|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Czyli to bylo jakas godzine temu jak widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wyslalem mniej wiecej w tym samym czasie, ale poki co nic sie nie zmienilo ... Odpisali ci na maila czy po prostu zaczelo dzialac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
20 minut temu wyplacilem 50 euro (kasa lezy juz na GB) na koncie zostalo jeszcze 24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
jedna sugestia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli wyskoczy komunikat merchant ... co nie zniechecac sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mi wyskoczyl 3 razy, pozniej udalo sie wyplacic 25 e, pozniej jeszcxe raz wyplacilem 25 e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz jak chce wyplacic pozostale 24 to znow wyskakuje ten komunikat, ale mysle ze to kwiestia czasu az wyplace reszte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzonka przy wyplacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32 |
Witam! Mam pytanie do osób, które obracały bonus w IBetX, a mianowicie, chciałbym zapytać o to, czy jeżeli zrobię green booka, to jest to obrót ? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
zapomnialem dodac: wczoraj wieczorem przeslalem skan dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mam 48 euro, stawiam za 10 euro chelsea na layu po kursie 2.77, po obstawieniu stan konta wynosi 30 euro, nie rozumiem tego? 10*2,77-10=17,7, czyli ryzykujesz w tym przypadku 17,7 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
nie stawiasz 10 euro tylko wpisujac 10 a to oznacza ze chcesz wygrac 10 euro czyli pewnie musisz postawic 18 zeby wygrac 10 na plusie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Czyli to bylo jakas godzine temu jak widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wyslalem mniej wiecej w tym samym czasie, ale poki co nic sie nie zmienilo ... Odpisali ci na maila czy po prostu zaczelo dzialac?  nie dostalem maila,poprostu wszedłem potem tam i działaó,było że tranzakcja approoved i finito <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Error Message : The amount specified is above the NETeller clients available balance. <- o co w tym chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
czekal juz ktos na weryfikacje konta bankowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Error Message : The amount specified is above the NETeller clients available balance. <- o co w tym chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To znaczy, ze kwota ktora wybrales jest ponad dostepne saldo platnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
48 na koncie, typ za 10 ojro po kursie 2.70, w zwyklym buku przy winie mialbym o 17 ojro wiecej czyli 65, a tutaj jak bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32 |
Witam! Mam pytanie do osób, które obracały bonus w IBetX, a mianowicie, chciałbym zapytać o to, czy jeżeli zrobię green booka, to jest to obrót ? Pozdrawiam. Ponawiam pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
48 na koncie, typ za 10 ojro po kursie 2.70, w zwyklym buku przy winie mialbym o 17 ojro wiecej czyli 65, a tutaj jak bedzie? ale przeciez stawiasz LAY a to oznacza ze Chelsea nie wygra czyli dajesz przeciwnikow z x i inaczej sie wtedy liczy ten kurs 2.7. nie sugeruj sie na layu kursami bo je sie przelicza i w rzeczywistosci sa one miejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
okej dzieki, obstawilem za mniejsza kase;) bo to takie pomieszane:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
jasniejsze sa backi heheh, pozdrawiam i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
lipna coś ta ich oferta, na auxerre jeszcze postawic nie mozna, cos wolno im to idzie :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
lipna coś ta ich oferta, na auxerre jeszcze postawic nie mozna, cos wolno im to idzie :] Ja bym raczej powiedzial, ze tu widoczny jest brak oferty :/ Gram Nba i uciekam stamtad, aczkolwiek bede milo wspominal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
back to jest na zwyiestwo czy porazke..?/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
back to jest na zwyiestwo czy porazke..?/ back to jest 1x2, czyli zwyciestwo,gospodarzy,gosci badz remis
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
czytaj temat nie bedziemy ciagle odpowiadali na te same pytania bo sie balagan robi !! wszystko jest na pierwszych stronach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|