Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 68 1 2 13 14 15 16 17 67 68
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Minusy też są. Ale też bym wolał za miastem. Najlepiej jak w Czarnobylu co by następny sąsiad 20 km dalej mieszkał ale takiej krzywdy dzieciom nie zrobię.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by quincy
Minusy też są. Ale też bym wolał za miastem. Najlepiej jak w Czarnobylu co by następny sąsiad 20 km dalej mieszkał ale takiej krzywdy dzieciom nie zrobię.

Dobry sąsiad to skarb.
Ja jak wspomniałem mam jednak rodzinkę za płotem, która zachowuje się Ruscy na all inclusive, szkoda strzępić ryja

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by mafia
czy ja śnię, czy koledzy na górze rozważają czy lepszy jest domek z ogrodem czy mieszkanie w bloku?

etf laugh


siema

wiadomo co lepsze ale przy domku jest robota cały czas a jak się coś posypie to koszty

stały czynsz i wyjebka na wszystko to jakaś tam wygoda

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by VVega
Originally Posted by quincy
Minusy też są. Ale też bym wolał za miastem. Najlepiej jak w Czarnobylu co by następny sąsiad 20 km dalej mieszkał ale takiej krzywdy dzieciom nie zrobię.

Dobry sąsiad to skarb.
Ja jak wspomniałem mam jednak rodzinkę za płotem, która zachowuje się Ruscy na all inclusive, szkoda strzępić ryja
No ja trafiłem bardzo dobrze jeśli o to chodzi.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
W Wielkim też problemy

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24939508,trener-nie-chce-przedluzyc-kontraktu-w-ekstraklasie-wielki.html#s=BoxSportLink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by mafia
czy ja śnię, czy koledzy na górze rozważają czy lepszy jest domek z ogrodem czy mieszkanie w bloku?

etf laugh


siema

wiadomo co lepsze ale przy domku jest robota cały czas a jak się coś posypie to koszty

stały czynsz i wyjebka na wszystko to jakaś tam wygoda
zasadniczo to nawet nie ma porownania
to cos jakby rownac ze soba malucha i bmw
sie nie da

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by mafia
czy ja śnię, czy koledzy na górze rozważają czy lepszy jest domek z ogrodem czy mieszkanie w bloku?

etf laugh


siema

wiadomo co lepsze ale przy domku jest robota cały czas a jak się coś posypie to koszty

stały czynsz i wyjebka na wszystko to jakaś tam wygoda
zasadniczo to nawet nie ma porownania
to cos jakby rownac ze soba malucha i bmw
sie nie da

Ale jest też inna analogia, o której napisał Kretol. Własne BMW vs. firmowy Focus.

O to drugie się tak nie srasz i masz święty spokój jak trzeba wymienić rozrząd.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by quincy
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by mafia
czy ja śnię, czy koledzy na górze rozważają czy lepszy jest domek z ogrodem czy mieszkanie w bloku?

etf laugh


siema

wiadomo co lepsze ale przy domku jest robota cały czas a jak się coś posypie to koszty

stały czynsz i wyjebka na wszystko to jakaś tam wygoda
zasadniczo to nawet nie ma porownania
to cos jakby rownac ze soba malucha i bmw
sie nie da

Ale jest też inna analogia, o której napisał Kretol. Własne BMW vs. firmowy Focus.

O to drugie się tak nie srasz i masz święty spokój jak trzeba wymienić rozrząd.
tylko ze idac tym tokiem rozumowania to najlepiej kupic rower albo deskorolke
tam to juz w ogole nic sie nie psuje a koszty mini

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by mafia
Cześć.
Piękny dom Fechu.
Jest Ci czego gratulować.

aplauz
Dzięki. Skromny, nieduży, ale zgadzam się, że piękny. piwo
No kurwa..nie wiem co na to Pani fechniewska.. na taką swingową ustawke

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by bukma
tylko ze idac tym tokiem rozumowania to najlepiej kupic rower albo deskorolke
tam to juz w ogole nic sie nie psuje a koszty mini


https://www.bikestacja.pl/pl/kola-szosowe-mavic-cosmic-pro-carbon-exalith-49385.html

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by bukma
tylko ze idac tym tokiem rozumowania to najlepiej kupic rower albo deskorolke
tam to juz w ogole nic sie nie psuje a koszty mini


https://www.bikestacja.pl/pl/kola-szosowe-mavic-cosmic-pro-carbon-exalith-49385.html

master nie cwaniakuj bo zaraz wkleje jakas bmke wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by bukma
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by bukma
tylko ze idac tym tokiem rozumowania to najlepiej kupic rower albo deskorolke
tam to juz w ogole nic sie nie psuje a koszty mini


https://www.bikestacja.pl/pl/kola-szosowe-mavic-cosmic-pro-carbon-exalith-49385.html

master nie cwaniakuj bo zaraz wkleje jakas bmke wink

Znam gościa co sobie niedawno kupił -
https://katalog.bikeworld.pl/2018/web/produkt/rowery/szosowe/pinarello/54570/dogma_f10

Siodełko mu nie pasuje, więc sobie je przejmę!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
kupno czy budowa domu to jedno ale potem trzeba mieć czas i kasę żeby dbać i nie raz zamiast jak sobie każdy myśli wywalić się na tarasie czy w basenie trzeba brać kosiarę i zapierdzielać po podwórku czy coś innego tam robić

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
PS. a ile by kosztował w lepszej wersji, z bagażnikiem, dzwonkiem, błotnikami...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Kretol
kupno czy budowa domu to jedno ale potem trzeba mieć czas i kasę żeby dbać i nie raz zamiast jak sobie każdy myśli wywalić się na tarasie czy w basenie trzeba brać kosiarę i zapierdzielać po podwórku czy coś innego tam robić

O właśnie!

A później przez takie koszenie trawy Fechu prawie z Biczu się pobił, jak Biczu kosił!


Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Master.com back
PS. a ile by kosztował w lepszej wersji, z bagażnikiem, dzwonkiem, błotnikami...

i koniecznie DYNAMO
bo co to za rower bez dynama

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Kretol
kupno czy budowa domu to jedno ale potem trzeba mieć czas i kasę żeby dbać i nie raz zamiast jak sobie każdy myśli wywalić się na tarasie czy w basenie trzeba brać kosiarę i zapierdzielać po podwórku czy coś innego tam robić

wlasnie piekne jest to ze nic nie musisz
mozesz se miec zarosniete jak u fecha na fotach

a jak masz chec to sobie skosisz (albo koze kupisz to ci skosi)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Jutro wielki mecz Sant Julia - FC Europa

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kretol
kupno czy budowa domu to jedno ale potem trzeba mieć czas i kasę żeby dbać i nie raz zamiast jak sobie każdy myśli wywalić się na tarasie czy w basenie trzeba brać kosiarę i zapierdzielać po podwórku czy coś innego tam robić
Wszystko zależy od podejścia. Odpalam sobie browarek, odpalam kosiarke. Przy oproznieniu kosza z trawą idę sobie na wirka pysznego złocistego trunku. Czy nie brzmi to dobrze? Samo koszenie trwa może 1.5 h, to chyba nie problem znaleźć tyle czasu w sezonie wiosna - lato - wczesna jesień, raz na 2 tygodnie? smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Oczywiście wszystko to co piszę ma zastosowanie jak zdrowie dopisuje... Ale na to często niestety nie mamy wpływu.

Strona 15 z 68 1 2 13 14 15 16 17 67 68

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,966 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1