Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 85 1 2 76 77 78 79 80 84 85
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Byłem dziś na komisji orzekającej o stopniu niepełnosprawności, co za upokorzenie, rzekłbym skurwysyństwo.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
co tam Vincent wyszło?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Chyba całe pokolenie konowałów musi wymrzeć, żeby było normalnie.
Proste zaświadczenie, żeby móc się starać o rehabilitację, za tym nie idą żadne pieniądze, ale nie..

Jak będę jadł przez sondę i pisał mruganiem to pewnie się pochylą nad problemem

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by VVega
Byłem dziś na komisji orzekającej o stopniu niepełnosprawności, co za upokorzenie, rzekłbym skurwysyństwo.

Te leśne dziadki w tych komisjach to ludzi traktują jak wroga

ja w środę idę na komisję do ZUSu, co roku mnie wzywają bo myślą że jakiś cud się stanie i wyzdrowieję a przypadłość taką mam że odwiedziłem kilka ośrodków leczenia a stan zdrowia się nie polepszył a wręcz przeciwnie

w zeszłym roku jak byłem na komisji to jak na przesłuchaniu, pokój, biurko, dwa krzesła i kozetka i pytania typu "po co pan dziś przyszedł"

mój ojciec po przeszczepie serca, bajpasach, wstawiony rozrusznik, niewydolność wątroby po lekach, słaniał się na nogach jak miał iść po gazetę do kiosku a te skurwysyny po 2 latach od zabiegu zabrali rentę, zmniejszyli stopień niepełnosprawności i kazali iść do "lekkiej pracy"

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w Farul Constanta
po gola @3

327,00
puke

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Przez lata napatrzylem się kto bierze zasiłki z Mopsu i itp.
Złożyłem papiery gdzie mam zdiagnozowane podejrzenie SLA, to jak pisałem choróba postępująca, neurodegeneracyjna, więc kolejna diagnoza może już być w pełni SLA, rokowań nie ma żadnych, leków nie ma, poprostu czekasz co dalej.
Od paru miesięcy jakos się psychicznie wyprostowałem to jakiś kmiot się znajdzie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by VVega
Dzień dobry toast
toast

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by VVega
Byłem dziś na komisji orzekającej o stopniu niepełnosprawności, co za upokorzenie, rzekłbym skurwysyństwo.
opowiadaj. wnioskujesz o rentę czy jak ?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Chudy ja na razie do Zusu nie startuje.
Takie zaświadczenie chciałem, do rehabilitacji, trochę to droga impreza.
Gość się mnie pyta jakie są rokowania.
I co ja mam mu odpowiedzieć, wykształcony lekarz...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
30.08 g.18.00
ARKA Gdynia - Górnik Zabrze

chyba home win peffa

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
VVega wytrwałości życzę bo przebrnąć przez tych dziadów jest na prawdę ciężko

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jest już od kilkunastu lat Panowie, silna presja kolejnych rządów na maksymalne ograniczenie rent.

Jesteście tylko tego konsekwencją.
Popierdolone to wszystko, ale takie są realia.

Przykre.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by BKS
Originally Posted by VVega
Byłem dziś na komisji orzekającej o stopniu niepełnosprawności, co za upokorzenie, rzekłbym skurwysyństwo.
opowiadaj. wnioskujesz o rentę czy jak ?

Tak jak piszę, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności 05R, upośledzenie narządu ruchu. Praktycznie stałem się leworęczny. Szklanki nie podniosę, prania nie powieszę, ogolić się nie da itp.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by VVega
Chudy ja na razie do Zusu nie startuje.
Takie zaświadczenie chciałem, do rehabilitacji, trochę to droga impreza.
Gość się mnie pyta jakie są rokowania.
I co ja mam mu odpowiedzieć, wykształcony lekarz...

To jest jeden chuj, w obydwu komisjach siedzą ludzie którzy zamiast pomagać doszukują się chuj wie czego i robią tak żebyś wyszedł zrezygnowany

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Podkreślam, to nie ma nic wspólnego z rentą.
Nawet mając taki papier, nie ma zniżki na nic prawie. O do muzeum mogę wejść na ulgowy. Komunikacji miejskiej nie obowiązuje.
Pod Lidlem nie zaoarkuje bliżej bo takie papiery wydaje starosta powiatowy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
nafta 2

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by chudy
Originally Posted by VVega
Chudy ja na razie do Zusu nie startuje.
Takie zaświadczenie chciałem, do rehabilitacji, trochę to droga impreza.
Gość się mnie pyta jakie są rokowania.
I co ja mam mu odpowiedzieć, wykształcony lekarz...

To jest jeden chuj, w obydwu komisjach siedzą ludzie którzy zamiast pomagać doszukują się chuj wie czego i robią tak żebyś wyszedł zrezygnowany

Siedziałem potem chyba ze dwie godziny nad Wisłą i patrzyłem się w wodę i za cholerę nie mogę zrozumieć, co mam zrobić...
W jakim stanie tam przyjść, żeby coś zobaczyli

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
No i Pogon dzis nie wygra z kmiotami z Plocka.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by VVega
Originally Posted by BKS
Originally Posted by VVega
Byłem dziś na komisji orzekającej o stopniu niepełnosprawności, co za upokorzenie, rzekłbym skurwysyństwo.
opowiadaj. wnioskujesz o rentę czy jak ?

Tak jak piszę, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności 05R, upośledzenie narządu ruchu. Praktycznie stałem się leworęczny. Szklanki nie podniosę, prania nie powieszę, ogolić się nie da itp.
współczuję, szczerze ..

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
I jeszcze Pogoń, znowu będzie potrzebne przepisanie tabeli

Strona 78 z 85 1 2 76 77 78 79 80 84 85

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1