylko piłka nożna, gdzie piszemy o wszystkim.. stare czasy odeszły.. cieszmy się tym, co jest.. bo niedługo wejdzie w życie program "wattsup" i wszyscy tutaj będziemy tylko wspomnieniem........... Taki jeden chciał drugiego foruma zakładać. I chyba je założył i sam do siebie tam pisze bo tu go nie widać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ty specjalista ty wolisz żeby Legia przegrała bardziej niż żeby Jaga wygrała twój głos się nie liczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
czutka x kurs x słabość do techniki Niemca, bo to naprawdę dobry tenisista zawsze walczył z najlepszymi, tylko się "obsrywał" ale po kursie około 10 warto myślę że powalczy - jestem prawie pewien - końcówki setów może być różnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Robert Kubica!!!!! Będziemy śpiewać od czwartku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo?  Kumam  a gdyby w Hiszpanii robili badania i nie pozwalali hodować piłkarzy na sterydach to co by się stało ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,802 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,802 Likes: 10 |
Biczyk ogarnij się. Pisałem, że jakby Liga Mistrzów była prawdziwą Ligą Mistrzów to Real by w niej nie grał prawie wcale w 9statnich 10 latach. Kumasz to czy nie bardzo?  Ty chamie, Ty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam  ..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek... byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko A nie ma takich z nutą Nawłoci??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ty mi lepiej Fechu napisz co Mesjasz osiągnął z kadrą Argentyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
pudło!... 4 x Żywiec w Żabce + Soplica 0.2l cytrynowa z nutą miodu.. i jeszcze mam  ..ale też wstałem dziś o 4:00 rano, więc trochę słaby człowiek... byle dotrwać do Kohlschreibera i w godzinkę załatwi DjokoCzokoLoko A nie ma takich z nutą Nawłoci?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
czutka x kurs x słabość do techniki Niemca, bo to naprawdę dobry tenisista zawsze walczył z najlepszymi, tylko się "obsrywał" ale po kursie około 10 warto myślę że powalczy - jestem prawie pewien - końcówki setów może być różnie  Nie gram, absolutnym faworytem calego turnieju jest Novak. Zycze powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|