|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
60 Euro na koncie, 1 konto. dobry bukmacher. teraz tylko nalezy poczekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Hej dalem 30 euro na back Porto po kursie 3.84 i po rozliczeniu mam 43.16 euro w historii mam ze zagralem niby tylko za 4.68 euro i wygralem 13.29 tylko, ze w My Current Bets mialem 30 euro po kursie 3.84 - na live czacie gosciarka powiedziala ze moze wtedy bylo tylko 4.68 dostepne po tym kursie ale jak stawialem bylo ponad 100 euro. Mial ktos podobna sytuacje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
NItek moze w tym samym czasie ludzie obstawili i Tobie zaakceptowalo tylko za te drobne ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
hmm no ona cos tak tlumaczyla ale dlaczego w My Current Bets byl zaklad za 30 euro ?? Chociaz nie znam tej strony ale skoro zaakceptowali tylko za 4 euro powinienem miec dostepne 26 na koncie a nie 0 ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
hmm no ona cos tak tlumaczyla ale dlaczego w My Current Bets byl zaklad za 30 euro ?? Chociaz nie znam tej strony ale skoro zaakceptowali tylko za 4 euro powinienem miec dostepne 26 na koncie a nie 0 .... No przeciez bylo napisane w regulaminie ze jesli nie zagrasz za full na back to ci zabieraja 20 bonusa. a na lay jak nie zagrasz to 10 chyba ze cos pomylilem. Tak samo jest z wyplata. chce zobaczyc ile moge wyplacic to wyskakuje ze o 9am jest chyba aktualizacja i ze niby narazie nie zagralem za caly bonus ( co sie nie zgadza) i jesli chce dalej kontynuowac to mi zgarna bonusowy cash. tak wiec pocisnelem jeszcze na Detroi za 1.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pobawimy si tam troszeczke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
hmm no ona cos tak tlumaczyla ale dlaczego w My Current Bets byl zaklad za 30 euro ?? Chociaz nie znam tej strony ale skoro zaakceptowali tylko za 4 euro powinienem miec dostepne 26 na koncie a nie 0 .... No przeciez bylo napisane w regulaminie ze jesli nie zagrasz za full na back to ci zabieraja 20 bonusa. a na lay jak nie zagrasz to 10 chyba ze cos pomylilem. Tak samo jest z wyplata. chce zobaczyc ile moge wyplacic to wyskakuje ze o 9am jest chyba aktualizacja i ze niby narazie nie zagralem za caly bonus ( co sie nie zgadza) i jesli chce dalej kontynuowac to mi zgarna bonusowy cash. tak wiec pocisnelem jeszcze na Detroi za 1.81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pobawimy si tam troszeczke no tak tylko z tego wynika ze oni mi nie zabrali tego bonusa niby zagralem za te 4 z groszami ale bonusa nie odjeli bo 13 euro wygralem z tych 4 i mam 43 .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie wiem o co chodzi napisalem do nich ale oni raczej nie odpowiadaja na listy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
to w koncu ile masz tych srodkow na koncie? wczesniej pisales ze masz 0 dostepnych teraz piszesz ze masz 13 wygrane i 30 z bonusa razem 43 ?? chlopie zmien dealera
zaakceptowali ci za euro bo pewnie wiecej juz nie mozna bylo dac na ten zaklad o tym kursie co go stawiales.
poki co maja tam niezly burdelik skoro kilku "naciagaczy" juz powyplacalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
to w koncu ile masz tych srodkow na koncie? wczesniej pisales ze masz 0 dostepnych teraz piszesz ze masz 13 wygrane i 30 z bonusa razem 43 ?? chlopie zmien dealera
zaakceptowali ci za euro bo pewnie wiecej juz nie mozna bylo dac na ten zaklad o tym kursie co go stawiales.
poki co maja tam niezly burdelik skoro kilku "naciagaczy" juz powyplacalo moze zle napisalem mialem zero dostepne podczas trwania meczu a w Current Bets widnialo postawione 30 euro, po meczu w Betting History bylo, ze postawilem tylko 4 euro i z tego wygralem te 13 na czysto dodajac do 30 mamy 43. W czasie stawiania zakladu bylo grubo ponad 100 euro na ten kurs nie chce mi sie wierzyc ze w ciagu sekundy tak sie to zmienilo a jesli tak to chyba w current Bets powinno byc te 4 euro a nie 30 ..... chodzi mi o to ze skoro zaakceptowalo tylko 4 euro to powinienem miec dostepne w czasie meczu te pozostale 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Ej nie wiem co jest grane postawiłem 30eu na bensice kaskę ąłdnie z konta odjęło a teraz mam 0 i w historii zakladów nie mam niczego ?!?!! WTF ?? co jest moze ktos mi to wyjaśnić??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ej nie wiem co jest grane postawiłem 30eu na bensice kaskę ąłdnie z konta odjęło a teraz mam 0 i w historii zakladów nie mam niczego ?!?!! WTF ?? co jest moze ktos mi to wyjaśnić?? Mam to samo :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Na pewno zaraz dopisza... Juz wczesniej sporo osob mialo ten problem i po chwili sam znikal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
No to troche sie uspokoiłem skoro mają naprawić... oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i to co wygralem jeszcze trzeba obracać czy mozna wypłacić (kaską na studniówke mi potrzebna juz...) ale moze jeszcze pogram...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Niby juz niektorzy wyplacaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Btw czy tylko u mnie strona az tak strasznie muli ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
u mnie w ogole nie wczytuje teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Niby juz niektorzy wyplacaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Btw czy tylko u mnie strona az tak strasznie muli ?? nie tylko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
U mnie tak muli ze ho ho a moze i bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> juz myslalem ze to wina mojego kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
AEK Ateny powinni zostac mistrzami LM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Ottawa Senators + €0.00 17.3 €25 17.6 €6 17.8 €7 18 €23 22.2 €19 22.4 €66 22.6 €15 22.8 €17
Czy ktos moze mi wyjasnic dlaczefgo takie wysokie kursy w nhl na obie druzyny po stronie lay i back? Kursy rzedu 17 i 22?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
coś mi sie wydaje,że ten bukmacher poszedł/pójdzie z torbami i nikt juz z nas nie wypłaci nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktos puscil plote z koncem pieniedzy u nich na neteller,mozliwe i jesli stracili je przez wałowe konta,to być moze wobec reszty uczciwych uzytkownikow bedą tak restrykcyjni że nic nikt z nas nie wyplaci ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
probowal juz ktos wyplacic pieniadze przelewem bankowym, bo nie wiem co mam wpisac w rubrykach: Nickname : login? Branch Number : ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka