|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas. Szczegolnie Bks. A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Płacz w canal+,coś wspaniałego.Im sie wydawało ze Legia ma abonament na mistrza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas. Szczegolnie Bks. A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h wchodzę ,w ten zakład.Stawka standard,rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
wy się sami z siebie śmiejecie, coś nowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas. Szczegolnie Bks. A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h wchodzę ,w ten zakład.Stawka standard,rozumiem. Stoi jacek 1l
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas. Szczegolnie Bks. A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h TEO pycha Legii została pokarana, Wy (mówię tu o normalnych kibicach a nie jakiś przerzutach typu beto  ) na forum to jeszcze byliście normalni, ale te wstawki z Jędzą po meczu z Lechią czy oprawa była nie nie miejscu, nie wspomne już o tym co się działo w necie a za najlepszy przykład dam Leśnego który wyśmiewał kibiców Piasta że śpiewali o mistrzostwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
Na grubego grubasa coś trzeba znaleźć do dubla z Bergamo. Grubszego niż łydka grubasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Medialnie, Legia spieprzyła wszystko co można było.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Na grubego grubasa coś trzeba znaleźć do dubla z Bergamo. Grubszego niż łydka grubasa. nie istnieje nic grubszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas. Szczegolnie Bks. A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h TEO pycha Legii została pokarana, Wy (mówię tu o normalnych kibicach a nie jakiś przerzutach typu beto  ) na forum to jeszcze byliście normalni, ale te wstawki z Jędzą po meczu z Lechią czy oprawa była nie nie miejscu, nie wspomne już o tym co się działo w necie a za najlepszy przykład dam Leśnego który wyśmiewał kibiców Piasta że śpiewali o mistrzostwie Jak sie zdobywa dwa punkty w czterech ostatnich meczach to oczym tu mowić. Zobaczymy co przyniesie oknk transferowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
Na grubego grubasa coś trzeba znaleźć do dubla z Bergamo. Grubszego niż łydka grubasa. na Bergamo masz 1,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Pamietam kiedyś taką sytuację 7 przedostatnich meczów bez zwycięstwa, no i wygrana w ostatniej kolejce kiedy nie groziło mistrzostwem. Wtedy chytre ITI nie chciało płacić premii za mistrzostwo, teraz często się słyszy że Miodkowi brakuje kasy za ostatnie wyczyny z lidze europa. Dla mnie jest jasne co sie stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
tak kera = podłożyli się, ale wytłumacz w jaki sposób? piłkarze uznali że nie chca premii za mistrza i postanowili że przegrają i zarobią mniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Pamietam kiedyś taką sytuację 7 przedostatnich meczów bez zwycięstwa, no i wygrana w ostatniej kolejce kiedy nie groziło mistrzostwem. Wtedy chytre ITI nie chciało płacić premii za mistrzostwo, teraz często się słyszy że Miodkowi brakuje kasy za ostatnie wyczyny z lidze europa. Dla mnie jest jasne co sie stało. dziś jasne.Ale wcześniejsze Twoje posty co innego głosiły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Wieteska pomyślał, że ma w dupie kasę i żeby uszczęśliwić prezesa walnął pięknego samobója
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Cieszcie sie Panowie teraz jest wasz czas. Szczegolnie Bks. A co do mistrza Jagi na przyszły sezon to juź moge wejsć w zakład źe Legia-Jaga sezon h2h TEO pycha Legii została pokarana, Wy (mówię tu o normalnych kibicach a nie jakiś przerzutach typu beto  ) na forum to jeszcze byliście normalni, ale te wstawki z Jędzą po meczu z Lechią czy oprawa była nie nie miejscu, nie wspomne już o tym co się działo w necie a za najlepszy przykład dam Leśnego który wyśmiewał kibiców Piasta że śpiewali o mistrzostwie i tu sie zgodzem z kolegom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
blisko było wczoraj do srebra .. zabrakło 4 minut
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|