|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Kurde nadal nie mam nic na koncie i w historii zakładów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co oni odwalają ??? macie tez tak ciagle ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Ja mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> milame Benfe, ale nie rozpaczam poki co..moze to znak zeby dac spokoj Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo mam ich na celowniku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
a ja miałem zagraną benfice i sprawdzam konto po meczu a tam brak zakładu i wygranej stawka zwrócona a historii nawet śladu nie ma:/(na 100% zagrałem back na befice i na 100% miałem 0 na koncie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Znaczy masz stawkę zwróconą??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ja nawet tego nie mam mam piękne okrągłe 0 .... no do jutra mają mi oddać uczciwie wygrane 48 euro bo jak nie to sie wkurze konkretnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Nie no cos im sie rypnęło, Benfica wygrała, na 100% postawilem i ma byc rozliczone, chyba ze to ich jakas akcja anty polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Ok, w tym momencie dopisali mi cash :jupi:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Ja sie rejestrowałem na takich warunkach, jakich teraz buk ma dotrzymać i koniec, prawo nie działa wstecz także jakby teraz dodali znawet ze nie dla Polakow to mnie nie powinno nawet obchodzić... ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Jeeeeeeeeessttttttttt mam kurdeee ciesze sie jak dziecko, mogę spokojnie iść spać, kamień z serca :] 47.82 eurasy jupiiii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
probowal juz ktos wyplacic pieniadze przelewem bankowym, bo nie wiem co mam wpisac w rubrykach: Nickname : login? Branch Number : ??? podbijam bo ktos zorientowany moze nie zalowazyc w tym temacie tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Ok teraz jest tylko pytanie czy to co ugrałem mogę spokojnie wypłacić bo zaraz przy wchodzeniu w tą zakładkę do wypłaty (chyba) wyskakuje mi coś takiego:
You have not yet matched your bonus deposit amount. If you proceed with this withdrawal, you will lose your bonus deposit. Bonuses calculated daily at 9am GMT. Do you wish to continue with this withdrawal?
Co to znaczy mnie wiecej...?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
To znaczy mniej więcej ,że stracisz bonusa jeśli zlecisz wypłatę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
hmm no to kurde co jeszcze mam zrobić zeby jej nie stracić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
znaczy to ze pierwszy zaklad nie obrociles jak nalezy,czyli full stawka chyba po kursie min 1.5 ,ja pierwszy zagralem za calosc po 1.56 jakos chyba i ok,spelnione wymagania,a po benfice mam 72 euro,chyba przymierze sie do wyplaty powoli
a DJ wlasnie,jutro rano po 10 zaloguj sie i sprawdz znowu wyplate czy bedzie komunikat,tam jest napisane,ze codziennie rano o 9 ich czasu sprawdzaja konta i odznaczaja kto spelnikl wymagania.
a pozatym ucz sie angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mała lipa. Żeby można było wypłacić wygraną razem z bonusem było trzeba zagrać pierwszy zakład za wszystko. Teraz patrzę w historię transakcji i jak zaczynałem obrót, to przyjęło mi 29,76 euro zamiast 30 euro. Więc warunki obrotu niespełnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W takim wypadku mogę wypłacić tylko zysk netto. Szkoda ale i tak nie narzekam, bo już 40E mogę wypłacić. Jutro zagram jeszcze overka Barcelony za te 40, a później zobaczymy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
hmm no to kurde co jeszcze mam zrobić zeby jej nie stracić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> poczekać do 10:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
Mial ktos moze taka sytuacje jak ja? Bo nie wiem czy wogole interweniowac u nich w tej sprawie. Okolo polnocy postawilem na Detroit z 76ers po kursie 1,69 (back). Jako ze meczyk dobrze sie ulozyl to zalogowalem sie wlasnie, zeby sprawdzic ile bede mial sianka a tutaj zonk. Okazuje sie, ze typ jest w zakladce Canceled. Zostal skasowany o 1:05. Ktos moze cos poradzic w tej kwesti? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Jaki macie account status ? Ja mam : Verified Jeżeli mam w Available to Withdraw Balance całą sume co mam to znaczy że ok i mogę wypłacić już tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Sorry za post postem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ok już wszystko wiem ( nie przeczytałem poprzednich stron tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Szkoda, ze nie maja w ofercie lig europejskich hokeja przeciez nie bede gral wyscigow konnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Szkoda, ze nie maja w ofercie lig europejskich hokeja przeciez nie bede gral wyscigow konnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Why not ? Ja z braku laku wygrałem na wyścigach 10 euro, oczywiście grając "lay" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|