co oni odwalają ??? macie te..."> co oni odwalają ??? macie te...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
#737889 21/11/2006 23:01
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Kurde nadal nie mam nic na koncie i w historii zakładów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co oni odwalają ??? macie tez tak ciagle ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#737890 21/11/2006 23:02
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Ja mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> milame Benfe, ale nie rozpaczam poki co..moze to znak zeby dac spokoj Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo mam ich na celowniku

#737891 21/11/2006 23:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
a ja miałem zagraną benfice i sprawdzam konto po meczu a tam brak zakładu i wygranej stawka zwrócona a historii nawet śladu nie ma:/(na 100% zagrałem back na befice i na 100% miałem 0 na koncie)

#737892 21/11/2006 23:06
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Znaczy masz stawkę zwróconą??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ja nawet tego nie mam mam piękne okrągłe 0 .... no do jutra mają mi oddać uczciwie wygrane 48 euro bo jak nie to sie wkurze konkretnie...

#737893 21/11/2006 23:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Nie no cos im sie rypnęło, Benfica wygrała, na 100% postawilem i ma byc rozliczone, chyba ze to ich jakas akcja anty polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#737894 21/11/2006 23:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Ok, w tym momencie dopisali mi cash :jupi:

#737895 21/11/2006 23:09
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Ja sie rejestrowałem na takich warunkach, jakich teraz buk ma dotrzymać i koniec, prawo nie działa wstecz także jakby teraz dodali znawet ze nie dla Polakow to mnie nie powinno nawet obchodzić... ehh

#737896 21/11/2006 23:10
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Jeeeeeeeeessttttttttt mam kurdeee ciesze sie jak dziecko, mogę spokojnie iść spać, kamień z serca :] 47.82 eurasy jupiiii

#737897 21/11/2006 23:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Quote
probowal juz ktos wyplacic pieniadze przelewem bankowym, bo nie wiem co mam wpisac w rubrykach:
Nickname : login?
Branch Number : ???
podbijam bo ktos zorientowany moze nie zalowazyc w tym temacie tego

#737898 21/11/2006 23:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Ok teraz jest tylko pytanie czy to co ugrałem mogę spokojnie wypłacić bo zaraz przy wchodzeniu w tą zakładkę do wypłaty (chyba) wyskakuje mi coś takiego:

You have not yet matched your bonus deposit amount. If you proceed with this withdrawal, you will lose your bonus deposit. Bonuses calculated daily at 9am GMT. Do you wish to continue with this withdrawal?

Co to znaczy mnie wiecej...?

#737899 21/11/2006 23:17
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
To znaczy mniej więcej ,że stracisz bonusa jeśli zlecisz wypłatę

#737900 21/11/2006 23:18
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
hmm no to kurde co jeszcze mam zrobić zeby jej nie stracić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#737901 21/11/2006 23:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
znaczy to ze pierwszy zaklad nie obrociles jak nalezy,czyli full stawka chyba po kursie min 1.5 ,ja pierwszy zagralem za calosc po 1.56 jakos chyba i ok,spelnione wymagania,a po benfice mam 72 euro,chyba przymierze sie do wyplaty powoli


a DJ wlasnie,jutro rano po 10 zaloguj sie i sprawdz znowu wyplate czy bedzie komunikat,tam jest napisane,ze codziennie rano o 9 ich czasu sprawdzaja konta i odznaczaja kto spelnikl wymagania.

a pozatym ucz sie angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#737902 21/11/2006 23:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mała lipa. Żeby można było wypłacić wygraną razem z bonusem było trzeba zagrać pierwszy zakład za wszystko. Teraz patrzę w historię transakcji i jak zaczynałem obrót, to przyjęło mi 29,76 euro zamiast 30 euro. Więc warunki obrotu niespełnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W takim wypadku mogę wypłacić tylko zysk netto. Szkoda ale i tak nie narzekam, bo już 40E mogę wypłacić. Jutro zagram jeszcze overka Barcelony za te 40, a później zobaczymy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#737903 22/11/2006 01:26
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
hmm no to kurde co jeszcze mam zrobić zeby jej nie stracić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

poczekać do 10:00

#737904 22/11/2006 02:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Mial ktos moze taka sytuacje jak ja? Bo nie wiem czy wogole interweniowac u nich w tej sprawie. Okolo polnocy postawilem na Detroit z 76ers po kursie 1,69 (back). Jako ze meczyk dobrze sie ulozyl to zalogowalem sie wlasnie, zeby sprawdzic ile bede mial sianka a tutaj zonk. Okazuje sie, ze typ jest w zakladce Canceled. Zostal skasowany o 1:05. Ktos moze cos poradzic w tej kwesti?
pozdr.

#737905 22/11/2006 05:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Jaki macie account status ?
Ja mam : Verified
Jeżeli mam w Available to Withdraw Balance całą sume co mam to znaczy że ok i mogę wypłacić już tak ?

#737906 22/11/2006 05:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Sorry za post postem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ok już wszystko wiem ( nie przeczytałem poprzednich stron tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#737907 22/11/2006 07:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Szkoda, ze nie maja w ofercie lig europejskich hokeja przeciez nie bede gral wyscigow konnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#737908 22/11/2006 07:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Szkoda, ze nie maja w ofercie lig europejskich hokeja przeciez nie bede gral wyscigow konnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Why not ? Ja z braku laku wygrałem na wyścigach 10 euro, oczywiście grając "lay" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, poozon, Lukasz111, betowiec, kamel), 2,940 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1