"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19
#737869 21/11/2006 19:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
60 Euro na koncie, 1 konto. dobry bukmacher. teraz tylko nalezy poczekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#737870 21/11/2006 20:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Hej dalem 30 euro na back Porto po kursie 3.84 i po rozliczeniu mam 43.16 euro w historii mam ze zagralem niby tylko za 4.68 euro i wygralem 13.29 tylko, ze w My Current Bets mialem 30 euro po kursie 3.84 - na live czacie gosciarka powiedziala ze moze wtedy bylo tylko 4.68 dostepne po tym kursie ale jak stawialem bylo ponad 100 euro. Mial ktos podobna sytuacje ??

#737871 21/11/2006 20:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
NItek moze w tym samym czasie ludzie obstawili i Tobie zaakceptowalo tylko za te drobne ...

#737872 21/11/2006 20:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
hmm no ona cos tak tlumaczyla ale dlaczego w My Current Bets byl zaklad za 30 euro ?? Chociaz nie znam tej strony ale skoro zaakceptowali tylko za 4 euro powinienem miec dostepne 26 na koncie a nie 0 ....

#737873 21/11/2006 21:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
hmm no ona cos tak tlumaczyla ale dlaczego w My Current Bets byl zaklad za 30 euro ?? Chociaz nie znam tej strony ale skoro zaakceptowali tylko za 4 euro powinienem miec dostepne 26 na koncie a nie 0 ....

No przeciez bylo napisane w regulaminie ze jesli nie zagrasz za full na back to ci zabieraja 20 bonusa. a na lay jak nie zagrasz to 10 chyba ze cos pomylilem.


Tak samo jest z wyplata. chce zobaczyc ile moge wyplacic to wyskakuje ze o 9am jest chyba aktualizacja i ze niby narazie nie zagralem za caly bonus ( co sie nie zgadza) i jesli chce dalej kontynuowac to mi zgarna bonusowy cash. tak wiec pocisnelem jeszcze na Detroi za 1.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pobawimy si tam troszeczke

#737874 21/11/2006 21:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Quote
Quote
hmm no ona cos tak tlumaczyla ale dlaczego w My Current Bets byl zaklad za 30 euro ?? Chociaz nie znam tej strony ale skoro zaakceptowali tylko za 4 euro powinienem miec dostepne 26 na koncie a nie 0 ....

No przeciez bylo napisane w regulaminie ze jesli nie zagrasz za full na back to ci zabieraja 20 bonusa. a na lay jak nie zagrasz to 10 chyba ze cos pomylilem.


Tak samo jest z wyplata. chce zobaczyc ile moge wyplacic to wyskakuje ze o 9am jest chyba aktualizacja i ze niby narazie nie zagralem za caly bonus ( co sie nie zgadza) i jesli chce dalej kontynuowac to mi zgarna bonusowy cash. tak wiec pocisnelem jeszcze na Detroi za 1.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pobawimy si tam troszeczke

no tak tylko z tego wynika ze oni mi nie zabrali tego bonusa niby zagralem za te 4 z groszami ale bonusa nie odjeli bo 13 euro wygralem z tych 4 i mam 43 .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie wiem o co chodzi napisalem do nich ale oni raczej nie odpowiadaja na listy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#737875 21/11/2006 21:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
to w koncu ile masz tych srodkow na koncie? wczesniej pisales ze masz 0 dostepnych teraz piszesz ze masz 13 wygrane i 30 z bonusa razem 43 ?? chlopie zmien dealera


zaakceptowali ci za euro bo pewnie wiecej juz nie mozna bylo dac na ten zaklad o tym kursie co go stawiales.

poki co maja tam niezly burdelik skoro kilku "naciagaczy" juz powyplacalo

#737876 21/11/2006 21:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Quote
to w koncu ile masz tych srodkow na koncie? wczesniej pisales ze masz 0 dostepnych teraz piszesz ze masz 13 wygrane i 30 z bonusa razem 43 ?? chlopie zmien dealera


zaakceptowali ci za euro bo pewnie wiecej juz nie mozna bylo dac na ten zaklad o tym kursie co go stawiales.

poki co maja tam niezly burdelik skoro kilku "naciagaczy" juz powyplacalo

moze zle napisalem mialem zero dostepne podczas trwania meczu a w Current Bets widnialo postawione 30 euro, po meczu w Betting History bylo, ze postawilem tylko 4 euro i z tego wygralem te 13 na czysto dodajac do 30 mamy 43. W czasie stawiania zakladu bylo grubo ponad 100 euro na ten kurs nie chce mi sie wierzyc ze w ciagu sekundy tak sie to zmienilo a jesli tak to chyba w current Bets powinno byc te 4 euro a nie 30 ..... chodzi mi o to ze skoro zaakceptowalo tylko 4 euro to powinienem miec dostepne w czasie meczu te pozostale 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#737877 21/11/2006 22:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Ej nie wiem co jest grane postawiłem 30eu na bensice kaskę ąłdnie z konta odjęło a teraz mam 0 i w historii zakladów nie mam niczego ?!?!! WTF ?? co jest moze ktos mi to wyjaśnić??

#737878 21/11/2006 22:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Quote
Ej nie wiem co jest grane postawiłem 30eu na bensice kaskę ąłdnie z konta odjęło a teraz mam 0 i w historii zakladów nie mam niczego ?!?!! WTF ?? co jest moze ktos mi to wyjaśnić??

Mam to samo :/

#737879 21/11/2006 22:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Na pewno zaraz dopisza... Juz wczesniej sporo osob mialo ten problem i po chwili sam znikal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737880 21/11/2006 22:12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
No to troche sie uspokoiłem skoro mają naprawić... oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i to co wygralem jeszcze trzeba obracać czy mozna wypłacić (kaską na studniówke mi potrzebna juz...) ale moze jeszcze pogram...

#737881 21/11/2006 22:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Niby juz niektorzy wyplacaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Btw czy tylko u mnie strona az tak strasznie muli ??

#737882 21/11/2006 22:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
u mnie w ogole nie wczytuje teraz

#737883 21/11/2006 22:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Niby juz niektorzy wyplacaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Btw czy tylko u mnie strona az tak strasznie muli ??

nie tylko.

#737884 21/11/2006 22:20
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
U mnie tak muli ze ho ho a moze i bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> juz myslalem ze to wina mojego kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#737885 21/11/2006 22:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
AEK Ateny powinni zostac mistrzami LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#737886 21/11/2006 22:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Ottawa Senators
+ &#8364;0.00
17.3
&#8364;25 17.6
&#8364;6 17.8
&#8364;7 18
&#8364;23 22.2
&#8364;19 22.4
&#8364;66 22.6
&#8364;15 22.8
&#8364;17


Czy ktos moze mi wyjasnic dlaczefgo takie wysokie kursy w nhl na obie druzyny po stronie lay i back? Kursy rzedu 17 i 22?

#737887 21/11/2006 22:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
coś mi sie wydaje,że ten bukmacher poszedł/pójdzie z torbami i nikt juz z nas nie wypłaci nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktos puscil plote z koncem pieniedzy u nich na neteller,mozliwe i jesli stracili je przez wałowe konta,to być moze wobec reszty uczciwych uzytkownikow bedą tak restrykcyjni że nic nikt z nas nie wyplaci ....

#737888 21/11/2006 22:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
probowal juz ktos wyplacic pieniadze przelewem bankowym, bo nie wiem co mam wpisac w rubrykach:
Nickname : login?
Branch Number : ???

Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1