Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 74 z 92 1 2 72 73 74 75 76 91 92
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas.
Szczegolnie Bks.
A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Płacz w canal+,coś wspaniałego.Im sie wydawało ze Legia ma abonament na mistrza.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by TEO
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas.
Szczegolnie Bks.
A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h

wchodzę ,w ten zakład.Stawka standard,rozumiem.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
wy się sami z siebie śmiejecie, coś nowego smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by forty
Originally Posted by TEO
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas.
Szczegolnie Bks.
A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h

wchodzę ,w ten zakład.Stawka standard,rozumiem.
Stoi jacek 1l

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
ok.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by TEO
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas.
Szczegolnie Bks.
A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h

TEO pycha Legii została pokarana, Wy (mówię tu o normalnych kibicach a nie jakiś przerzutach typu beto smile ) na forum to jeszcze byliście normalni, ale te wstawki z Jędzą po meczu z Lechią czy oprawa była nie nie miejscu, nie wspomne już o tym co się działo w necie a za najlepszy przykład dam Leśnego który wyśmiewał kibiców Piasta że śpiewali o mistrzostwie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,374
Likes: 2
Na grubego grubasa coś trzeba znaleźć do dubla z Bergamo. Grubszego niż łydka grubasa.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Medialnie, Legia spieprzyła wszystko co można było.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by Lukasz111
Na grubego grubasa coś trzeba znaleźć do dubla z Bergamo. Grubszego niż łydka grubasa.
nie istnieje nic grubszego.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Kura
Originally Posted by TEO
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas.
Szczegolnie Bks.
A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h

TEO pycha Legii została pokarana, Wy (mówię tu o normalnych kibicach a nie jakiś przerzutach typu beto smile ) na forum to jeszcze byliście normalni, ale te wstawki z Jędzą po meczu z Lechią czy oprawa była nie nie miejscu, nie wspomne już o tym co się działo w necie a za najlepszy przykład dam Leśnego który wyśmiewał kibiców Piasta że śpiewali o mistrzostwie
Jak sie zdobywa dwa punkty w czterech ostatnich meczach to oczym tu mowić.
Zobaczymy co przyniesie oknk transferowe

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Łukasz weekend na plus?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,339
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,339
Likes: 3
Originally Posted by Lukasz111
Na grubego grubasa coś trzeba znaleźć do dubla z Bergamo. Grubszego niż łydka grubasa.

na Bergamo masz 1,3

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728
Likes: 5
Pamietam kiedyś taką sytuację 7 przedostatnich meczów bez zwycięstwa, no i wygrana w ostatniej kolejce kiedy nie groziło mistrzostwem. Wtedy chytre ITI nie chciało płacić premii za mistrzostwo, teraz często się słyszy że Miodkowi brakuje kasy za ostatnie wyczyny z lidze europa. Dla mnie jest jasne co sie stało.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
tak kera = podłożyli się, ale wytłumacz w jaki sposób? piłkarze uznali że nie chca premii za mistrza i postanowili że przegrają i zarobią mniej?

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by 11kera11
Pamietam kiedyś taką sytuację 7 przedostatnich meczów bez zwycięstwa, no i wygrana w ostatniej kolejce kiedy nie groziło mistrzostwem. Wtedy chytre ITI nie chciało płacić premii za mistrzostwo, teraz często się słyszy że Miodkowi brakuje kasy za ostatnie wyczyny z lidze europa. Dla mnie jest jasne co sie stało.

dziś jasne.Ale wcześniejsze Twoje posty co innego głosiły.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Wieteska pomyślał, że ma w dupie kasę i żeby uszczęśliwić prezesa walnął pięknego samobója

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kera nie pal juź

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Kura
Originally Posted by TEO
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas.
Szczegolnie Bks.
A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h

TEO pycha Legii została pokarana, Wy (mówię tu o normalnych kibicach a nie jakiś przerzutach typu beto smile ) na forum to jeszcze byliście normalni, ale te wstawki z Jędzą po meczu z Lechią czy oprawa była nie nie miejscu, nie wspomne już o tym co się działo w necie a za najlepszy przykład dam Leśnego który wyśmiewał kibiców Piasta że śpiewali o mistrzostwie
i tu sie zgodzem z kolegom

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
blisko było wczoraj do srebra .. zabrakło 4 minut

Strona 74 z 92 1 2 72 73 74 75 76 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, alfa, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1